Jump to content
Dogomania

Uczulenie na shih tzu ?


EwelinaL

Recommended Posts

Inne psy rasy shih tzu lub innych , które mają nie uczulać - mamy nie uczulają. Było sprawdzone, ponieważ znajomi mają tą rasę i po kilku godzinach siedzenia z psem nie ma oznak alergii. Pies obecnie je karmę 1st choice. ( Na początku , jak już pisałam, był royal ) Pies ogólnie jest zadbany ma czystą sierść, zęby jak i również uszy, jak już zresztą pisałam wcześniej.  

Link to comment
Share on other sites

Próbowałyśmy już chyba wszystkiego, wet też bezradny, już chyba nic nie można zrobić z alergią. Zresztą smrodek jako taki znika, ale i tak mama czuje jakby szczeniak śmierdział niemiłosiernie, czego ja i goście, którzy nas odwiedzali w tym czasie nie czujemy. Poczekamy jeszcze kilka dnie, ale raczej to nic nie da. :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎18 o 16:15, EwelinaL napisał:

Widzieliśmy oboje rodziców ( oba mają rodowód ), a karma już została zmieniona.

"Rodowód" Związku Towarzyszy Zwierząt? :D :D

Moja dwunastolatka potrafi wyprodukować wiarygodniejszy dokument :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko wtrącę: każdy pies może uczulać. To, że twoja mama nie ma uczulenia na inne shih tzu nie oznacza, że ten też nie ma prawa jej uczulić. Każdy pies ma inny stopień alergizacji. Mało tego, często bardziej uczulają samce. 

Zamiast biegać do weta lećcie do alergologa. To nie pies jest tu problemem tylko alergia mamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...