Jump to content
Dogomania

Migotka-prześliczna, delikatna-po tak długim okresie czasu.. NARESZCIE MA DOM!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koniec poszukiwań domku!
Dziewczyny - biorę!
Ona jest piękna, ma kupę uroku!
Sąsiedzi moich przyjaciół szukaja psiak - młodego, nie za duzego, płec i wygląd jest im obojętny
mieszkają w magicznym miejscu, dom w lesie nad jeziorem, w domu kot, oraz nastoletnie dzieci - czyli nie uciążliwe maluchy, pies dla pani domu, bo jej brakuje do przytulania futrzaka
wolalalabym, aby byla wysterylizowna, jak nie to dopilnuje sterylki
najprawdopodobniej będę wracała z warszawy do Gd - przez Elbląg - w niedzilę, ale to raczej bardzo późnym wieczorem lub w poniedzialek wzcesnym popoludniem, to sunię moglabym zabrać, podpisac papiery itp
no i wizyty poadopcyjne bylyby częste, bo jestem tam co ok 2 tygodnie
no to decydujcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Koniec poszukiwań domku!
Dziewczyny - biorę!
Ona jest piękna, ma kupę uroku!
Sąsiedzi moich przyjaciół szukaja psiak - młodego, nie za duzego, płec i wygląd jest im obojętny
mieszkają w magicznym miejscu, dom w lesie nad jeziorem, w domu kot, oraz nastoletnie dzieci - czyli nie uciążliwe maluchy, pies dla pani domu, bo jej brakuje do przytulania futrzaka
wolalalabym, aby byla wysterylizowna, jak nie to dopilnuje sterylki
najprawdopodobniej będę wracała z warszawy do Gd - przez Elbląg - w niedzilę, ale to raczej bardzo późnym wieczorem lub w poniedzialek wzcesnym popoludniem, to sunię moglabym zabrać, podpisac papiery itp
no i wizyty poadopcyjne bylyby częste, bo jestem tam co ok 2 tygodnie
no to decydujcie[/quote]
Już się troszkę cieszę, ale nie do końca. ;)
Itske, czy to pewny i sprawdzony dom? Pytam, bo różnie to bywa. Czasami polecony dom okazuje się niewypałem.

Link to comment
Share on other sites

Łał! :lol: Jaka szybka akcja ;)
Mam nadzieję, że domek dobry i sprawdzony.
Ogólnie to Ryba pewnie tu wpadnie jutro dopiero albo późno, bo się biedna uczy :cool3: Ale jak tylko ją złapię to tu wyślę!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jestem . :) Cudownie, bardzo dziękuję, Itske, że pomyślałaś o Migotce .
Jeśli w poniedziałek mogłabyś odebrać sunię- weź ją "na siebie", wspomnij, że jesteś ode mnie . W umowie adopcyjnej napisz tylko, że sunia będzie pod innym niż twój adresie, o to na pewno spyta Cię któraś z dziewczyn z biura adopcyjnego .
Ja jestem jak najbardziej na tak . :) Ufam Itske . :)

Link to comment
Share on other sites

No dziękuję, ale tu nie o zaufanie do mnie chodzi, tylko o domek
domek jest normalny, tzn. są to ludzie, ktorzy nie pojada z psem na szkolenie, i nie czytaja o psach, mieli psa (umarl ze starosci - wielki był, i teraz brak im czegoś do miziania i zeby sobie chodzilo po domu, szczekało i domagalo się pieszczotek, mieszkać w lesie bez psiaka, trochę im smutno, a nie stać ich na utrzyanie duzego psiska, w domu sie nie przelawa, ale pies - głodny chodzil nie bedzie, będzie mial dużo ruchu, duży (naprawdę duży!) ogrodzony teren i las za plotem) i mieszkanie w domu, towarzystwo ludzi 24 godz na dobe, pani nie pracuje, sa dosc mlodzi, wiec jej nie pomra i samej nie zostawia, na lancuch, do budy na 100% nie trafi, przyjaciółka mieszka kolo nich już z 15 lat i dobrze o nich mówi - osobiscie ich nie znam, za to znalam ich psa, bo pzrychodzil na podworko mojej pzryjaciolki, jak pzryjezdzalam w odwiedziny z sukami, pies był zadbany, przyjazny, moich suk sie troche bał, ludzi teraz poznam i bede do suni zagladac, a jak jej moje suki nie beda chcialy zjesc, to i ja czegos naucze. przyjaciolka ma dwa psy (samce) daleto trzeba koniecznie zdbac o sterylke

czy ona jest ciachnieta?
bo oni nie ciachna (nie ta swiadomosc), sama bede musiala to zalatwic, a ostatnio z kasa tak sobie
to są dobrzy , ale trochę bezradni ludzie - bardzo chca psa, ale nie wsiadą w auto i nie pojada sami do schronu, bo : "no eee. ja sie nie znam, a jak tam sie to zalatwia..."

skad ja zabrac? prosto ze schronu? i- to proszę dokładnie wytlumaczyć jak się tam jedzie, adresik proszę, i ile tam sie placi? pytam bo jezdze z karta a nie gotowka, wiec musze wiedziec ile wziac

a zreszta tam jest tak pieknie - las i jezioro, ze kiedys same mozecie przyjechac na wycieczke!

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przygotować 30 lub 50zł-nie wiem, czy policzą za nią jak za psa dużego, czy małego. Zawsze mamy dylemat, jeśli chodzi o średnie psy . :)
Trzeba ją odebrać ze schroniska.

Trzeba kierować się na Szpital Wojewódzki . Za szpitalem ciągle prosto . To jest droga na Braniewo , ul . Królewiecka 233. Trzeba minąć hotel Europa, wodociągi, salon samochodowy Honda, działki i po lewej stronie jest schronisko z białym budynkiem. Pytać o Migotkę i mówić że od nas :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vitka']Łał! :lol: Jaka szybka akcja ;)
!:loveu:[/quote]

akcja nie jest szybka, oni marudzą o tego psa już dobre trzy tygodnie, ale ostatnio pracuję po 12 godzin i nie wiem jak się nazywam, teraz miałam chwilkę to wypatrzyłam dziewczynkę

Link to comment
Share on other sites

koszt sterylki - myślę, że ok 150 zł,
tylko - potem psu tzreba dawać antybiotyki, ew zastrzyki, zdjęcie szwów, opieka
musialabym ją przetrzymać -a mam w tej chwili trzy psy, kota, tchórza itp, i pracuję po 10 godzin (psy w koju - kojec 30 m kw :lol:wytrzymują, ale kolejną sukę, tym bardziej po sterylce) tzreba by trzymać oddzielnie
a nie znam tych ludzi, ufam przyjaciółce, że dobrze zaopiekują się zdrowym psem, ne ufam ludziom na tyle, zeby wierzyć, ze otoczą opieką sukę świeżo po sterylce, a oni jej nie ciachną. Z kolei ja niewysterylizowanej nie dam (Wy pewnie też nie)
myślę i kombinuję
A już myslalam, ze tak fajnie jest, jakoś mi umknęła informacja, że ona nie ciachnięta i pytanie tak pro forma zadałam (na szczęście zadałam)

Link to comment
Share on other sites

Jutro to niemożliwe. Dziś nie było p. kierownik .
Sterylki będą w tym tygodniu, ale nie wiadomo, czy na początku, czy na końcu . Mogłabym 'w to' ewentualnie wcisnąć Migotkę .

W jakim wieku są dzieci w tym domu ? Czy posesja jest szczelnie ogrodzona? Czy oni mieli jakąś styczność z nieufnymi pieskami ? Migotka jest naprawdę super, ale jest w schronisku bardzo długo, musi najpierw stopniowo poznawać, by całkowicie się otworzyć .

Link to comment
Share on other sites

Dzieci w jakimś wieku około gimnazjalnym
Ludzie nie mają doświadzcenia, meli psy (duże) pies był miły, przytulaśny (psa osobiści8e poznałam - ludzi nie) ale nie wychowany, posesja ogromna i nie jest szczelnie ogrodzona
jeśli Migotka potrzebuje specjalnego traktowania - hm... to może być problem?

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to z Migotką byłam na jej pierwszym spacerze.
Teraz jest zupełnie inna i nie wiem, czy jest to spowodowane tym, że się do nas przyzwyczaiła, czy zmieniła się tak bardzo... trudno mi cokolwiek powiedzieć.
Ale do nieogrodzonego podwórka bałabym się jej dać... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...