Jump to content
Dogomania

Kraków - sześć szczeniąt w reklamówce ,wszystkie już w domkach !Udało się !


Patia

Recommended Posts

nie ma za co, cała pachnąca przyjemność po mojej stronie :evil_lol:
narazie sobie mogą u mnie być.
baner maluszków

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-szesc-szczeniat-w-reklamowce-potrzebuja-pomocy-133323/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/80/26df19ccf0bb54be.jpg[/IMG][/URL]

kurcze, teraz zobaczyłam,że zrobiłam literówkę :/

Link to comment
Share on other sites

Witam, najpierw odpowiem co u szczęściary (MIA-jej na imię:lol:) która domek znalazła jako pierwsza.Ona jest szczęśliwa z pewnością, a co do cioci to prawie nie wychodzi z domu, a wszelkie prace domowe wykonuje z chustą na piersi:loveu:....oczywiście z Mią w środku.:evil_lol:
A co do drugiej sprawy to wstyd się przyznać, ale wymiękłam:angryy:nastawiłam się że domki znajdą się szybciej.... W dodatku zepsuła mi sie pralka i nie mam jak prać szmat( ale dzisiaj chyba chociaz ten problem bedzie z głowy:multi:!!!!)jestem cały dzień sama z małym dzieckiem, i muszę go odpowiednio w domu zabezpieczyć żeby zająć się pieskami, a w tym czasie dziecko dość intensywnie się wydziera.... ale trudno poradziłam sobie tydzień to dam rade ile trzeba, byleby już trafiły do siebie. Pozdrawiam i wszystkim bardzo dziękuję....JESTEM POD WRAŻENIEM.
Do usłyszenia wieczorem,idę do obow w kolejności:1.psy, 2.dziecko;)( bo Mały na szczęście teraz śpi;))

Link to comment
Share on other sites

maagda, może pomogłaby ci kennel klatka?

ja sobie nie wyobrażam opieki nad maluchami bez klatki, wypuszczam je kilka razy dziennie żeby się zmęczyły i pobawiły a wiekszosć czasu przesypiają w klateczce.
sprzatanie mam ograniczone do 1,5 metra kwadratowego, przy wyłożeniu klatki papierem wszystko popsrzatane jest w dwie minuty.
ugotowałam pełniutki 5 litrowy, największy gar jedzenia jaki miałam w domu, zmiksowane zamrozilam w kubeczkach jednorazowych.
jak widze ze sie konczy to podlewam woda rondelek i bach do srodka zamrożone żarełko.
w 5 minut sie topi i moge dawać maluchom. a pachnie jak świeże:razz:
narazie mi starczyło na dwa dni, mam nadzieję,że starczy jeszcze na dwa.
gdybym miała codzeinnie swieże gotowac to bym miała pól dnia z głowy.

a nie ma co maluchy dostały takiego apetytu :evil_lol:
o 2 w nocy zaniosłam im porcję (200 ml) i o 7 rano juz mnie obudził kwik i puściutka miska!!!

Link to comment
Share on other sites

Moje też w sumie sporo zajadają,chociaż nadal mleczko z kaszką to ich bezapelacyjny przysmak!!
Też widzę, że sporo urosły, mam zdjęcia z pierwszego dnia tam są takie piszczące kluseczki:loveu:
Gorzej z moim synem, który wczoraj zobaczył je pierwszy raz bo go nie było i teraz wprost wyje mi, żeby pieski zostały u nas na zawsze... czuję, że będzie jazda:placz:.
Jutro, moja przyjaciółka bierze Strumyczka( od Strumian- ładnie prawda?:loveu:).cieszę się że i On będzie miał dobry dom i zobaczę jak wyrośnie:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[B]kiwi[/B] nie mogłaś im dać jakoś ładniej na imię :razz: mam złe skojarzenia z takimi psimi imionami, a i jedno ludzkie też nie jest moim ulubionym :razz:
Byle się robali pozbyć to i humor i apetyt wrócą.
Dobrze że pozostałe maluchy bezpieczne i zdrowe i że domki się pomału znajduja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka'][B]kiwi[/B] nie mogłaś im dać jakoś ładniej na imię :razz: [/quote]


:splat:
taki ze mnie głupek, wybacz kochana. Ale imion nijak nie umiem wymyślac :( Ale powinnas się tego spodziewac wiedząc, że mam jamnika o imieniu Demon :evil_lol:

Aniołki jeszcze przed chwilą rozrabiały jak pijane zające :) po bolących brzuszkach ani sladu nie ma :)

Link to comment
Share on other sites

wykonczą mnie maluszki :loveu:
rozrabiały prawie do 3 rano a o 6 30 juz mnie poderwały na równe nogi :p

teraz szybciutko mi się udało do nich przyjechac i posprzątac im kupy.
az miło patrzec na zwłoki robaków :diabloti:

co ciekawe mają różne gusta kulinarne, jackowi smakuje normalne jedzenie, a agatka troche wybrzydza, natomiat agatka uwielbia żółtko a jacek ani nie spróbuje :)

Link to comment
Share on other sites

No i po dobrym humorze ani śladu, właścicielka u której moja przyjaciółka wynajmuje mieszkanie, nie zgodziła się na pieska...czyli Strumyczek też czeka na dom:((((
Jutro rano my się odrobaczamy...dam znać ile było robali:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

nie martw się Magda, Strumyczek też znajdzie dom..
Agatkę umówiłam na wycieczkę do nowego domu wstępnie na przyszły weekend, chciałabym,żeby też Jacus znalazł dokładnie wtedy domek.
nie moge wziąc go między swoje psiaki, bo Tolce nie można ufać a nie moze przeciez całymi dniami siedzieć sam :(

Link to comment
Share on other sites

Magda , nie martw się , wszystkie maluchy znajdą dobre domy !

Za odrobaczenie wezmę pieniadze z bazarku miseczek ortalionowych , dobrze ? To już Ci Aga tych pieniędzy nie będę wpłacać na konto , tylko zapłacę w Arwecie .

Link to comment
Share on other sites

Boże, te robale są straszne!!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Mają chyba ponad 10 cm !!!aż mam ciarki na plecach... myślałam że będą malutkie ,takie co ich trzeba szukać w kupie, a tu było odwrotnie najpierw robal potem reszta!!! Bllleee chyba cały tydzień nic nie zjem, co mi zresztą na dobre wyjdzie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wrażliwe cioteczki się znalazły ;) ja ostatnio z robakami jestem za pan brat :diabloti: dwa tymczasy i kot z ulicy mają baaardzo dużo białych i ruchliwych pasażerów
A makaron i tak uwielbiam :eviltong:
Napiszcie mi bo się pogubiłam a chcę ogłoszenia zrobić - ile maluchów jest jeszcze do wydania i jakiej płci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MAAGDA']Hi,Hi,Hi a makaron jest taki kaloryczny:lol:
Weszko, ja mam 2 chłopaczków i tłuściutką dziewczynkę.[/quote]

A niech tam! Raz się żyje ;)

Podsumowując [B]domku szuka 3 chłopaczków[/B] (2 u Ciebie, 1 u kiwi) i [B]1 dziewczynka[/B]. Trzymam kciuki za efekty działania "Kundla"!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...