Jump to content
Dogomania

radiesteta

Members
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

About radiesteta

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday July 13

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Chorzów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. radiesteta

  Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Może landseer byłby dobry ? To psy które kochają wodę i dzieci. Owszem potrzebują trochę ruchu ale rano 30-40 min im wystarczy po południu nieco więcej bo jeden spacer powinien być tą godzinę . I to rasa psów terenowych świetne w każdym terenie.
 2. radiesteta

  Ubezpieczenie Zwierząt

  Możesz mi wysłać szczegóły tej oferty ?
 3. Jak pisałem wyżej te lokalizatory zazwyczaj nie są wodoodporne. Zatem nie ma sensu używanie ich dla psów które kochają wodę i przy wszystkich możliwych okazjach w niej bywają. Mam na myśli rasy dowodne: mój landseer ale i nowofundlandy, BPP i trochę innych ras. Z tego co słyszałem to raczej coś ze sprzętu żeglarskiego by się nadawało - gdyż z zasady jest on przewidziany do kontaktów z wodą.
 4. radiesteta

  Ubezpieczenie Zwierząt

  Na FB dałem temat. Ponoć są ubezpieczenia ale jest to dość rozbite w zależności od tego czego ma to dotyczyć.
 5. radiesteta

  Latarka na spacer z psami

  Czy chodźcie czasami ze swoimi psami na dłuższe spacery w nocy? Czy macie wypróbowane latarki?
 6. radiesteta

  Porządna kolczatka dla duzego psa

  A co ja tramwaj by mi zależało czy ktoś się mnie czepia czy nie ? Jeśli uważam, że mam rację to stoczę bój z całym światem o swoja rację - wiec nie zgadłeś/łas.
 7. radiesteta

  Porządna kolczatka dla duzego psa

  Jak wy macie takie coś i zwiecie kolczatka to ja swojej wcale nie powinienem zwac kolczatka tylko metalowa obroża z ogniwami. Mając tak niebezpieczne narzędzia wcale się nie dziwię. Jak dla mnie to EOT
 8. radiesteta

  Porządna kolczatka dla duzego psa

  A to czy miałby być spowodowane ? Nie jarzę. Mój landek to chodząca łagodność na 4 łapach. Gdyby miał być jeszcze mniej niebezpieczny to nie wiem co musiałby robić. Ok jest niezgrabna i nie ma poczucia swojej siły i wagi, ale wątpię by kolczatka miała z tym coś wspólnego hihihihi
 9. radiesteta

  Porządna kolczatka dla duzego psa

  Wychowanie psów oraz trendy ich hodowli, trzymania itp przypomina wychowanie dzieci. I niestety idzie w tym samym kierunku co wychowanie dzieci. Kiedyś może były one traktowane przesadnie ostro, bez zrozumienia dla ich potrzeb, psychiki itp ale w tej chwili po jakimś wypośrodkowaniu idzie znowu w złą , drugą stronę.
 10. radiesteta

  Porządna kolczatka dla duzego psa

  Temat już tylko jako poglądowy gdyż dokonałem zakupu. Obecna kolczatka raczej tylko wygląda jak kolczatka. Próba na ręce przekonała mnie, że ugryzienie mrówki bardziej boli niż wbicie się "kolców" tej kolczatki. Tym bardziej, ze testy u mnie były na gołej skórze a pies ma jeszcze sierść. Ale propagandowo jest na kolczatce hihihi.
 11. radiesteta

  Porządna kolczatka dla duzego psa

  Konkretnie suka chodzi luzem a kolczatka jest po to by ją prowadzić z jednego miejsca gdzie chodzi luzem - konkretnie mojego mieszkania do drugiego czyli do miejsca gdzie ma się wybiegać. Po drodze czasami bywa i mokro i staw zaliczony. W tej sytuacji kolczatka całkiem dobre rozwiązanie bo klasyczne obroże lub uprzęże namakają i zachodzą grzybami itp itd. A nierdzewna metalowa kolczatka w momencie jest sucha i nie łapie niczego.
 12. radiesteta

  Porządna kolczatka dla duzego psa

  Chciałem sprawdzić tę firmę Herman Sprenger ale jakoś widzę je tylko w tym sklepie. To bardzo dziwne. Nie widzę też adresu owego Herman Sprenger .
 13. radiesteta

  Porządna kolczatka dla duzego psa

  Tylko ta jedna ?
 14. Szukam dobrej kolczatki dla dużego psa. Poprzednia zaczęła schodzić i musi być wymieniona. Tym razem chcę coś bardziej trwałego. Niestety w kilku sklepach mieli tylko te same modele które ja mam wiec tego ni9e chcę.. Kolczatka musi być 100% metalowa by była odporna na wodę i powstrzymała ponad 50 kg psa wiec i solidna.
 15. Chciałbym zapytać o wasze opinie co jest lepsze hotel dla psów czy petsitter? We wrześniu planuje wyjazd na kilka dni i niestety nie wchodzi w grę ani zabrać psa ani zostawić znajomym pod opieką. Ceny przynajmniej z tego co widzę są na zbliżonym poziomie i to i to około 40 zł dziennie + swoje jedzenie
×