Jump to content
Dogomania

Shih z wypadającymi dyskami-czołgający się malec prosi o pomoc !


Bgra

Recommended Posts

Stinuś stoi!!!!! :):) :)

 

Będzie dobrze, Maleńki :)

 Tak Figuniu :) chwilę ,ale zawsze ...malen kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne ! więc rokowania są śmiałe :)

 

 

Jaki on słodki na tych fotkach

 

uroda zjawiaskowa :) rozpływam się w ochach i achach :)

 

 

 

 

a teraz Drogie Ciocie popatrzcie jaką krzywdę mi zrobili  ;) 

 

29uruv5.jpg

 

2mh7jp5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ledwo zdążyłam napisać a Stinuś już jest zaprezentowany, cudnie, że zwieracze nie są uszkodzone, a i łapki zaczną pracować, będzie dobrze :)

 

trochę u mnie  z czasem kiepsko,ale tu sie popisałam ;)

 

nie spytam ...a skąd te przecieki ;)

tak miał w nieszczęściu szczęście,jeżeli nie znajdzie się DT w Warszawie to jedzie na rehabilitację do Katowic :)

uprzedzam pytanie,niestety nie do mnie 

Link to comment
Share on other sites

trochę u mnie  z czasem kiepsko,ale tu sie popisałam ;)

 

nie spytam ...a skąd te przecieki ;)

tak miał w nieszczęściu szczęście,jeżeli nie znajdzie się DT w Warszawie to jedzie na rehabilitację do Katowic :)

uprzedzam pytanie,niestety nie do mnie 

 

 

Oczywiście facebook podglądam :)

Najważniejsze aby  DT  miał czas na opiekę nad Stinusiem, a słodziak szybko stanie na łapki :)

Link to comment
Share on other sites

Jesuuu... Ja ledwo żyję dopiero dopadłam do domu... Zimno się zrobiło ale widoki i klimaty na cmentarzu niezapomniane...

Pięknie jest...

Ale najbardziej zachwycają zdjęcia Niunia i dobre wieści.53kwiatek.gif

lubię atmosferę tego święta,też byłam wczoraj,pobiegnę jeszcze dzisiaj,chociaż nad wspólnym grobem bliskich bywam bardzo często

 

Tak Stinuś ,zbieraj się malusi chłopczyku bo domku już chyba zaczną się bić o Ciebie

i to jest trochę smutne,że te staruszeczki ze swoją mądrością życiową muszą tyle czekać,niektórym niestety nie jest dane usiąść na kochanych kolankach,mieć swojego ludzia w najcięższych chwilach

nie mogę znieść widoku ich oczu,starsznie mnie boli jak odchodzą takie niechciane :(

 

 

Cudeńko przesłodkie. Ale rzeczywiście, patrzy jakby z lekkim wyrzutem...no, zrobili krzywdę dziecku...

 

Po strzyżeniu jak ogonek zawsze miał dłużyszy włos to musi parę dni minąć zanim się przyzywczai 

pewnie jak ja po ścięciu długiego warkocza,od razu na głęboką wodę ;) od razu krótka fryzurka ,oj długo trwało,żeby się przyzwyczaić,że włos owiewa skórę głowy ;)

 

 

 

Pozdrawiamy Stinusia w ten zimny ranek.

 

 

zimno ,ale słonecznie,piękny dzień,chyba ta wieczorna mgła właśnie taki zapowiadała,ale nie byłam pewna ;) taki ze mnie synoptyk ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...