Jump to content
Dogomania

Huk petard i zachowanie goldena


Recommended Posts

Witaj no troche pozno sie pytasz bo dzis wieczorem ma byc najgorzej beda strzelac jak opetani. Ja mam tez problem z moim psem, trzesie sie podczas fajerwerkow, Kupilam u veta diazepam bo niestety nic innego na mojego psa nie dziala.( przerabiam to co roku)  Pozamykaj okna pusc muzyke TV zachowuj sie mormalnie, zajmij czyms psa,jezeli dasz rade, nakryj go kocem jesli gdzies sie schowa, gdzie bedzie czul sie bezpiecznie , powodzenia, pozdrawiam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Może są jakieś bezpieczniejsze leki. Ja adoptowałam psa, który też panicznie bał się huków ale u mnie jest już czwarty rok, w domu sa jeszcze dwie suki, które niczego sie nie boją i psiak trochę się uspokoił, już nie panikuje tylko najwyżej chowa się na dywaniku w łazience bo tam cciemno i ciszej. Psa nie można pocieszć bo to utwierdza w strachu, lepiej tak jak radzi Margot odwracać jego uwagę zabawą, muzyką no i zasłonic okna.

Link to comment
Share on other sites

Diazepam kupilam od veta, ktory zna psa i przed podaniem leku zbadal psa. Zdecydowalam sie podac te tabletki poniewaz nic innego nie dziala a pies ma straszne ataki paniki po ktorych dochodzi do siebie przez kilka dni. Wczesniej vet zaproponowal tabletki nutracalm ale niestety nie dzialaja.  ps u nas strasznie teraz strzelaja

po diazepamie pies jest jak nacpany nie trzesie sie i nie boi. Vet powiedziala,ze nie mozna podawac codziennie bo to silny lek

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Margo3011 napisał:

Witaj no troche pozno sie pytasz bo dzis wieczorem ma byc najgorzej beda strzelac jak opetani. Ja mam tez problem z moim psem, trzesie sie podczas fajerwerkow, Kupilam u veta diazepam bo niestety nic innego na mojego psa nie dziala.( przerabiam to co roku)  Pozamykaj okna pusc muzyke TV zachowuj sie mormalnie, zajmij czyms psa,jezeli dasz rade, nakryj go kocem jesli gdzies sie schowa, gdzie bedzie czul sie bezpiecznie , powodzenia, pozdrawiam :)

A to dzisiaj mamy sylwestra? Noooo,nie wiedziałam :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, gojka napisał:

A to dzisiaj mamy sylwestra? Noooo,nie wiedziałam :)

Przeczytaj poczatek watku to bedziesz wiedziala jakiego kraju dotyczy :) 

5 listopada jest to noc Guya Fawkesa, swieto obchodzone hucznie. Pokazy sztucznych ogni, wystrzaly petrad itp trwaja ok tygodnia. jest tego znacznie wiecej niz w noc sylwestrowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...