Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

mam sentyment do majoki, mój brat nie umiał mówić Mariola i najpierw byłam Joką a potem Majoką (teraz stary koń ma 33 lata)

E tam stary koń od razu,są starsi i zyją ;)

 

I właśnie,super zdjęcia ! Chyba pisałaś w tym samym czasie co i ja i nie zauwazyłam od razu.Piękny portret

Link to comment
Share on other sites

No,na razie dziewczyny
Ja tez zaraz padam bo jutro niestety się nie wyśpię.
Na rocznik nie narzekam,nigdy wiek mi nie przeszkadzal i jak na razie to się mu zmienia.Tylko dzieci się starzeją i ku mojej wielkiej rozpaczy psy :( Do tego w rodzinie męża jestem najmłodsza i co chwile słyszę,ze ja to jeszcze dziecko :) :)

A jesli chodzi o zdrobnienia imion to moja starsza córka w oryginale Karolina jak była malutka nie potrafiła wypowiedzieć tego i sama 'ochrzcila' się Kają i tak wszyscy mówią na Nią juz cały czas.

Link to comment
Share on other sites

A jesli chodzi o zdrobnienia imion to moja starsza córka w oryginale Karolina jak była malutka nie potrafiła wypowiedzieć tego i sama 'ochrzcila' się Kają i tak wszyscy mówią na Nią juz cały czas.

 

Mój syn jak zaczynał mówić, to też nie potrafił wypowiedzieć swojego imienia (Theodor dla tych co nie wiedzą :P) i mówił o sobie Tutu :D

I tak mówiła do niego niania, jej mąż, my... I do tej pory częściej mówię do niego Tutu, niż Theodor :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...