Jump to content
Dogomania

GaBINET "DAGO" RUSZYŁ!!!STÓŁ OPERACYJNY KUPIONY I ZWIERZĘTA SA RATOWANE. DZIEKUJEMY!!


arjuna

Recommended Posts

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Od jutra będziemy kompletować małe conieco.Igły sprzedadzą bez problemu?Żeby nie wyjśc na uzależnionego..
Ej,przypominaja się dawne dobre czasy jak organizowałam podobną pomoc dla Cichego Kąta:evil_lol:Jak się w aptece dziwili,że Rumia zbiera dla Tarnowskich Gór...
E

Link to comment
Share on other sites

Waldi: igły, strzykawki, wenflony, zestawy do infuzji powinni sprzedać bez marudzenia. Igły wybierajcie te długie czyli 40mm (jak traficie 50mm to też super). Problem mogą mieć ze sprzedażą kroplówek glucosum (czyli zwykła glukoza) i ringieri (czyli zwykła sól fizjologiczna) - ale to i tak ciężkie i będzie zawyżać wagę paczki :)
Z resztą jak powiesz, że to dla wolontariatu odrazu zginie zdziwienie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']A środki przeciwbólowe np.nurofen?
E[/quote]


niestety-ibuprofen jest szkodliwy dla psów: moze wywolac wrzody, niewydolność nerek, krwawe wymioty.

Jeśli myślisz o czymś przeciwbólowym to nadaja sie: meloksikam(na receptę), metacam(to, co meloksam, tyle że weterynaryjny i bardzo drogi), rimadyl(weterynaryjny)

cieszę się, że myślisz o paczce dla Azylu: tam jest potrzebne wszystko.

Mam info, że chyba sie uda z tymi lekami z przychodni:cool3:
Na pewno będą płyny elekrtolitowe i będzie tego dużo, wiec koleżanka chyba sama tam zawiezie i mnie też zgarnie po drodze. Trzeba odwiedzić Azyl;)

Link to comment
Share on other sites

bardzo dobrze-działaj Tarzanka:)

sluchajcie: wiadomość z ostatniej chwili: bedą brakujące pieniądze do sterylizatora:cool1:wlasnie pisała do mnie koleżanka, która wplaciła 100zł na urzadanie salki.

Trzeba sie giselle zapytac, jakie sprzęty są jeszcze potrzebne-a na ktore nie maja kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żabusia']Ja przelałam 33 plnów.[/quote]


kolejna prawdziwa miłośniczka zwierząt, która REALNIE pomaga:multi:dziękuję!

dzis dzwoniła do mnei kolejna koleżanka i dziś wysyla paczke: nie wiem do konca co tam jest, bo koleżanka wyżebrała to wszystko do różnych aptek, jednak te apteki oferują cykliczna pomoc:multi:
będą ręczniki, przescieradła, srodki pierwszej pomocy....no, zobaczymy jak to przyjdzie do giselle-pewnie sama napisze co i jak.

Link to comment
Share on other sites

...To ja wszystkim dziękuje
naprawdę ostatnio mam mało czasu na pisanie:shake:
ale czytam cos
i wszystko noszę do schronu i układam na półki
robie fotki aby coś zostało dla potomnosci
jak robiła sie salka dzieki ludziom dobrej woli
mam na głowie Liska i jeszcze Czeska znowu choruje:-(
i doba ma zbyt mało godzin
a zresztą sami wiecie...bo to samo robicie....
dziękuje:modla::modla::modla::angel:wszystkim i kazdemu z osobna:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Giselle wysłałam Ci pw ;)

A teraz: moja wczorajsza radość, że znalazłam dobrą i tanią aptekę internetową była płonna. Po złożeniu zamówienia w niedzielę dziś otrzymałam telefon, że z 15tu zamówionych pozycji mają... jedną :crazyeye:
Kazałam im się wy....ć tym ringierem (bo to właśnie mieli). Apteka nazywa się - o ironio- superapteka - śmiało możecie sobie darować zamawianie u nich :cool1:
Dziś złożyłam zamówienie w innej aptece - nie ma w ofercie płynów, ale jak już widziałam dostawa płynów w drodze :multi: Cóż, zobaczymy jaki będzie efekt - jak pozytywnie to będziem chwalić :p

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam podpowiedzieć też jak można zdobywać za darmo różne leki i niezbędniki... Szpitale, przychodnie, muszą niestety/stety pozbywać się leków itp gdy mija ich termin ważności, nawet igieł... A to wszystko dla psów jest jak znalazł. Mojej mamy przychodnia od lat tak współpracowała z weterynarzami, on od nich zabierał, wykorzystywał w leczeniu a one nie musiały się martwić poniekąd o utylizację. Wiadomo, nie wszystko się nada ale prawie 80% można z powodzeniem wykorzystywać...

Tarzanka, ja się chętnie tam przejadę i poznam osoby które taką fajną inicjatywę podjęły:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...