Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - CZARUŚ . ŻYCIE ??


Hanna R.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Witaj malagos :)

 

Oj, współczuję :( Jak się czuje Nusia? Mam nadzieję, że już jest lepiej..

 

A ja niepotrzebnie zaczęłam za dużo oglądać, czytać.. zauważyłam w naszym azylu psiaka, staruszka, ok. 17-18 letniego.. od 5 lat w azylu... Dręczy mnie myśl o nim.. Wzięłabym go oczywiście... Ale Balbina, 3 koty, małe mieszkanko i mąż, który raczej już tego nie zniesie :( Jedynie dzieci by się cieszyły...

 

Joker: 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=448505811920995&set=a.289240617847516.56649.100002847413196&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=448506225254287&set=a.289240617847516.56649.100002847413196&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=448506988587544&set=a.289240617847516.56649.100002847413196&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=448507311920845&set=a.289240617847516.56649.100002847413196&type=3&theater

 

 

I co ja mam zrobić????

Link to comment
Share on other sites

Hej Julica :) Dziękujemy za pamięć :)

U nas wszystko dobrze, leci pomalutku :)

Balbina coraz starsza, coraz mniej ma chęci na spacery, szybkie siku, kupka i do domu..

A koty jak to koty ;)

 

Pozdrawiamy :)

 

 

Jak to "Balbina coraz starsza"? To ile ona ma lat? Tak mogłabym o mojej Aście powiedzieć, że coraz starsza bo jakieś 13 latek będzie już miała - tylko siku, koo i do domu powolnym człapem :) No dobra - trucht też jej się jeszcze zdarza - jak jest chłodniej na zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jak to "Balbina coraz starsza"? To ile ona ma lat? Tak mogłabym o mojej Aście powiedzieć, że coraz starsza bo jakieś 13 latek będzie już miała - tylko siku, koo i do domu powolnym człapem :) No dobra - trucht też jej się jeszcze zdarza - jak jest chłodniej na zewnątrz.

Balbina ma pewnie z 15 lat...

Link to comment
Share on other sites

Aguś, nie poradzimy... Cholerny żal i tyle.......

 

Trochę prywaty -  udział w konkursie o "Wawrzyn dla najlepszego strażaka Mazowsza" bierze udział Tomek Płocharczyk. To pełen energii młody człowiek, ofiarny strażak i dobra dusza jednostki OSP z naszej wsi (to ten pan Tomek, który łapie bezdomniaki, opiekuje się nimi, przywozi ranne do lekarza...) Zagłosujcie - proszę na niego, wysyłając SMS-a o treści STRAZAK 4 na numer 72355 (koszt 2,46 zł). Pamiętajcie, by nie używać polskich znaków!!! Głosujemy do 18 września. Na razie NASZ Tomek jest trzeci!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Czy Wy też się łapiecie na tym, ze jak się gdzieś jedzie, albo choćby słyszy o jakimś mieście, przypominają się nicki osób z dogomanii? Wracałam z Krynicy przez Tarnów - pomyślałam o Adze :), Kielce (zadzwoniłam do wegielkowej), Szydłowiec (Kama202), Radom...

Link to comment
Share on other sites

Czy Wy też się łapiecie na tym, ze jak się gdzieś jedzie, albo choćby słyszy o jakimś mieście, przypominają się nicki osób z dogomanii? Wracałam z Krynicy przez Tarnów - pomyślałam o Adze :), Kielce (zadzwoniłam do wegielkowej), Szydłowiec (Kama202), Radom...

 

 

Ja nie mam tak dużego doświadczenia na dogo. Głównie pamiętam nicki i osoby z wątku mojej Astusi oraz dziewczyn z Bielska i Cieszyna. Poza tym - nie podróżuję :P

Link to comment
Share on other sites

Aga - weszłam na stronę fb tarnowskiego azylu i mi szczena brzdękła o podłogę. Czy tam się na serio tak polepszyło, czy to tylko pozory? Vel kierownik widzę ten sam, a podejście do zwierząt jakby odwrócone o 180 stopni. To tak na serio serio? Bo podobno ludzie się nie zmieniają.  

Link to comment
Share on other sites

Dobra - to z Bielska-Białej też pozytywną energię przesyłam w Twoją stronę :) Pozdrawiam :)

Dzięki :D I wzajemnie ;)

 

Czy Wy też się łapiecie na tym, ze jak się gdzieś jedzie, albo choćby słyszy o jakimś mieście, przypominają się nicki osób z dogomanii? Wracałam z Krynicy przez Tarnów - pomyślałam o Adze :), Kielce (zadzwoniłam do wegielkowej), Szydłowiec (Kama202), Radom...

malagos - ja to wogóle nigdzie nie jeżdżę.... siedzę w tym Tarnowie i ani wte ani wewte ;)

Link to comment
Share on other sites

Aga - weszłam na stronę fb tarnowskiego azylu i mi szczena brzdękła o podłogę. Czy tam się na serio tak polepszyło, czy to tylko pozory? Vel kierownik widzę ten sam, a podejście do zwierząt jakby odwrócone o 180 stopni. To tak na serio serio? Bo podobno ludzie się nie zmieniają.  

Tak, jest dużo lepiej niż było ;) Psy są ogłaszane, jest wybieg, wyprowadzane są na spacery, są wizyty poadopcyjne....

W końcu... :)

Kierownikiem azylu jest ktoś inny.

Link to comment
Share on other sites

Tak, jest dużo lepiej niż było ;) Psy są ogłaszane, jest wybieg, wyprowadzane są na spacery, są wizyty poadopcyjne....

W końcu... :)

Kierownikiem azylu jest ktoś inny.

 

Ale na zdjęciach jest przecież ten co był. I na fotorelacji z przypinania się łańcuchami do bud na tarnowskim rynku też on jest. "Awansował" na zastępcę tudzież pracownika szeregowego, czy zdjęcie nie wymienione?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A tak wogóle wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

 

Nie chwaliłam się, a miałam dwa śliczne kociaki u siebie ;) Znalazły już dom :) A teraz mam kolejną biedę, niedługo szukamy jej domku :) Wkleję zdjęcia jak ogarnę to nowe dogo. Starego nie rozkminiłam, a tu znowu zmiany ;)

 

Moja Tosia kochana pochorowała się ostatnio.. niestety nie zje żadnej tabletki, więc musiałyśmy jeździć na zastrzyki.. Już jest na szczęście dobrze :)

Pozdrawiamy :)

20151205_101126a.jpg

20151207_085550a.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O Tuesday, July 05, 2011o23:45, _Aga_ napisał:

Dziś miałam telefon od koleżanki.. Znalazła malutkiego kotka.. Ktoś wyrzucił.. I pytanie - nie wzięłabyś go??

No i pojechałam.. Chude toto, dzikie, wystraszone... Byliśmy u weta, wg niego to kotka.. Dostała środek na odrobaczenie, jutro mam jej dać drugą część.. Nie je nic kociego, zjadła odrobinę wędlinki.. ale łapczywie.. nie chciałam przesadzić, bo strasznie chuda jest.. i brudna..

Mąż.. o dziwo zniósł dzielnie ;) Może dlatego, że mała nic się nie odzywa, leży/śpi w pudełku.. praktycznie jej nie widać..

dsc08933d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc08935zw.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Moja Tosiula umiera...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...