Jump to content
Dogomania

Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sznurówki super! :-D Maksio rewelacja, garnitur ząbków już jest! Tośka ma pięć, sypią jej się jeden za drugim, wszędzie łazi na czworaka i próbuje wstawać, czyli się przewraca i tłucze łepetynką gdzie popadnie. Ciągle trzeba pilnować. Na szczęście choróbska odeszły w niepamięć, pogoda co raz ładniejsza, sprzyja spacerom. Andzike szykuj się do Łowicza!!!!!!!

A u Ff na razie cisza, śpię na telefonie i wyczekuję wieści.

Link to comment
Share on other sites

Nooo!!! witamy!!! Kope lat!:loveu:
Pięć zębów? elegancko :) u nas dwa wyrżnięte, jeden pod skórą, póki co bezobjawowo :)
Dziś za oknem wiosna, jak pogoda utrzyma tendencję wzrostową, to szykuj się na naszą wizytę w następny piątek :D

I też czekam na wieści od FF,co dostaje smsa to myslę, że to ona:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Jak dla mnie to to wygląda na naukę chodzenia po wodzie ;)[/QUOTE]

to juz umie
przetrenowal na wcześniejszej kałuży
tutaj próbował wzbić się do lotu
ale jak pisałam dopiero "uczymy sie" ;)
no ale jak wiemy tybcie sa wyjątkowe więc jak nie lataniem to czym innym nas na pewno zaskoczy ;)

Link to comment
Share on other sites

No to się zaczyna... Maks łazi cały czas ( oczywiście polega to na ciąganiu kogoś ze sobą , do trzymania za łapkę) i wczoraj, za którymś tam kursem na zewnątrz i z powrotem ( bo to jest ulubiona trasa - przed drzwi, schodzimy ze stopnia, w tył zwrot, wchodzimy na stopień, przez drzwi, do środka, w tył zwrot...itd.) przyuważył Balbinę która coś jadła. Podszedł, złapał bardzo profesjonalnym chwytem za skórę za uszami, podniósł łeb Balbiny i sprzed pyska wygarnął jej skorupę orzecha - czy wyobrażacie sobie, że one dalej znajdują zeszłoroczne orzechy w ogrodzie? To było pierwsze co mnie zaskoczyło. A poza tym skuteczność i siła Maksiowego działania i spolegliwość Balbiny. Faktem jest, że ona ma wobec Maksa dług wdzięczności, bo praktycznie przy każdym posiłku jest dokarmiana, a potem jeszcze dostaje Maksiowe krzesełko do posprzątania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']No i przypomniałam sobie, czemu unikałam jak ognia dzieckowych bazarków... Przylazła ta co mam na nią alergię i dowodzi, że alergia w pełni uzasadniona. Andzike, a nie możesz zrobić pokątnego przetargu ograniczonego na śmieciarę?[/QUOTE]

Nie mogę... nie było Cię na poprzednim bazarku dzieciaczkowym, w ostatniej minucie przegrała licytację i posypały się inwektywy niemalże... :roll:
Już się boję co będzie na tym...

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości tam zajrzałam o co chodzi z ta alergią no i ...wypatrzyłam nowe skarby dla Paćki :D ...nie no, ale alergia jest i sie pogłębia:shake:
Andzike, ta kuchnia ma być moja, tzn. chodzi o to, że ja jestem zamotana jak nie wiem co , po prostu mi daj znac jak sie bazarek będzie kończył ;)

Link to comment
Share on other sites

Jakbym wiedziała, że śmieciarka i kuchnia wzbudzą w Was taką fascynację to faktycznie zrobiłabym przetarg ograniczony :D

Wieści z porodówki - dostałam smsa od mamynabank, że FF ma skurcze co 10 min :) czyli dziś, najpóźniej jutro Henio do nas zawita :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']o jakim wy bazarku mówicie ? jaka śmieciara ? jaka kuchnia ?[/QUOTE]

O moim :D
Zapraszam serdecznie ;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242355-Poczytaj-Mi-Mamo!-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-dzieci-co%C5%9B-EKSTRA-dla-Mikrops%C3%B3w-do-28-4-g-21[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...