Jump to content
Dogomania

Osowiały husky - jak pomóc?


miriam

Recommended Posts

To miło, że wszystko jest na dobrej drodze :D . Więc bardziej chodzi tu o edukację właściciela pod kątem posiadania szpica. Jeszcze nie wszystko stracone i jak pomożecie Marcinowi to rozwiejecie nad losem Sowy "czarne chmury".

Życzę powodzenia (obeszło się bez zbrojnego komando Leszka :wink: )

Link to comment
Share on other sites

.... (obeszło się bez zbrojnego komando Leszka :wink: )

o mamusiu :o co tu sie wyrabia ... :wink: ... a ja glupi pochloniety przeroznymi akcjami :D w ogole nie wiedzialem, ze ktos w mojej okolicy futrzaka na zatracenie prowadzi :evilbat: ... no ale moze to i dobrze, ze nie wiedzialem :P bo to i czlowiek zyje :D i ja mam jednego psa mniej :wink:

a swoja droga Miriam wyslijze jakiego sesemesa jak bedziecie latac z tym zaprzegiem po okolicy to jak bede akurat w chatce to zrobimy wieksza akcje :D - w koncu od nas przez wielka puszcze to rzut beretem do Andrychowa (no chyba ze przelecz zasypie :roll: ) ...

Link to comment
Share on other sites

Też w pierwszym momencie myślałam, że uszczęśliwię nas - chciał, nie chciał (raczej chciał) - trzecim pisakiem. Na szczęście okazało się to niekonieczne.

:) Latamy z psiakami codziennie po nocy - nie wcześniej niż koło 20.30. Chyba, że jest niedziela czy święto jakoweś. Niestety nie mamy jeszcze do czego - poza nami samymi - psiaków podpinać. Bezśniegowo sprawdza się rower, teraz zaczynają się biegówki i sanki dziewczynek. Trzeba będzie założyć skarbonkę i odkładać na jakieś sanie czy inny powóz :)

Jak tylko będziesz miał czas i ochotę - daj znać i wpadaj. Czekamy na Pańskiej.

Ps. Może ktoś jeszcze ma ochotę? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...