Jump to content
Dogomania

Joanna Szczepańska-Korpetta


Gazuś

Recommended Posts

[quote name='Ania_Carmen']
Miło odmiana po polskiej sędzinie, która kazała sobie na dwa metry pokazywać zęby u goldka :mad: [/quote]

Jaka to sędzina? :crazyeye: Chociaż na wystawie w Grudziądzu jedna suka wyleciała z ringu, za ugryzienie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gazuś']Jaka to sędzina? :crazyeye: Chociaż na wystawie w Grudziądzu jedna suka wyleciała z ringu, za ugryzienie...[/quote]
bo niestety powinna była wylecieć, takie zachowanie u goldena jest niedopuszczalne.
Ta sędzina to Pani Szczepańska-Korpeta. Nie wiem czy to moja goldenka tak grożnie wygląda :cool3: czy Pani poprostu nie chciała się pobrudzić :roll: Ale fakty są takie, że goldkom przed nami zęby ogladali asystenci, przy ocenie mojej suni sędzina została na chwilę sama na ringu, i biedna musiał sobie jakoś radzić :evil_lol:
Wogóle zachowanie tej Pani na ringu zostawia dużo do życzenia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Jak Tosca pobiegnie to ja bym sie cieszyla z p.Korpetty na mlodziez,bo sadze ze mala bedzie jej sie podobala :-)[/quote]
Co do sędziowania Korpetty to ja się nie czepiam, tylko jej zachowanie nie bardzo przystoi sędziemu międzynarodowemu.
Z Toscą oczywiście spróbujemy. Bardzo się zmieniła od wystawy w Katowicach, urosła.
Jak pobiegnie :eviltong: ha ha, na razie nie ma poprawy, zresztą zobaczysz w Opolu :diabloti: Chociaż do wystawy we Wrocławiu mamy jeszcze troche czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']W zeszlym roku w Lodzi pies stojacy za mna ugryzl Peppera w tylek !
Sedzia widzial cale zajscie (tamten jakos sie uwzial i strasznie chcial dopasc tylko mojego psa) i olal sprawe ....Tak samo w innej klasie agresywnemu psu dal cwc....[/quote]

Dla mnie skandal... Kto Was sędziował?
Dobra, ja jeszcze mogę zrozumieć, że czasami między psami dochodzi do jakiś kłótni, co nie musi oznaczać, że są agresywne, ale bez przesady, jak pies jakiegoś ugryzie to powinien wylecieć! A co dopiero CWC dostać. :roll: Dorota, powiedz mi jeszcze, że ten pies, co chciał ugryść Peppera dostał dosk :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Dla mnie skandal... Kto Was sędziował?
Dobra, ja jeszcze mogę zrozumieć, że czasami między psami dochodzi do jakiś kłótni, co nie musi oznaczać, że są agresywne, ale bez przesady, jak pies jakiegoś ugryzie to powinien wylecieć! A co dopiero CWC dostać. :roll: Dorota, powiedz mi jeszcze, że ten pies, co chciał ugryść Peppera dostał dosk :roll:[/quote]

Dostal doskonala i brazowy medal ;-) My srebro,wiec stanac na lokatach tez bylo ciezko...Ocenial Jatoslav Matyas.

[quote name='Ania_Carmen']Co do sędziowania Korpetty to ja się nie czepiam, tylko jej zachowanie nie bardzo przystoi sędziemu międzynarodowemu.
Z Toscą oczywiście spróbujemy. Bardzo się zmieniła od wystawy w Katowicach, urosła.
Jak pobiegnie :eviltong: ha ha, na razie nie ma poprawy, zresztą zobaczysz w Opolu :diabloti: Chociaż do wystawy we Wrocławiu mamy jeszcze troche czasu.[/quote]

Bardzo jestem ciekawa jak mala sie rozwija :-) Nadal taka mala zaraza z niej ? ;-) To musicie cwiczyc dziewczyny :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Bardzo jestem ciekawa jak mala sie rozwija :-) Nadal taka mala zaraza z niej ? ;-) To musicie cwiczyc dziewczyny :-)[/quote]
Oj, ćwiczymy, ćwiczymy. Tylko, że w domu i na spacerku robi wszystko pięknie, a potem na wystawie... sama widziałaś :shake:
Tosca ma naprawde fajny charakter, jest wesoła, bystra i zrównoważona, tylko, że dokładnie wie czego chce i na siłe nic się z nią nie zrobi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Carmen']Oj, ćwiczymy, ćwiczymy. Tylko, że w domu i na spacerku robi wszystko pięknie, a potem na wystawie... sama widziałaś :shake:
Tosca ma naprawde fajny charakter, jest wesoła, bystra i zrównoważona, tylko, że dokładnie wie czego chce i na siłe nic się z nią nie zrobi.[/QUOTE]
jakbym czytała o mojej Fancie :O U nas właściwie to zęby szwankuja i tyla, ale jak jej się odwidzi to nic nie zrobi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='aga616']szukałam ale niczego więcej nie znalazłam na temat sędziowania p. Joanny Szczepańskiej -Korpetta...proszę o wszelkie info..będzie sędziować goldeny w niedzielę w zakopcu...[/quote]
ja miałam nieprzyjemność spotkać sie z tą panią, tylko,że wtedy sędziowała dogi niemieckie :crazyeye: ..nie będe wdawać się w szczegóły ale lokate I i ZW.MŁ. dała psu,który zgodnie z regulaminem ZK był "nie do oceny" ..znajomi goldeniarze też maja o niej fatalne zdanie i z tego co wiem,kiedyś kiedy miała sędziować we Wrocławiu goldeny do ZK wplynął protest.
Ja się od niej trzymam z daleka.
Niestety nie moge podpowiedziec na co zwraca uwagę..bo napewno nie na to co trzeba.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='wiktorziolo']Sędziowała kogoś może Pani [B][FONT=Tahoma,sans-serif][SIZE=2]J. Szczepańska -Korpetta (PL) ?? [/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Tahoma,sans-serif][SIZE=2]Na co zwraca uwagę ? Czy lubi psy mocne czy średnie ?[/SIZE][/FONT]
[/quote]
Z tego co pamiętam to bardzo sympatyczna pani! Lubi psy raczej mocne, i zwraca dużą uwagę na głowę i ruch!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='wiktorziolo']Sędziowała kogoś może Pani [B][FONT=Tahoma,sans-serif][SIZE=2]J. Szczepańska -Korpetta (PL) ?? [/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Tahoma,sans-serif][SIZE=2]Na co zwraca uwagę ? Czy lubi psy mocne czy średnie ?[/SIZE][/FONT]
[/quote]

Nie wiem jakiej rasy masz psa,ale generalnie ogromna wage przywiazuje do ustawienia przodu i tylu oraz prowadzenia tychze czesci ciala ;-)
Woli psa gorzej zbudowanego,ale efektownego,wpadajacego w oko z temperamentem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

A mi ta pani robiła przegląd hodowlany westików- opis mamy ładny, faktycznie patrzyła na główki i mocną budowę, w zęby zajrzała o tyle o ile, u psa nie sprawdziła czy ma jajka- sama sprawdziłam w domu i potwierdziłam u weta :eviltong:
Kobieta raczej sympatyczna ale ciut przerażająca i przytłaczająca. Chyba nie chciałabym, żeby sędziowała moje psy;) ale, dziewczyny z terrierami, dajcie znac jakie będą wasze wrażenia po wystawie, na której będzie was sędziować

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...