Jump to content
Dogomania

Hopcia - super psiak ma super Domek


Anecik

Recommended Posts

O 29.02.2016o22:44, anecik napisał:

Hopcia jest bardzo przytulastą sunią, nie niszczy w domu, zachowuje czystość. Musimy jej znaleźć dom w którym byłaby jedynaczką. U nas po paru godzinach poczuła się jak u siebie - to oczywiście bardzo dobrze - jednak powarkuje na nasze Mimronki gdy się do nas zbliżają. Oczywiście musimy jej to "wybić" z głowy. Ale to chyba jej jedyna wada :)

Jest naprawdę cudownym psiakiem, waży 5,7 kg, nie boi się weta, świetnie się czuje w samochodzie, umie chodzić na smyczy. Psi ideał :D

Anecik, czy ona tak reaguje tylko na suczki, czy na chłopaków też?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z potencjalnym domkiem Hopci - a w zasadzie z córką Państwa. Powiem Wam że jak się Dziewczyna zaloguje na dogo - o co ją usilnie prosiłam - przybędzie nam kolejny psi i koci Anioł we Wrocławiu :D

Boziu jak się cieszę że to będzie kolejny - po Bossskim Franiu, Funi i Morelce - wspaniały dom dla "mojego" psiaka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj kolejna wizyta PA dla Hopci - też Wrocław. Myślę że sprawa domku dla Hopci jest już przesądzona jednak uważam że drugą wizytę należy zrobić - może inny psiak na tym skorzysta?

Pani Magda i Pan Jacek przesłali na bazarek dla Hopci przepiękne własnoręcznie wykonane magnesy na lodówkę - bardzo, bardzo dziękujemy. Już robię bazrek na sterylkę dla Hopci :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, anecik napisał:

Dzisiaj kolejna wizyta PA dla Hopci - też Wrocław. Myślę że sprawa domku dla Hopci jest już przesądzona jednak uważam że drugą wizytę należy zrobić - może inny psiak na tym skorzysta?

Pani Magda i Pan Jacek przesłali na bazarek dla Hopci przepiękne własnoręcznie wykonane magnesy na lodówkę - bardzo, bardzo dziękujemy. Już robię bazrek na sterylkę dla Hopci :)

Więc czekamy aby zobaczyć co to za cuda :)

 

Link to comment
Share on other sites

Wizyta w dniu dzisiejszym nie odbyła się. Uznałam że skoro Pani przy dwójce dzieci nie ma czasu na chwilę spotkania z mila-adą to tym bardziej nie będzie miała czasu dla Hopci póżniej. Takiego samego zdania jest również osoba wizytująca - ciągłe zbywanie rozmów telefonicznych i przekładanie wizyty nie świadczy o tym by to byłby dobry domek - dla żadnego psiaka.

Czyli Hopcia jedzie do Pani Danusi do Wrocławia. W sobotę sterylka i sio do domu na święta. Tam już wszyscy oczekują ją z wielką niecierpliwością. I pewnie coś na zajączka dostanie :D

 

No i zapraszam serdecznie na bazarek sterylkowy dla Hopci

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam na wątku psinki, którą nazywam Calineczką, Byłam na wizycie przedadopcyjnej u Państwa i powiem, że to wspaniały dom będzie dla psinki. Państwo starsi, ale jeszcze pracujący. Mają dorosłe dzieci. mieszkanie spore, a dom połozony w pobliżu parku i tzw. górki z łąkami. Poprzednie swoje zwierzęta mieli do końca ich szczęśliwego życia (musiałam pooglądać zdjęcia i wysłuchać całych historii tych zwierzaków). Państwo z pasją opowiadali i widać, że kochali te zwierzaki. Mąż (czy chłopak) córki Państwa, jest ,,rasowym zwierzolubem i działa w fundacji ,,Cztery łapy"-jeżeli dobrze zapamietałam nazwę.

Jeżeli chodzi o drugi dom z dwójka malutkich dzieci, to mam wątpliwosci. Kilka razy dzwoniłam, żeby się umówić i ciągle Pani nie pasuje. Juz dwa razy odsyłała mnie, że po weekendzie. Po dzisiejszych dwóch rozmowach przysłała mi sms o treści ,,Tylko niestety mam problem z transportem". Zdanie wyrwane z kontekstu, że w ogóle nie wiedziałam od kogo ta wiadomość. Dopiero po moim zapytaniu wyjaśniła, że rozmawiałysmy o Calineczce. Tak sobie myślę, że skoro kobieta jest w domu z maleńkim dzieckiem i nie może znaleźć chwili, żeby się ze mną spotkać, to czy ona bedzie miała czas, żeby wychodzic z pieskiem na spacery?

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, mila-ada napisał:

Witam na wątku psinki, którą nazywam Calineczką, Byłam na wizycie przedadopcyjnej u Państwa i powiem, że to wspaniały dom będzie dla psinki. Państwo starsi, ale jeszcze pracujący. Mają dorosłe dzieci. mieszkanie spore, a dom połozony w pobliżu parku i tzw. górki z łąkami. Poprzednie swoje zwierzęta mieli do końca ich szczęśliwego życia (musiałam pooglądać zdjęcia i wysłuchać całych historii tych zwierzaków). Państwo z pasją opowiadali i widać, że kochali te zwierzaki. Mąż (czy chłopak) córki Państwa, jest ,,rasowym zwierzolubem i działa w fundacji ,,Cztery łapy"-jeżeli dobrze zapamietałam nazwę.

Jeżeli chodzi o drugi dom z dwójka malutkich dzieci, to mam wątpliwosci. Kilka razy dzwoniłam, żeby się umówić i ciągle Pani nie pasuje. Juz dwa razy odsyłała mnie, że po weekendzie. Po dzisiejszych dwóch rozmowach przysłała mi sms o treści ,,Tylko niestety mam problem z transportem". Zdanie wyrwane z kontekstu, że w ogóle nie wiedziałam od kogo ta wiadomość. Dopiero po moim zapytaniu wyjaśniła, że rozmawiałysmy o Calineczce. Tak sobie myślę, że skoro kobieta jest w domu z maleńkim dzieckiem i nie może znaleźć chwili, żeby się ze mną spotkać, to czy ona bedzie miała czas, żeby wychodzic z pieskiem na spacery?

Nie wiem o co Pani chodziło z tym transportem. Podczas drugiej rozmowy telefonicznej z mojej strony padło pytanie czy Państwo będą w stanie pojechać o Hopcię do szafirki. Pani odpowiedziała że nie bardzo, więc zadałam pytanie czy dołożyliby się do transportu na co padła odpowiedź że tak - dołożą.

 

Tyle w temacie. Hopcia ma już swój domek u P. Danusi :)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Havanka napisał:

Trzymałam mocno kciuki za tym domkiem u pani Danusi we Wrocławiu. Jakiś szósty zmysł podpowiadał mi, że to ten dom. mam nadzieję, ze Calineczka też będzie z niego zadowolona.

Jak będzie miała tyle rąk do głaskanie to napewno będzie zadowolona :D

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, b-b napisał:

Wpadam - jak po ogień- i cieszę się, że mała trafi TAM a nie do Pani z małym dzieckiem.

Trzymam kciuki za sobotę!

 

Bogdusiu Pani to miała nawet dwójkę dzieci 2,5 roku i 2 miesiące.

Nawet nie podziękowałam mila-ada za wizytę i wszystko co z nimi było związane. Bardzo, bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

Bogdusiu Pani to miała nawet dwójkę dzieci 2,5 roku i 2 miesiące.

Nawet nie podziękowałam mila-ada za wizytę i wszystko co z nimi było związane. Bardzo, bardzo dziękuję :)

Łooooooo....

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Bogdusiu Pani to miała nawet dwójkę dzieci 2,5 roku i 2 miesiące.

Nawet nie podziękowałam mila-ada za wizytę i wszystko co z nimi było związane. Bardzo, bardzo dziękuję :)

Nie ma sprawy. Zawsze do usług, jesli tylko mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Hopcia ma jutro sterylkę, a potem już powoli będzie się pakować. Termin jej wyjazdu uzależniony jest od tego, jak zniesie zabieg i pierwsze dni po zabiegu. Calineczka rozbrykała się, skacze na taboret w kuchni i hop na stół - muszę wszystko chować i pilnować. Sunia jest jednak tak słodka, że dużo rzeczy się jej wybacza.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Hopcia ma jutro sterylkę, a potem już powoli będzie się pakować. Termin jej wyjazdu uzależniony jest od tego, jak zniesie zabieg i pierwsze dni po zabiegu. Calineczka rozbrykała się, skacze na taboret w kuchni i hop na stół - muszę wszystko chować i pilnować. Sunia jest jednak tak słodka, że dużo rzeczy się jej wybacza.

Dlatego jest Hopcią:D

Zawsze twierdziłam  že to słodziak.  Córka Pani Danusi wzięła sobie na czwartek urlop więc jak wszystko pójdzie dobrze to w środę do domku 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...