Jump to content
Dogomania

Co sądzicie o Basenji?


Ninna

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']To miło usłyszeć pochwałę rasy, hodowanej przez siebie. Myslę, że wszystkich włąścicieli basków ucieszy nowy sympatyk rasy.
DZIĘKUJEMY!
Pzdr.[/quote]

pewnie że sypmatyk :D można powiedziec że fan :wink: zresztą Asiaczek wie że będe miec psa od niej, co on na to :wink: ? zresztą już napisalam ze jak będe miec Basenji to tylko od............ASIACZKA :wink: :) :D :wink:
Mam nadzieje że Asiaczek nauczy mnie jeszcze o tej WSPANIAŁEJ RASIE!!!
A tak wogóle to wole pół na pół jednak, 50%husky, 50%basenji :D
Przygotowuje się do roli właściciela :wink:
Villarica Siberians (później Siberians&basenjis) :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Savanah, z tego co pisałaś ty i Asiaczek wynika, że mieszkasz gdzieś na trasie z Wawy do Kaliningradu. Uzupełnij profil z miejscowością - może będzie szansa na spotkanie basków z północy.
No i gratuluję wyboru wspaniałej rasy.
Zdrówko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']To miło usłyszeć pochwałę rasy, hodowanej przez siebie. Myslę, że wszystkich włąścicieli basków ucieszy nowy sympatyk rasy.
DZIĘKUJEMY!
Pzdr.[/quote]

pewnie że sypmatyk :D można powiedziec że fan :wink: zresztą Asiaczek wie że będe miec psa od niej, co on na to :wink: ? zresztą już napisalam ze jak będe miec Basenji to tylko od............ASIACZKA :wink: :) :D :wink:
Mam nadzieje że Asiaczek nauczy mnie jeszcze o tej WSPANIAŁEJ RASIE!!!
A tak wogóle to wole pół na pół jednak, 50%husky, 50%basenji :D
Przygotowuje się do roli właściciela :wink:
Villarica Siberians (później Siberians&basenjis) :wink: :wink:[/quote]
A ja juz teraz zaczynam poważnie myśleć o przyszłym mężu dla Felki. I wychodzi mi, że może warto powtórzyć krycie Baagna QS Sparkler? Te 2 suczki, które się ostatnio urodziły - są naprawdę OK! Widziałaś już tę z Poznania? I jak?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']To miło usłyszeć pochwałę rasy, hodowanej przez siebie. Myslę, że wszystkich włąścicieli basków ucieszy nowy sympatyk rasy.
DZIĘKUJEMY!
Pzdr.[/quote]

pewnie że sypmatyk :D można powiedziec że fan :wink: zresztą Asiaczek wie że będe miec psa od niej, co on na to :wink: ? zresztą już napisalam ze jak będe miec Basenji to tylko od............ASIACZKA :wink: :) :D :wink:
Mam nadzieje że Asiaczek nauczy mnie jeszcze o tej WSPANIAŁEJ RASIE!!!
A tak wogóle to wole pół na pół jednak, 50%husky, 50%basenji :D
Przygotowuje się do roli właściciela :wink:
Villarica Siberians (później Siberians&basenjis) :wink: :wink:[/quote]
A ja juz teraz zaczynam poważnie myśleć o przyszłym mężu dla Felki. I wychodzi mi, że może warto powtórzyć krycie Baagna QS Sparkler? Te 2 suczki, które się ostatnio urodziły - są naprawdę OK! Widziałaś już tę z Poznania? I jak?
Pzdr.[/quote]

jutro jadę na pierwszy trening wystawowy do małej :wink:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']To miło usłyszeć pochwałę rasy, hodowanej przez siebie. Myslę, że wszystkich włąścicieli basków ucieszy nowy sympatyk rasy.
DZIĘKUJEMY!
Pzdr.[/quote]

pewnie że sypmatyk :D można powiedziec że fan :wink: zresztą Asiaczek wie że będe miec psa od niej, co on na to :wink: ? zresztą już napisalam ze jak będe miec Basenji to tylko od............ASIACZKA :wink: :) :D :wink:
Mam nadzieje że Asiaczek nauczy mnie jeszcze o tej WSPANIAŁEJ RASIE!!!
A tak wogóle to wole pół na pół jednak, 50%husky, 50%basenji :D
Przygotowuje się do roli właściciela :wink:
Villarica Siberians (później Siberians&basenjis) :wink: :wink:[/quote]


A ja juz teraz zaczynam poważnie myśleć o przyszłym mężu dla Felki. I wychodzi mi, że może warto powtórzyć krycie Baagna QS Sparkler? Te 2 suczki, które się ostatnio urodziły - są naprawdę OK! Widziałaś już tę z Poznania? I jak?
Pzdr.[/quote]

Ja znam świetnego championa. Najlepiej zbudowany piechu w kraju........ :lol:
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']A to dla Savannah:
[img]http://img173.echo.cx/img173/633/wiosennebiegi31vv.jpg[/img]

Zdrówko :lol:[/quote]

śliczne dzięki :wink: :D czy to twój pieso?napisz bo ja się jeszcze nie bardzo orientuje.....czy to ten słynny na cały świat FINIGAL????? 8)
Pzdr!
Villarica
Ps: moze na jakies wystawie się spotkamy? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Basenji']A to dla Savannah:
[img]http://img173.echo.cx/img173/633/wiosennebiegi31vv.jpg[/img]

Zdrówko :lol:[/quote]

śliczne dzięki :wink: :D czy to twój pieso?napisz bo ja się jeszcze nie bardzo orientuje.....czy to ten słynny na cały świat FINIGAL????? 8)
Pzdr!
Villarica
Ps: moze na jakies wystawie się spotkamy? :wink:[/quote]

Tak, to ten słynny Fingal.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']To miło usłyszeć pochwałę rasy, hodowanej przez siebie. Myslę, że wszystkich włąścicieli basków ucieszy nowy sympatyk rasy.
DZIĘKUJEMY!
Pzdr.[/quote]

pewnie że sypmatyk :D można powiedziec że fan :wink: zresztą Asiaczek wie że będe miec psa od niej, co on na to :wink: ? zresztą już napisalam ze jak będe miec Basenji to tylko od............ASIACZKA :wink: :) :D :wink:
Mam nadzieje że Asiaczek nauczy mnie jeszcze o tej WSPANIAŁEJ RASIE!!!
A tak wogóle to wole pół na pół jednak, 50%husky, 50%basenji :D
Przygotowuje się do roli właściciela :wink:
Villarica Siberians (później Siberians&basenjis) :wink: :wink:[/quote]


A ja juz teraz zaczynam poważnie myśleć o przyszłym mężu dla Felki. I wychodzi mi, że może warto powtórzyć krycie Baagna QS Sparkler? Te 2 suczki, które się ostatnio urodziły - są naprawdę OK! Widziałaś już tę z Poznania? I jak?
Pzdr.[/quote]

Ja znam świetnego championa. Najlepiej zbudowany piechu w kraju........ :lol:
Zdrówko[/quote]
No, tak. Czyżby ten "pokraczek" to słynny Fingal, brat nie mniej słynnej Felmerii?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że Wam zazdroszczę Fingala! Przeciez on jest lepszy eksterierowo od mojego Farika. No, ale z drugiej strony cieszę się, że jest u Was i że choć te kilka razy został zaprezentowany na wystawach. Jak sam widzisz, te "parę razy" skutkuje tym, że Fingal już jest rozpoznawany przez sympatyków/fanów/sędziów! ą to cos znaczy. Bo moje Farik i Felka są rozpoznawane na zasadzie "bliźniaki-trikolory".
Tak więc nie będę zaprzeczała, że Wam zazdroszczę Fingala!!! Jest to naprawde cudowny pies i ma wspaniały charakter. I to Wasza zasługa.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oczywiście, że Wam zazdroszczę Fingala! Przeciez on jest lepszy eksterierowo od mojego Farika. No, ale z drugiej strony cieszę się, że jest u Was i że choć te kilka razy został zaprezentowany na wystawach. Jak sam widzisz, te "parę razy" skutkuje tym, że Fingal już jest rozpoznawany przez sympatyków/fanów/sędziów! ą to cos znaczy. Bo moje Farik i Felka są rozpoznawane na zasadzie "bliźniaki-trikolory".
Tak więc nie będę zaprzeczała, że Wam zazdroszczę Fingala!!! Jest to naprawde cudowny pies i ma wspaniały charakter. I to Wasza zasługa.
Pzdr.[/quote]
:oops: Aż się zarumieniłem................
No ale przyznasz, że jest w tym trochę zasługi i Twojej i TKM!

zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nasza zasługa polega tylko na trafnym doborze rodziców. A cała reszta to Wy!!! I proszę mi tu nie zaprzeczać! Wiem, co piszę i jestem pełnoletnia:)))
Pzdr.[/quote]
I tu poraz kolejny zgodzę się z Asiaczkiem, to prawda że ważny jest dobór idealnego skojarzenia przez hodowce, ale i tak największy wpływ na to jaki pies bedzie później ma właściciel :wink:
pzdr!
Villarica Siberians

I LOVE BASENJI :D :D :D
and Siberians of course :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Nasza zasługa polega tylko na trafnym doborze rodziców. A cała reszta to Wy!!! I proszę mi tu nie zaprzeczać! Wiem, co piszę i jestem pełnoletnia:)))
Pzdr.[/quote]

[img]http://img70.echo.cx/img70/6492/foxiewku40mv.jpg[/img]
[quote]no właśnie basenji, ja was chwale....a wy śpicie
Pzdr!
Villarica Siberians [/quote]

No bo śpimy, a jak się budzimy to się rumienimy i znowu śpimy.
Zdrówko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote]Nasza zasługa polega tylko na trafnym doborze rodziców. A cała reszta to Wy!!! I proszę mi tu nie zaprzeczać! Wiem, co piszę i jestem pełnoletnia:)))
Pzdr.[/quote]

[img]http://img70.echo.cx/img70/6492/foxiewku40mv.jpg[/img]
[quote]no właśnie basenji, ja was chwale....a wy śpicie
Pzdr!
Villarica Siberians [/quote]

No bo śpimy, a jak się budzimy to się rumienimy i znowu śpimy.
Zdrówko :lol:[/quote]
fajna fota :wink:
pzdr.
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...