Jump to content
Dogomania

Pies za granicą opłaty


radiesteta

Recommended Posts

Mam pytanie. Ile wiadomo w dużym przybliżeniu płaci się za psa mam na myśli trochę większe rasy, w hotelu za granicą? Wiem że to może zależeć od wielu czynników ale w przybliżeniu czy jest to w % stawki w stosunku do ceny dla człowieka. Czy jest to bliżej 30 czy 50%,a może jeszcze inaczej? 

Link to comment
Share on other sites

We Włoszech płaciłam za większego psa i za małego tyle samo-10 euro za dzień.

Nie spotkałam się jeszcze z tym by procentowo to liczyć.Zazwyczaj hotele mają po prostu swoje stawki.We Włoszech, w Lombardii nie płaciłam nigdy więcej.

Nie wiem jak jest w innych częściach Włoch.Zadzwoń do hotelu,któeych chcesz zarezerowować i spytaj.

Ja bym nie jechała nie wiedząc lub wiedząc z forum ile mam zapłacić :)

U mnie zazwyczaj jest tak,że w większości hoteli nie płacimy.Mamy małego psa.

Link to comment
Share on other sites

Tak się domyślam że z małymi psami nie ma problemu. Ja chwilowo też nie mam konkretnie planów. Sprawa jest bardziej skomplikowana.  Jutro kończy 6 miesięcy moja sunia  lanadseer i rozważam jak się na najbliższe ok 13 lat na urlopy nastawiac ale nie tylko urlopy.  Opcje są 3. Albo jeżdżenie z psem do hoteli, albo na czas urlopu petsittier. Jest też 3 opcja czyli zakup przeczepy kempingowej. Każda z opcji ma swoje zalety ale i wady. Przyczepa byłaby wykorzystywana nie tylko do spędzenia urlopu ale też i podczas wystaw psów i dlatego że nie lubię siedzenia w 1 miejscu podczas urlopu. Wolę robić objazdowe wczasy . Tym bardziej że nie zamierzam "robic" tylko minimum do hodowlanki. Wręcz przeciwnie to dopiero później. Zależy mi na trochę wyższym dorobku osiągnięć. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...