Jump to content
Dogomania

Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea


ab-agnieszka

Recommended Posts

  • Replies 773
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fioneczko-super pomysł z tym wrocławiem!

aresik-ogromnie dziękuję

magda779-pan marek prowadzi hotelik dla psów w bogatyni.mieliśmy u niego ajsi, napalma i rokiego-roki we wtorek jedzie do domu a napalm i ajsi juz mają domy.
zawozimy też na miejsce napalma kaśkę z buku pod poznaniem a na miejsce rokusia by wskoczył hektorek jeśli pan marek zgodzi się przyjąć chorego psa.
[url=http://www.szkoladlapsow.com/]Szko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']słuchajcie jeszcze jedna sprawa
jezeli P.Marek zgodzi się przyjąć Hektorka do siebie to pewnikiem transport Hektora odbędzie się przez Wrocław
ja tak na wyrost .... ale przy przejeździe przez Wrocek na AR można by zajechać do dr.Popiela żeby zeskrobinę pobrał
na miejscu sprawdzi świerzb i nużeńca i jezeli paskudy są leki zaaplikuje za jednym zamachem i powie co i jak dalej robić, a grzyby i bakterie zrobi labolatorium
mam nr tel. do niego - mozna będzie zadzwonić i się umówić
ja wczesniej naswietliłabym sprawę
wiecie tu u nas to takie zad...e i z takimi prostymi badaniami problem jest bo veci odczynników do mikroskopów nie mają :shake:[/quote]

Jako, ze jestem na miejscu moge pomoc w miare mozliwosci.
Jest jeden problem - pracuje do 15.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik']Jako, ze jestem na miejscu moge pomoc w miare mozliwosci.
Jest jeden problem - pracuje do 15.[/quote]

[B]aresik[/B] bardzo dziękujemy ... kazda pomoc się przyda

[B]zuzlikowa[/B] nie dotarła jeszcze na wątek ale już wiem ze 10,- od niej co miesiąc mamy :multi::multi:


[SIZE=3][B]jeszcze jedna sprawa[/B] i to chyba dosć istotna[/SIZE]
[SIZE=3]zakładając że P.Marek zgodzi sie przyjąć Hektora do siebie[/SIZE]
[SIZE=3]a Ania zgodzi się dowieźć go razem z Kaśką do Wrocka to:[/SIZE]
[SIZE=3][B]Magda [/B]czy dasz radę wyciągnąć Hektora ze schronu pod pretekstem adopcji "jako psa dla Ciebie" ???[/SIZE]
[SIZE=3]jaka jest odległość z Krotoszyna do Poznania ... Magda Ty dasz radę go dowieżć do Ani ?[/SIZE]

[SIZE=3][B]ab-agnieszka[/B] jak Ty to widzisz ???[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=2]aaaa doczytałam [/SIZE]
[SIZE=2][B]Donvitow deklaruje jednorazowo 100 zł i ewentualna pomoc w transporcie:p [/B][/SIZE]
[SIZE=2]czyli jakoś do Poznania by się Hektor dostał[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda779']Z wyciągnięcie ze schroniska nie będzie problemu, facet wyda psa byle się go pozbyć... niestety z każdym tak robi.
Ale po co go wieźć do Poznania skoro to w przeciwnym kierunku. Od nas do Wrocławia jest 80km...[/quote]

to zajebistego tam macie gospodarza...

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam,dotarłam...tylko posta mi wcięło:crazyeye::crazyeye::crazyeye:...abo zgredzik znów nacisnął co nie trzeba!:evil_lol:

Co miesiąc mogę i przekażę na Hektora 10zł!
Niech wybywa z tego...nibyschronu!
Robię też już bazarek dla chłopaka na bieżące potrzeby!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=RoyalBlue][B][SIZE=3]Bazarek dla Hektora[/SIZE]...proszę o zaglądanie i podnoszenie![/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/w-blasku-masy-perlowej_korale-kolczyki-wisiorek_dla-cierpiacego-hektora_do-18-ego-135318/#post12111080[/URL]

...no i pora spać!Dobranoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda779']Z wyciągnięcie ze schroniska nie będzie problemu, facet wyda psa byle się go pozbyć... niestety z każdym tak robi.
Ale po co go wieźć do Poznania skoro to w przeciwnym kierunku. Od nas do Wrocławia jest 80km...[/quote]

ale ze mnie sierota :oops: ja myślałam ze to "wyżej" jest
czyli można by go od razu do wrocławia lub gdzieś "po drodze" przekazać

oby P. Marek się zgodził .... trzymajcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

Ile tych nibyschronów...nie ma co owijać w bawełnę...mordowni????:angryy:

[B]Hektorku...powodzenia![/B]:loveu::loveu::loveu:


Zobaczcie,a tu znowu asteczka...też w mordowni...:shake:...wczoraj wyrwana z niej(już raz była próba,nie udało się i teraz na gwałt trzeba!),a nie ma forsy na hotelik,leczenie:-(:-(:-(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstaffka-z-mordowni-potrzeba-600zl-na-hotel-130022/index6.html[/URL]

Wybaczcie...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda779']Dzwoniłam do weterynarz, który był podobno u Hektora 2 dni temu.... niestety nie odbiera. Pies dostał jakiś zastrzyk, będę dowiadywać się co to było...[/quote]

pewnie vet podał ivermektynę


jeśli chodzi o decyzję P.Marka to postaram się porozmawiać z nim na temat Hektorka ... tak przy okazji składania życzeń świątecznych

EDIT
posty się rozminęły

jaka dermatoza ???
okularki wokół oczu, wyłysienia - wydrapane, wylizane
cholera czy Ci ludzie są ślepi ??? :angryy::angryy::angryy:
a wystarczyło pobrać trochę zeskrobin i pooglądać pod mikroskopem

JEŚLI VET TWIERDZI ŻE TO DERMATOZA TO PEWNIE PODAŁ PRZECIWŚWIĄDOWY PEWNIE JAKIŚ VECORT LUB INNY STERYDOWY

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']

jaka dermatoza ???
okularki wokół oczu, wyłysienia - wydrapane, wylizane
cholera czy Ci ludzie są ślepi ??? :angryy::angryy::angryy:
a wystarczyło pobrać trochę zeskrobin i pooglądać pod mikroskopem

JEŚLI VET TWIERDZI ŻE TO DERMATOZA TO PEWNIE PODAŁ PRZECIWŚWIĄDOWY PEWNIE JAKIŚ VECORT LUB INNY STERYDOWY[/quote]

[B][COLOR=Black]Właśnie dlatego trzeba go szybko ze schroniska wyciągnąć, bo tu będzie z nim coraz gorzej!!!!!!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Dotarłam,dotarłam...tylko posta mi wcięło:crazyeye::crazyeye::crazyeye:...abo zgredzik znów nacisnął co nie trzeba!:evil_lol:

Co miesiąc mogę i przekażę na Hektora 10zł!
Niech wybywa z tego...nibyschronu!
Robię też już bazarek dla chłopaka na bieżące potrzeby![/quote]

[B]ab-agnieszka deklarację[/B] [B]od cioteczki zuzlikowej trzeba zapisać[/B]
[B]dziękujemy :multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jenny19']Kolejna astowa ciotka prosząca o anonimowość zadeklarowała 20 zł miesięcznie na Hektora.[/quote]

czyli na hotelik już prawie jest
jednak ciągle niepewność ... czy P.Marek go przyjmie (ale jutro zadzwonię z życzeniami to troszkę pobłagam)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...