Jump to content
Dogomania

LANDO - husky z Olkusza - Ma dom :)


basia

Recommended Posts

[quote name='miron h']To ja wstawię zdjęcia :D

Mieszkanko

[URL="http://img194.imageshack.us/i/img0062gx.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4122/img0062gx.jpg[/IMG][/URL]

Dzikie biegi po terenie. Widok za posesją zapiera dech :D

[URL="http://img708.imageshack.us/i/img0063u.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/23/img0063u.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Lepiej juz byc nie moglo :):):multi::multi::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 943
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Iv_']oj tak tak, mi też :evil_lol: Basia = Lando, zawsze tak było :loveu:[/QUOTE]
Ojej.. To niebywale miłe :oops:
Przez blisko dwa lata traktowałam go niemal jak własnego psa, chociaż był daleko.
Powiem Wam, że teraz tak dziwnie jakoś nie mieć na głowie Landowych spraw :roll:

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Lando pozostało 400 zł. Dziś przelałam całą kwotę na konto pomocowe dla rodzinki pochodzącej również z olkuskiej mordowni. Niedawno dostałam info, że pieniądze wpłynęły. Zatem temat Landowy chyba powinnam uznań za zakończony..
Jeszcze jednak kilka słów.
[B]Dziękuję wszystkim, którzy pomagali nam przez te blisko dwa lata, przez trzy hoteliki, problemy behawioralne Landa, bebesziozę i wiele innych.
Dziękuję wszystkim, którzy wspierali Landa duchowo i finansowo (ares, Ela, Leash, miron, Szarotka, Iv_ i wielu innych), którzy wierzyli, że warto ratować tego psa. Dziękuję, że daliście mu szansę.
Dziękuję osobom, które robiły bazarki (Pocahontas, ...), przekazywały rzeczy na bazarki (Asica, Ebonique, washee...), umieszczały ogłoszenia (Balhsa..), roznosiły ulotki..
Dziękuję wiośnie, jamorowi i Joli Sołek.
Dziękuję Ani-Amator i Ani-Ati za wielki wkład w jego wyciągnięcie z Olkusza oraz nieocenioną pomoc przez całe te dwa lata i na koniec przy sfinalizowaniu adopcji.
Dziękuję całej ekipie Husky Adopcje za zawsze serdeczną współpracę.
Dziękuję dogomanii i dogomaniakom za każdą okazaną pomoc.
Jeżeli kogoś pominęłam to bardzo przepraszam ale też ogromnie Mu dziękuję.

Na koniec dziękuję Landowi, który z czeluści wielu ludzkich serc wydobył to co najpiękniejsze - współczucie i chęć niesienia pomocy słabszym.
Bądź szczęśliwy przyjacielu z daleka...[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dobrze, dobrze, dobrze........:cool3:

oboje z moną zaakceptowali nowe warunki, powietrze i jedzonko służą.....pan w razie problemów korzysta z porad specjalisty.....mona troszkę na spacerach zapomina z wrażenia o potrzebach fizjoligicznych i korzysta z kąta w kojcu....

Lando lśni i tyje:loveu:....spacery 2 razy dziennie po dolinie kościeliskiej......

mam nadzieję, ze będzie już zawsze dobrze..... się spisaliśmy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]spacery 2 razy dziennie po dolinie kościeliskiej......[/QUOTE]
Może i mnie by zaadoptowali :eviltong:
[QUOTE]się spisaliśmy[/QUOTE]
Noooo... :lol: Jednak co strachu się najadłyśmy, że Lando jednak domu nie znajdzie to nasze. Człowiek faktycznie się całe życie uczy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Witajcie!!

Organizujemy wizytę poadopcyjną u Landa ale brakuje nam trochę funduszy. Niestety paliwo drożeje niemal codziennie a do domu Landa mamy kawałek. Jeżeli ktoś mógłby i chciałby się dorzucić do kosztów paliwa będziemy ogromnie wdzięczne. W tej sprawie proszę o prv lub deklarację tutaj a już ja się odezwę ;)

Wizyta nie będzie wyłącznie towarzyska. Pojedzie też psi szkoleniowiec aby fachowym okiem spojrzeć na Landa i jego zachowanie, przystosowanie się do nowych warunków, nowych ludzi, nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']Witajcie!!

Organizujemy wizytę poadopcyjną u Landa ale brakuje nam trochę funduszy. Niestety paliwo drożeje niemal codziennie a do domu Landa mamy kawałek. Jeżeli ktoś mógłby i chciałby się dorzucić do kosztów paliwa będziemy ogromnie wdzięczne. W tej sprawie proszę o prv lub deklarację tutaj a już ja się odezwę ;)

Wizyta nie będzie wyłącznie towarzyska. Pojedzie też psi szkoleniowiec aby fachowym okiem spojrzeć na Landa i jego zachowanie, przystosowanie się do nowych warunków, nowych ludzi, nowego domu.[/QUOTE]

Lando nie do końca przystosowuje się tak jak byśmy chcieli.....wizyta jest koniecznością...
całą kasę jaka pozostała po Landzie przekazaliśmy na bezdomne husky i teraz nie bardzo mamy czym zapłacić za paliwo..szkoleniowiec jedzie bez gratyfikacji...

Link to comment
Share on other sites

nie ciotki bo jadę tam sama..załatwiłam szkoleniowca, który nie weźmie ani złotówki...
co sie dokładnie dzieje opiszę jak wróce...
dokładnie opiszę....
powinnam pojechać w poniedziałek....daję swój czas, samochód i szkoleniowca...
na paliwo nie mam...sama tego nie udźwignę...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...