Jump to content
Dogomania

Kraków - sześć szczeniąt w reklamówce ,wszystkie już w domkach !Udało się !


Patia

Recommended Posts

Magda Agata już biega po trawce, w ładne dni po 20 minutach zabawy z moim demonem śpi 5 godzin :) po mim ogródku nic nie chodzi oprócz moich psów, ale one chodza tez na spacery. tzn byc może jakieś koty ale wątpię.
nie wiem zcy jest co przesadzać z ostrożnością, socjalizacja też jest ważna. moim zdaniem jakis czysty kawałek ogródka jest ok. jak się ktos nie zgadza ze mna to niech powie, nie pozjadałam wszysctkich rozumów :)

Link to comment
Share on other sites

Cudowności ta "twoja" Agatka :loveu:
Spokojnie do własnego ogródka można psiaki wpuścić i to im super zrobi. Ważne żeby nie kontaktowały się z psami niewiadomego pochodzenia, które mogą być nieszczepione. No i trzeba pilnować żeby nie zwiały albo czegoś nie zjadły co jest mało jadalne :cool3:
Trzymam kciuki za jutro!!
A Ty [B]kiwi[/B] zdrowiej biedaczko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No i po spacerku, Lusia zamiast po trawce chodzić to się czołgała!!!
Niestety sielanka została zaburzona bo okazałao się, że mój Jamas na zewnątrz też za Milusią nie przepada (delikatnie mówiąc), a miałam nadzieję że tylko w domu mu ta sytuacja nie odpowiada....

Link to comment
Share on other sites

Asior, mnie też było b.miło :lol:, dzięki
Ale mnie się wydaje,że to było trochę mało rozleklamowane i przynajmniej przed wejściem na Florińskiej chyba powinien być jakiś plakat czy coś....
Gdyby nie Wy to ja bym nie wiedziała...:oops:

Link to comment
Share on other sites

troszke mi sie pokomplikowało wszystko :(

tak naprawde to świat mi sie zawalił na głowe, bo mojego kochanego demona dzisiaj sparaliżowało:(

dlatego agatka musi szybko znaleźć dom :( narazie moze byc u mnie, ale mam bardzo dużo roboty przy opiece nad demonkiem :9 nie chce zbey musiała siedziec zamknięta całymi dnimi w pokoju :(

Link to comment
Share on other sites

Kiwi, się stało z Demonem ??!!! Współczuję bardzo....
Asior, spoko wiem że miałaś mało czasu, ja też nawet Ci nie odp tyle mam teraz roboty. Dziękuję bardzo jeszcze raz!
Miałam przed chwilą tel w spr piesków, może coś z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

ech moj demon bardzo biedny :(

nadal ma bezwładny tył i zatrzymany mocz. ale musimy mu dac wiece czasu.
magda, dmeon po prostu bawił się ak zwykle, biegł przed siebie i trach - tragedia :(

natomiast agatka juz w nowym domu.
pani mieszka w mikroskopijnym mieszkanku,ale całym e zyciem są psy. agatka ma najpieknieszą na swiecie kolezankę herę - owczarka niemieckiego.
chyba najpiekniejszego jakiego w zyciu widziałam. w dodatku jest tak zapatrzona w swoa pania, ze nei miałam watpliwosci ze to dobry dom, pomimo malenkiej powierzchni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...