Jump to content
Dogomania

Sosnowiec/maltretowana suczka Sonia już bezpieczna MA DOM!!!!


kmonika

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie odpada,bo dopiero mamę odebrałam dzisiaj ze szpitala.Ma astmę i leży osłabiona -boję sie jej zaszkodzić,bo widzę jak sie czuje i wiem co powiedział mi lekarz. Mnie naprawdę bardzo zalezy na losie Soni-. Nie jest mi obojętne, że ona tam przebywa.Nie daje mi to spokoju. Zadzwonię jeszcze jutro rano w jedno miejsce -moze na jedną dobę mi ja przetrzymają.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki zeby mala jutro wyszla z tego okropnego schronu:-(

maksiorek na kolanach bede blagac o pomoc z hotelikiem i nawet w reke ja moge pocalowac ;)

Co ta sunia musi tam przezywac:-(

Soniu, obiecuje ci solennie, ze bedziesz miala najlepsze zycie jakie tylko moze miec wierne psisko. Juz nikt cie nie skrzywdzi. Nigdy.

Link to comment
Share on other sites

znalazłam hotel w sosnowcu jest miejsce z dziś na jutro za 20zł, ale na dworzu, dobre warunki. Trzeba ją zabrać ze schroniska i tam przetransportować, to jest na ul. Okrzei 1, w Sosnowcu, w ciągu godziny muszę potwierdzić, więc dajcie znać czy ktoś może ją wyciągnąć ze schronu i tam zawieźć, no i czy seila na 100% jutro ją przetransportuje?

Link to comment
Share on other sites

Na 100% jutro ją zawiozę do Opola jeśli tylko ten hotel wypali co dziewczyny mówiły.Z tym hotelem dziś w sosnowcu też mogę ją zawieżć, ale po 15.00,bo dopołudnia w schronisku jest kierownik, a ja z nim nie załatwiałam tylko z zastępcą kierownika. Zastanawiam się tylko czy jest sens ja tak przewozić z miejsca na miejsce. Tu gdzie jest w tym boksiku jest sama-bez innych psów i zaraz blisko wejścia do pomieszczeń gospodarczych-najbardziej spokojne miejsce. Może wstrzymajmy się do jutra-i zabiorę ją do opola ze schroniska.Ja do niej jeżdzę codziennie ,karmię i wypuszczam to sobie biega. No nie wiem sama-taka zmiana otoczenia codziennie ktoś to też moze ogłupieć wkońcu. ale nie wiem- prosze doradzcie mi. Zdaje się zupełnie na Was.Co powiecie to zrobię, bo sama bez Waszej pomocy sobie nie poradzę. Dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Ja już dzwoniłam i mówiłam zeby nikomu jej nie wydawali bo ją zabieram. Także tu spoko, napewno nikt jej nie wyda. Zresztą i tak nie ma chętnych do kupowania zwierząt. Nie wiem co z tym hotelem- co poradzicie to zrobię. Ja bym sie wstrzymała do jutra-ale nie przez to ze mi na niej nie zależy tylko żeby jej tak nie mieszać w głowie. Jak myślicie?? Bardzo dziękuję "magicznaoazo "za wsparcie finansowe :multi:

Link to comment
Share on other sites

Moja obawa jest taka, że do jutra może ją ktoś zumpełnie niesprawdzony wyadoptować ze schroniska, a że jest bardzo w typie rasy, może trafić do rozmnażalni, według mnie powinniśmy ją wyciągnąć, ale zdaje się na wasze doświadczenie, tylko, że muszę szybko wiedzieć co robimy, aby poinformować hotel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...