Jump to content
Dogomania

wybór hodowli


arnika

Recommended Posts

ze mi sie wysłało faktycznie kilka razy to samo, to w tym miejscu usuwam identyczna wypowiedz i chciałabym zamiast niego odpowiedziec na poniższy post [b]dingo [/b] :lol:

ja sobie zdaje sprawe ze dla niektorych ludzi swiat wystaw to chory świat, psy są wg nich "modyfikowane genetycznie" (czesto opinia tych ludzi o bulkach i np grzywaczach chinskich i shar pei :wink: )

ja to wszystko wiem, wiem ze ludzie nie rozumieja róznicy pomiedzy psem rasowym i bez rodowodu, obrażają się jesli próbuje sie im wytłumaczyc aby nie rozmnażali swoich psów, nazywaja nas snobami których interesuje papier, ze nienawidzimy kundelków i inne bzdury...

wiem ze wielu ludzi chce pieski na kanape ale jednak chcą metrykę, ale
z tym "nowym trendem" mowiłam do ludzi którzy chcą kupować psy wystawowe, jak arnika, (dogomania ma wielu użytkowników którzy należą do tej grupy...)
wśród tej części ludzi panowało do tej pory przekonanie aby kupować psa który w rodowodzie ma wybitnych przodków :wink: a hodowla osiągnięcia hodowlane...wtedy mamy wieksza szansę na to ze w jakiejs czesci spełnią sie nasze wymagania...

i teraz ja proponuje [za westem] cos nieco innego :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MSMIMI']
zapoczątkujmy nowy trend - nie kupujmy od 'debeściaków'[/quote]

Coś mi się wydaje, że nie musimy zapoczątkowywać, bo ten trend jest od dawna w pełnej krasie... 8)
Z tym że - kupujmy w hodowli X ? Wiekszość kupuje i tak poza jakąkolwiek hodowlą. A że ogolnie - rasowy ? Gdyby kupowali w jakichkolwiek, nawet całkiem nieznanych - ale HODOWLACH - to i tak byłby kolosalny postęp... :wink:
Wiesz ilu ludzi trzyma kundelki i mówi że one są lepsze, mądrzejsze i zdrowsze od tych "wynaturzonych rasowców" ? "A FE, RASOWY ! Pewnie chory i wariat..." :evilbat:
Sam znam paru takich "mędrców"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MSMIMI']jakies 5 dni temu, gdy dogomania szwankowała, probowalam wieeele razy wysłać tu posta licząc ze po prostu pojawi się pózniej... jaka szkoda, ten juz bedzie łagodniejszy :)
arnika odświezyła temat i teraz dopiero widze ze nie ma mojej wypowiedzi :-? [/quote]

[b]MSMIMI[/b] oj byla Twoja wypowiedz, byla . rzeklabym, ze byla cala strona Twojej wypowiedzi :lol: pewnie mod je wywalil. ostała sie jedna sztuka - na poczatku czwartej strony :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER']:o zrobie małe OT...ale czy mod jak cenzuruje czyjąś wypowiedź to nie powinien w miejscu usunietego tekstu napisać [enzura] ??[/quote]

Zlosnica, ale to nie byla cenzura :lol:
DGM szwankowala i jak sie wysylalo post, to pokazywal sie jakis dziwny komunikat. wiec ludzie, w tym MSMIMI wysylali jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz - to samo. i choc tego nie bylo widac, to wypowiedzi sie zapisywaly. i w ten sposob jeden i ten sam post byl powtorzony kilka, a nawet kilkanascie razy. wiec bardzo dobrze, ze moderator je powywalal i zostawil tylko jedna 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...