Jump to content
Dogomania

Jacuś już bezpieczny w DT u Natalii! Teraz już tylko DS mu do szczęścia potrzebny!


polciuaa

Recommended Posts

Witajcie,
bardzo pilnie szukam DT dla psiaka,który błąka się po moim osiedlu.
Obserwuje go juz od pewnego czasu i siedzi mi on ciągle w głowie.
Nie moge go wziąść do siebie ze względu na rodziców,ale znowu nie moge go tak zostawić. Psiak może trafić do schronu,a tego bym dla niego nie chciała.

Psiak jest przyjazny,na początku był nieufny jednak po kilku próbach pogłaskania go ustapił i zaczął merdać ogonem i się łasić. Boi się nagłych ruchów jednak nie ucieka ani nie jest agresywny.
Psiur jest kremowy,tak do pół łydki. Gdyby go umyć byłby ślicznym psiakiem.
Nie mam jego zdjęć bo pogoda jest paskudna,ale gdy tylko będzie troche ładniej porobie mu foty.

Czy jest ktoś kto mógłby taką bidę przyjąć do siebie na DT?:placz: Zrobiłabym mu ogłoszenia itp. ale jak np. będzie ktoś chętny a okaże się,że psiaka już dawno nie ma ?
On biega na osiedlu u mnie dosyć długo... Tak od grudnia conajmniej.



:placz::placz::placz:



EDIT:
Rozliczenie:
Wpłaty:
-Państwo z Olkusza: 100zł.
-IKA&SONIA: 50zł.
-Państwo z Olkusza: 100zł.
[B]-[/B]Bazarek cioteczki Ick: 100zł.
-Państwo z Olkusza: 100zł.

[B] RAZEM: 450zł.[/B]
________________________

Wydatki:
-Tabletki na odrobaczenie: 5zł.
-Transport Jacka z Olkusza do Chrzanowa: 70 km czyli 25zł.
-Kastracja i wycięcie wilczych pazurów: 150zł.
-Wizyta u weta: 30zł.
-Tabletki: 55zł.

[B]RAZEM: 265zł.[/B]
________________________


Deklaracje wpłat:
-Cioteczka Ihabe: 30zł

[B]RAZEM: 30zł.[/B]
_________________________

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potem porobie ogłoszenia. Tylko najpierw musze mieć foty.
Niedaleko mnie mieszka babka,która jakiś rok temu przygarnęła błąkającego się szczeniaka.Psiak tej babki wygląda identycznie jak ten,który biega u nas po osiedlu. Wydaje mi się,że mogą być spokrewnieni.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj psiaka spotkałam gdy wracałam ze szkoły. Szybko pobiegłam po aparat i karme dla niego ale zanim wróciłam to już go nie było.:cool1: Szukałam go po osiedlu,ale widocznie gdzies się schował i nie mogłam go znaleźć.

Tak myśle nad imieniem dla niego. Takie `robocze` żeby było.;P
Może Kubuś ? Jak macie jakieś pomysły to mówicie.;)

Link to comment
Share on other sites

A wieści nie mam.:shake: Psiaka widuje,ale nigdy nie mam aparatu przy sobie wtedy,może uda mi się chociaz zrobić fote telefonem..
Macie jakiś pomysł jeśli chodzi o DT? mi nic nie wpada do głowy,a tak sobei pomyślałam : Mogłabym zrobić te ogłoszenia jeśli będe miałą zdjecia,ale u nas pogoda jest straszna (raz pada deszcz,raz śnieg itp. ) i psiak jest brudny więc raczej nikt go nie zechce w takim stanie.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Mogłabym zrobić te ogłoszenia jeśli będe miałą zdjecia,ale u nas pogoda jest straszna (raz pada deszcz,raz śnieg itp. ) i psiak jest brudny więc raczej nikt go nie zechce w takim stanie.:roll:[/quote]A może właśnie ktoś się zlituje jak go w takim stanie zobaczy???

Link to comment
Share on other sites

Nie ma go,nie widziałam go od kilku dni. Od niedzieli nosze jedzenie suche w kieszeni ale nigdzie go nie ma.Przepadł jak kamień w wodę.:shake:

Psiak zniknął jak wszyscy z tego wątku.:shake:


Kubuś:
[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9314/zdjcia0004l.jpg[/IMG]

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1402/zdjcia0005.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

[quote name='gonia66']Na watku Onka z Olkusza zostawilam wiadmosc...cien szansy i propozycje..tylko nie wiem czy w ogole realną...prosze zobaczcie przeklejcie(bo ja musze uciekac)..i napiszcie co o tym sadzicie...[/quote]
To świetna propozycja dla tego biedaka .
Wejdzcie na podany wątek....
Może będzie mial jakieś startowe pieniążki z mojego bazarku...( ok.450zł)
To teraa trzeba to zorganizować do końca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...