Jump to content
Dogomania

PILNIE POTRZEBNA POMOC, PSU GROZI UŚPIENIE


sylwija

Recommended Posts

 

od jutra mały u mnie na dt

proszę o pomoc, link do wątku poniżej..

nie jestem przekonana o agresji psiaka..bo tak pewnie bym się nie odważyła..

 

PILNIE POTRZEBNA POMOC, PSU GROZI UŚPIENIE Emotikon frown
PROSIMY UDOSTĘPNIAJCIE! Trzeba jak najszybciej znaleźć osobę lub organiazcję, która ma doświadczenie z "trudnymi psami" i odpowiednio zaopiekuje się Numim.

 
 
Zdjęcie użytkownika Adopcje starszych psów.
Adopcje starszych psów
19 styczeń ·
 

PILNIE POTRZEBNA POMOC, PSU GROZI UŚPIENIE Emotikon frown PROSIMY UDOSTĘPNIAJCIE! Trzeba jak najszybciej znaleźć osobę lub organiazcję, która ma doświadczenie z "trudnymi psami" i odpowiednio zaopiekuje się Numim.

"Numi to pies, który ma około 8 do 10 lat. Waży 10 kilo. Kundel. Zdrowy. Piesek ma wszczepionego chipa, aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie. Na ogół przyjacielski, lubiacy się przytulać, garnący się do człowieka. Niestety bywa nieobliczalny, bez konkretnej przyczyny bywa agresywny, gryzie. Rzuca się na inne psy."

"

rozmawiałam z właścicielkę i nie chcę, żeby stało mu się coś złego i nieodwracalnego.. mam nadzieję, że pomożecie..- udostępnianie/wsparcie jeśli chodzi o karmę, weta, no i szukanie ds

nie jestem przekonana, że jest agresywny, poza tym jest niewykastrowany.. więc pierwsze co, to trzeba mu zrobić podstawowe badania, czy stan zdrowia pozwoli na narkozę. no i nie może u mnie mieć na imię Numi, bo kociak jest Yumi, jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

No cóż, nasza Lady jest z nami 10 lat i jest agresywna, rzuca się na inne psy jak tylko wyda jej się, że powinna. Właśnie dlatego nigdy nie szukaliśmy jej domu gdyż jest nieobliczalna. Nie wiem, czy dobrym pomysłem jest branie sobie na głowę kolejnego problemu i to tak dużego.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie, gdybym uważała, że agresywny, nie odważyłabym się wziąć, ale nic mi nie pasuje z tego, co mówiła właścicielka. dlatego zaryzykowałam, szczególnie, że groźba uśpienia realna, niestety
. a przez info o agresji, zainteresowanie zerowe

umówiłam się z panią pod lecznicą, wychodził owczarek niemiecki, psiak się przestraszył, w lecznicy, wiadomo psów sporo, a on spokojnie, do ludzi sama słodycz, na kolana i do przytulania. chyba nigdy nie miał krwi pobieranej, ale zniósł to. waży 7,5 kg, jest chudy, więc profil rozszerzony + tarczyca.

u mnie, na razie sam w pokoju, trochę szczekał. oczywiście na razie nic pewnego nie da się stwierdzić, duża zmiana, stres, u mnie dużo bodźców 'zwierzęcych'.. na pewno obawia się dużych psów, wydaje mi się też taki trochę pobudzony. na pewno muszę jak najszybciej wykastrować..

12695035_1113863035299994_30241074673464

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...