Jump to content
Dogomania

Kora ma już Dom u Alfabii


Recommended Posts

  • Replies 971
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

JUż prawie gotowy bazarek na Korę [SIZE=4][COLOR=magenta]- serdecznie dziękujemy Neci25, a szczególnie Jej kochanemu, czteroletniemu Synkowi - KUBUSIOWI, bo to On oddał swoje zabawki, wiedząc, że pomogą pieskom :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/cudne-pluszaki-podarowane-przez-4-letniego-kubusia-dla-gasnacej-kory-do-30-04-a-132783/#post11898101[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']JUż prawie gotowy bazarek na Korę [SIZE=4][COLOR=magenta]- serdecznie dziękujemy Neci25, a szczególnie Jej kochanemu Synkowi - KUBUSIOWI, bo to [B]On oddał swoje zabawki, wiedząc, że pomogą pieskom[/B] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/cudne-pluszaki-podarowane-przez-4-letniego-kubusia-dla-gasnacej-kory-do-30-04-a-132783/#post11898101[/URL][/quote]
Jak dobrze że jest dobra mlodziez na swiecie jest przykladem i powinno sie go z niego brac :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdaK']Jak dobrze że jest dobra mlodziez na swiecie jest przykladem i powinno sie go z niego brac :loveu:[/quote]

Ah zapomniałam napisać, że ten Młodzieniec ma 4 latka :):loveu:


[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c3e535cdb8988cb8.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/324/c3e535cdb8988cb8med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdaK']To ja kieruję pytanie techniczne dotyczące tekstu :razz: :oops:[/quote]
Niech wypowiedzą się dziewczyny, które znają sunię i jak one to widzą. Jeśli uznają, że jest OK, czego Ci życzę Aduś, to ja mam luz. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necia25']
właśnie wczoraj przeglądałam galerię schroniska i podejrzewałam, że to ta boksia, ale nie byłam pewna ... 3mam mocno za nią kciuki ...[/quote]
Ja też byłam pewna że to o nią chodzi,nawet rozmawiałyśmy o tym z Fizią,tylko ta data trafienia do nas mnie zmyliła ale wyjaśniło się,że wróciła z adopcji.

AdaK - Tekst super,tylko nie wiem czy jest sens podawać do mnie telefon,no chyba,że w sprawie adopcji Kory,bo jeśli w sprawie np. wpłat to ja nie znam nawet numeru konta.

Coś mi się jeszcze przypomniało,podobno w tym domu w którym "przebywała" (chyba z tydzień czy coś koło tego) dali jej na imię Saba,tylko wątpię,że ona na to imię reaguje. Można to przetestować w DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Moim zdaniem super!:loveu:[/quote]
Zgadzam się z Fizią myślę, że jak naj bardziej taki tekst może być.

Kilka osób odpowiedziało już na moje pw i prosiło o numer konta :multi:
To będą raczej jednorazowe wpłaty. W tytule prosiłam żeby wpisać WPŁATA NA KORE oraz NICK.

Link to comment
Share on other sites

dobra jestem ale ruch sie na watku zrobil;p

to tak mamy juz smycz i obroze dla kory nowiutkie:)
wyruszamy 5.30 bo jednak mala obsowa ale musimy zdazyc zeby nie uciekl nam kierownik:)

za kada pomoc wam jestem super wdzieczna:))

uwazam,ze nie ma co robic teraz allegro innego niz cegielkowe kora jest narazie szkieletorkiem i chce by najpierw doszla do siebie moze juz za2 tyg-miesiac bedzie mialo to sens ale narazie jesli ktos moze nas wesprzec allegro cegielkowym to bardzo bardzo prosze..
fiziu dziekuje za bazarek
adus tekst b.ladny ale majqa Ciebie tez jak tylko wywiem sie wiecej o korze i bede miec wiesci z pierwszych dni w dt prosilaby o zrobienie tekstu bo wiem,ze robisz cudne:)a mysle,ze oba sie przydzadza bo do roznych ogloszen mozna rozne dawac
telefon do ogloszen moze byc do mnie nie ma problemu 509 173-446 bede miec staly kontakt z moria a jesli chodzi o cegielki np i wplaty jak ktos bedzie pytal to tez jak najbardziej odpowiem:)
juz przesylam numer konta dla tych ktorzy maja kogos chetnego na wplaty tylko prosze bardzo o informacje na pw:)
jutro jak tylko wroce do warszawy mam nadzieje,ze nam sie to uda;p to od razu siadam do dogo i daje znac:))))

Link to comment
Share on other sites

Witam Cię Korusiu i wszystkich, którzy Ci pomagają. Chcę tylko napisać odnośnie kosztów hoteliku, że w przyszłym miesiącu na pewno się dorzucę tylko trudno mi dziś powiedzieć ile. Bardzo proszę clo, aby mi się przypomniała. Mam nadzieję,że nasza Korusia szybko domek znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...