Jump to content
Dogomania

POMOCY!! Ciężarna sunia- w typie WYŻŁA!!! DT POTRZEBNY NA CITO! ma dom


agatkia

Recommended Posts

Po rozmowie z wetem sugerowałabym podróż z końcem marca. niech maleństwo nabierze trochę sił. Wet obawia się, ze podróż dla matki może być takim stresem, ze straci pokarm. Radzil poczekać aż maluszek będzie miał mniej wiecej 6 tygodni. Teraz ma prawie 3 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jak sunieczka? Są plany podróży, albo może już dotarła z dzieciakiem do Warszawy? Wybaczcie, że się tak dopytuję, ale bardzo mnie chwyciła za serce ta panienka, poza tym znalazłam panią potencjalnie zainteresowaną pieskami, pytała czy będzie możliwość obejrzenia ich w Warszawie. Pani jest weterynarzem i ma dom z ogrodem, więc myślę, że warunki całkiem niezłe ;) Poza tym rozważa wzięcie całej rodzinki. Tylko to oczywiście nic pewnego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delph']I jak sunieczka? Są plany podróży, albo może już dotarła z dzieciakiem do Warszawy? [/quote]

Sunia jest jeszcze u nas w schronisku. Nie wiem jak wygląda z planami podróży:shake: pewnie Agatkia coś napisze na ten temat :)

Byłam dziś w odwiedzinach u suni, oczywiście zostałam przywitana na dwój łapach, wylizana i poobijana merdającym ogonem :loveu:
a maluszek bomba... pierwszy dzisiejsze spojrzenie wyglądało tak-mała kluska, siedząca na kocyku z ziewającą mordką:p jest po prostu cudowny :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ok, czekam ze zniecierpliwieniem na info ;) Pani jest prawie zdecydowana, też czeka i chciałaby pieski zobaczyć. Jeżeli się zdecyduje, to weźmie całą rodzinkę od razu. Ma 2 koty i 2 dzieci, ale z tym chyba u suńki nie będzie problemu?

Link to comment
Share on other sites

Ja cały czas myślałam, że ona się wybiera na dt do Warszawy :roll:
Kurcze, to szkoda straszna, bo Pani jest prawie zdecydowana, suńka z dzieckiem mieliby od razu fajny dom na stałe...

Jeżeli jesteście tym zainteresowani, to może udałoby się, żeby od razu pojechały do domu bez ciągnięcia suńki po Polsce. Mogę przekazać Pani weterynarz kontakt do Ciebie Agatkia albo do teraźniejszych opiekunów suni.

Link to comment
Share on other sites

Dorothy
sunia jedzie do Rzreszowa
na seterowym forum zaoferowano DT zaraz w drugim poście :loveu:
transport parę postów dalej :evil_lol:

wątek na seterach [url=http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1061]Setery-adopcje :: Zobacz temat - Suka w typie wyżła w zaawansowanej ciąży[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ehh, no to pewnie nici z DS w Warszawie, skoro wszystko już zaplanowane... Jeżeli jednak chcecie to omówić, sprawdzić warunki itp. to służę kontaktem do Pani z Warszawy, albo poproszę o kontakt do osoby decydującej w sprawie suni.

Przeczytałam temat suni na podanym wątku, jeżeli obawiacie się o sterylkę, to nie będzie z tym najmniejszego problemu, tym bardziej, że Pani chce wziąć suńkę ze szczeniakiem, a to przecież samczyk :roll: To w końcu pani weterynarz, doskonale zdaje sobie sprawę z problemu bezdomności zwierząt i rozmnażania psów...

A najlepiej wszystko załatwiać osobiście, nie ma sensu żebym była pośrednikiem w takiej ważnej sprawie i wypowiadała się za ewentualną przyszłą właścicielkę piesków ;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, to ja jestem totalnie nie w temacie. Zgubiłam wątek na seterach- czy ktos moze podesłać mi link?
Oczywiście, zę jestem zainteresowana domem stałym i Delph- bardzo proszę , podaj nr zainteresowanej pani do mnie. Porozmaiwam z nią chętnie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem, spokojnie, śledzę wątek suni od początku, jak już pisałam, bardzo mnie ujęła ta piękność ;) Mam nową tymczasowiczkę i lekkie urwanie głowy :p

kuba123: Cytuj moje wypowiedzi, gdzie uznasz za potrzebne, lepiej żeby wszyscy, którzy się interesują sunią byli poinformowani co się dzieje, ja na seterowym nie mam konta i tam nie zaglądam.

agatkia: Podaj proszę kontakt do siebie, przekażę zainteresowanej Pani.

Jutro będę w lecznicy, może uda mi się osobiście z nią porozmawiać o suni, nawet jeżeli nie, to dowiem się jaka jest jej decyzja. Przekażę Ci agatkia numer do niej, jeżeli będziesz chciała zadzwonisz i pogadacie osobiście.

Pozostaje sprawa ewentualnego transportu suni z dzieciakiem do Warszawy, myślicie, że dałoby się coś wykombinować? Ja jestem bez samochodu niestety :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']zacytowałam cię na seterach
może uda się tam załatwić transport
miejmy nadzieję, że pani wet bardzo pragnie mieć te dwie czekoladki w domu
i wszystko pomyślnie się ułoży[/quote]

może besi z seterów, która miała wieźć pieski do Poznania mogłaby w tym samym terminie zawieźć je do Warszawy??
podaję mój nr telefonu: 511- 096- 432, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [U]Bardzo czekam na telefon!!!![/U] (najlepiej po 19tej, bo wczesniej pracuję i nie zawsze mogę odebrać)

Link to comment
Share on other sites

Ale się martwię, nikt się do mnie nie odezwał.... Do Ciebie ktoś dzwonił Agatkia?
Moja koleżanka pojechała dzisiaj ze swoim psem do tej Pani weterynarz, żeby zobaczyć jak zareagują na psiaka koty i jej maleńkie dziecko. Do tej pory nie dostałam od nich znaku, mam nadzieję, że po prostu jeszcze się nie zdecydowali... Trzymam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...