Jump to content
Dogomania

O złośliwych "najmądrzejszych"


Adiraja

Recommended Posts

Wczoraj na dworze zauważyłam yorka w....... sukience, piesek (chyba suczka) miała taką rożową sukieneczkę w czarne kropeczki, a na końcu koronke. Pani ubrana normalnie, a tak psa męczy!!! :evil: Jak wogle ludzie mogą tak męczyć pieski.
Innym razem szedł piesek w czapce i skarpetkach. Przecież to są psy, a nie jakieś żywe zabawki :evil:
To nie jest wcale ładne, tylko żenujące.
Kitki i kokardki rozumiem..... ale to?? ludzie......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Alutka[/b]
Mam jednego psiaka o imieniu Miki. Miki ma 10 miesięcy, roczek skończy 28 maja. Nie ma rodowodu i zostal kupiony w hodowli pod Łodzią. Jest to mój pierwszy piesek i jest super!! :D Mam z nim troszeczkę kłopotów takich wychowawczych, ale sobie dajemy radę. Bardzo wiele ze soba przeszliśmy( chwilami nawet było ciężko) :cry: Na szczęście jest to już za nami. :P
A to kilka fotek:
Tu ma 3-4 miesiące
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img198.exs.cx/img198/6348/mikulek1oy.jpg[/img][/URL]
A tu 9 miesięcy
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img198.exs.cx/img198/3327/mikules0ni.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[b]Alutka[/b]
Piesek rzeczywiście jest przystrzyżony na sznaucerka. Włoski juz mu troche odrosły, zapuszczam mu długie 8) . Nie chciałam go strzyc, ale miał on bardzo zfilcowany włos i trzeba było :x
Dziękuje bardzo za gratulacje. Całuje :smilecol:

Link to comment
Share on other sites

yorki jak yorki...ale najlepsze jest jak sie do łysego grzywacza doczepi jakis dzadek, co mowi ze katuje psa ze ten jest smiertelnie chory dklatego taki łysy, kiedys nawet jakas babka sie doczepila ze zadzowni do Towarzystwa Opieki nad zwierzetami ze pies jest męczony;] mwie wam śmiechu warte..ale takim ludziom to chyba nic tylko pokazac paluszek albo popukac sie w główke.Co drażni takze..na wystawach ..no wyobrazcie sobie takie cos w innym przypadku
..facet idzie na wystawy światowej klasy samochodów..i zaczyna szpanowac swoją wiedzą bo ten samochód ( wskazując na malucha) to ma niezłe przyspieszenie i potafie jechac 220 na godzine..przeciez az wstyd isc bez wiedzy na taka wystawe..to czy na wystawe psow musza chodzic w wiekoszci z widzów ludzie co chca sobie poogladac i sie nie znaja?Zawsze jakąs wiedze mim zdaniem trzeba miec zanim sie pojdzie na wystawe.To tak samo jak isc do galerri szuki i sie znac na sztuce, albo na koncert Chopina a nie znac sie na muzyce klasycznej..

Link to comment
Share on other sites

no to rzeczywiście nagi grzywacz ma gorzej niż york... np w moim mieście gdzie sensację wzbudza zadbany york to nie wyobrażam sobie jak by mnie ludzie obgadali jakbym z nagusem albo dużym ostrzyżonym pudelm wyszła na spacer na miasto... :roll: wytykaliby mnie palcami :roll:

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

taaa ze mnie już zrobili psiarę waritkę...
ale powiem że jakoś marzy mi się jeszcza inna rasa... i tak jak sie zastanawiałam to może będzie to grzywacz, ale to dopiero po maturze... 8)

wtedy będzie ciekawie w moim miasteczku... 8) :lol:

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[b]Malwiś[/b] u mnie także w okolicy nie widać żadnych grzywaczy więc także wzbudzałyby sensacje. U mnie na osiedlu ciężko znaleźć Yorka z dłuższymi włoskami bo każdego zazwyczaj przycinają, bo mniej roboty hihi, a tak to przyznam szczerze że jest więcej kundelków niż rasowych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']yorki jak yorki... jakąs wiedze mim zdaniem trzeba miec zanim sie pojdzie na wystawe.To tak samo jak isc do galerri szuki i sie znac na sztuce, albo na koncert Chopina a nie znac sie na muzyce klasycznej..[/quote]


Co racja to racja !!! Tak powinno być !!!
jeżeli coś chcemy skomentować to powinniśmy znać dany temat a nie paplać głupstwa . :gent:

:D Dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...