Jump to content
Dogomania

Flora - niewidzialna sunia


Nette

Recommended Posts

Ostatnie nasze odwiedziny Flora zniosła całkiem nieźle: co prawda większość czasu spędziła w bezpiecznym domu, ale też przeszła koło nas kilka razy kiedy siedziałyśmy na werandzie. Pokonała strach i posiedziała nawet chwilę na podwórku - dopiero widok aparatu ją przegonił. Czuje się już jak w swoim domu :)

14237726_556741377844203_599421500141649

Link to comment
Share on other sites

Małe podsumowanie Florkowego pobytu w hotelu:

" Flora jest już u nas 5 miesięcy. 5 miesięcy zdobywania zaufania, porażek, cofek, progresu, utraty zaufania, chwil powątpiewania i wielkich nadziei. Nie jest jeszcze dobrze, jakby chcieć oddać stan faktyczny - jest źle, bo Florka po 5 miesiącach nadal jest nieadopcyjna. Ale! nic nie jest czarno-białe - jest bardzo dobrze! i jeszcze lepiej rokuje.
Florka już nie obsypuje się ze stresu futrem, w zasadzie, w żadnej sytuacji:) Jest wesoła, całe dnie spędza na zabawie :) Relaxer je już co dwa dni! Bawi się - UWAGA - ze mną :D Co prawda, bezdotykowo :p, ale się bawi! Ja robię z siebie głupa i na kolanach tupię rękoma w ziemię szczebiocąc, przy tym, niemiłosiernie, a ona 2, 3 metry ode mnie skacze, przypada klatą do ziemi, merda ogonem niemal do urwania i cieszy się całą sobą :) Prawie codziennie tak się bawimy.
Florka wie również co to łóżko. Podejrzewałam ją o to już od jakiegoś czasu, ale dowodów nie miałam. Dzisiaj, gdy siedziałam z Koksem na podłodze, podając mu kroplówkę, Florka, jakby nigdy nic, weszła do pokoju, wskoczyła na narożnik i położyła się pomiędzy Liszką a Lusią. Mówię Wam - dla takich chwil warto żyć!
Hm... ja żyję dla chwil, do których dochodzę małymi kroczkami. Czekam na dzień, gdy sama do mnie podejdzie :) " :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...