Jump to content
Dogomania

GaBINET "DAGO" RUSZYŁ!!!STÓŁ OPERACYJNY KUPIONY I ZWIERZĘTA SA RATOWANE. DZIEKUJEMY!!


arjuna

Recommended Posts

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten sklep z negatoskopem to sigmed? Bo ja też go znalazłam :p
Ceny strzykawek mają wysokie w porównaniu do innych. Z mojego sklepu/apteki przyszedł mail, że jutro będę miała skompletowane zamówienie i gotowe do wysyłki - Gisell, uważaj będzie lecieć :cool3:
W tym sklepie znalazłam najtańsze igły - po 0,05zł :crazyeye:
To ta apteka:
[URL]http://www.lekidlamnie.pl/e_apteka/index.html[/URL]
Jak ktoś jest z Krakowa, to może odebrać gratis. A wysyłka pocztą kosztuje 8,50zł :)
Leki dla siebie też tam zamówię, bo mają jeszcze taniej niż tam, skąd dotychczas brałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']...ja juz nie wiem komu mam dziekowac....
przerasta mnie akcja ktorą rozpoczęła arjuna
bałam sie ze nikt nie pomoze
teraz sie az boje zasięgu tej pomocy
i uwazam i układam aby nic sie nie zepsuło czy pobrudziło
wszystko jest dla mnie cenne...bo z serca dane:loveu:[/quote]

bez płaczów mi tutaj;)

Jakbytś mogła, sprawdź konto schronu, ile pieniędzy wplyneło na salkę-potrzebuje też informacji ile z tego zostało wydane i ile jeszcze potrzeba.

na stół i lightbox potrzeba ok.1100

Gameta-super, że nie pozostałaś obojętna:loveu:
rzeczywiscie fajna ta apteka, ktorej link dałaś.
nie znam nikogo z Krakowa, kto mógłby to dal nas odebrać.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Sudocrem w paczce jest, 3 sztuki, dwa opakowania duże, jedno średnie. Dzisiaj dopytałam dokładniej co tam poszło, poszło we wtorek, nie dałam rady wysłac w poniedziałek niestety, czyli jutro albo w piątek powinno dotrzeć. Waga paczki 14 kg, nie biorę za zawartość odpowiedzialności w razie czego :diabloti:. Poszły z tego co mi babki moje powiedziały: igły, strzykawki, gaziki jałowe różnych rozmiarów , antybiotyk, coś na wątrobę, wapno, tran, woda utl, jodyna, podkłady higieniczne, mam tylko nadzieję, że to nie znaczy podpaski:-o, ręczniki, prześcieradła, bandaże elastyczne, lorinden A, więcej nie zapisałam. Nie otwierałam paczki przed wysłaniem, bo była już zaklejona, czyli wysłałam jajko niespodziankę:evil_lol:.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amelka2'][COLOR=black][FONT=Verdana]Sudocrem w paczce jest, 3 sztuki, dwa opakowania duże, jedno średnie. Dzisiaj dopytałam dokładniej co tam poszło, poszło we wtorek, nie dałam rady wysłac w poniedziałek niestety, czyli jutro albo w piątek powinno dotrzeć. Waga paczki 14 kg, nie biorę za zawartość odpowiedzialności w razie czego :diabloti:. Poszły z tego co mi babki moje powiedziały: igły, strzykawki, gaziki jałowe różnych rozmiarów , antybiotyk, coś na wątrobę, wapno, tran, woda utl, jodyna, podkłady higieniczne, mam tylko nadzieję, że to nie znaczy podpaski:-o, ręczniki, prześcieradła, bandaże elastyczne, lorinden A, więcej nie zapisałam. Nie otwierałam paczki przed wysłaniem, bo była już zaklejona, czyli wysłałam jajko niespodziankę:evil_lol:.[/FONT][/COLOR][/quote]

no, jest i nasza Amelka vel.Mokka.:multi:
Podpaski jak coś-tez sie przydadzą:lol:
14 kilo to mnóstwo przydatnych rzeczy! POdziękuj za tak świetny odzew w zbiórce, a jeśli musiałaś dla naszych celów okraść jakąś aptekę...to...zachecam do ponownego skoku za jakis czas:lol:

Z tego, co wymieniłaś: to mnóstwo kasy włożyliście w tę akcję, jestem pod wrażeniem!

dzieki Monia za wielkie serce-na Ciebie zawsze mogę liczyć;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']no, jest i nasza Amelka vel.Mokka.:multi:
Podpaski jak coś-tez sie przydadzą:lol:
14 kilo to mnóstwo przydatnych rzeczy! POdziękuj za tak świetny odzew w zbiórce, a jeśli musiałaś dla naszych celów okraść jakąś aptekę...to...zachecam do ponownego skoku za jakis czas:lol:

Z tego, co wymieniłaś: to mnóstwo kasy włożyliście w tę akcję, jestem pod wrażeniem!

dzieki Monia za wielkie serce-na Ciebie zawsze mogę liczyć;)[/quote]

DZIEWCZYNO KOCHANA KTO CI TO ZATARGAŁ NA POCZTĘ?:crazyeye:
bardzo dziekuje juz nie płacze a stan konta w sobote do zlotowki
bedzie :eviltong:w sobotę mam spotkanie z Katinko i z Tarzankai Gabi do weta
na kontrole i ewentualnie zdjęcie szwów.
Mamy nowy nabytek to rotek ,muszę jego ofocić i wysłac do Asi...
wszystko sie zrobi:loveu:
powiedz tylko czy wysłałas na mnie czy na schron?
Bo bedę chciała zrobić fotki dla potomnosci...niech ida w Polskę co mozemy zrobić wspólnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']Giselle-paczka poszła na Twój adres.
zdjecia rotka wstaw do wątku schroniska-wstawie na rottkowe forum, moze ktos go wypatrzy.

też jestem pod wrażeniem paczki Amelki i też nie mogę sie doczekać, aż gabinet ruszy;][/quote]
Do [COLOR=red]dzisiaj wpłynęło -283zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]i 50 USD ktore wymienilam na -168,08[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]--------------------[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Razem-451,08zł:multi::multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Dziewczęta drogie, może bez przedwczesnej radości ja nie biorę jak już pisałam odpowiedzialności za zawartość tej paczki:diabloti:. Szykowały ją osoby, które na co dzień do czynienie z psami nie mają , miejmy to na uwadze. Dlatego nie chce potem płonąć ze wstydu jak sie okaże , że połowa zawartości to na śmietnik się raczej będzie nadawała:evil_lol:. Zwłaszcza pani Krysia, to osoba bardzo fajna, ale w temacie psim zupełnie zielona. Dałam im listę, zostawiłam recepty, reszta to ich radosna twórczość, więc bądźmy raczej sceptycznie nastawione. Lojalnie ostrzega, nie wiem co jest w środku i nie biorę za to odpowiedzialności. Dzisiaj pytałam z ciekawości co tam jest, aby było widomo czego szukać jeszcze, to tak mi babeczki tak odpowiedziały. Waga paczki jak dla mnie śmieszna, może tam i cukier oraz mąka sie znajdować, nie mam pojęcia zupełnie co może tyle ważyć, bo środki opatrunkowe są przecież bardzo lekkie. Tak szczerze mówiąc, bo chyba będziemy miały powód raczej do śmiechu z zawartości tej paczki:evil_lol:. Mam tylko nadzieję, że to co mi dzisiaj powiedziały , faktycznie tam się znajduje. Chyba powinnam otworzyć tą paczkę przed wysłaniem, ale była już tak ładnie oklejona, że nie chciałam tego rozwalać, a chyba w sumie powinnam. No trudno , będzie jajko niespodzianka, ja w każdym bądź razie ostrzegałam i informowałam lojalnie, że nie mam z zawartością tej paczki nic wspólnego , to moje pomocnice miały wolną rękę i zrobiły jak najlepiej potrafiły;).[/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Amelka, nie przejmuj się, to co się nie nada Giselle sprzeda na bazarku jako cegiełki :cool3: Nic się nie zmarnuje :)[/quote]
gametka widzisz co 5 głów to nie jedna
ja nawet nie pomyslałam


ale to jest mysl.
Ty sie tak nie przejmuj
ja łasuch totalny co słodkie nie wyjmiesz ze mnie ,bo zjem
hihih
na powaznie
kobietko czym Ty sie martwisz
wszystko jest na bank ok.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']oddam:
Vicebrol-36 tabletek
Cinnarizinum -37 tabletek[/quote]

super! CZy mogłabyś na opakowaniach dopisać, na jakie przypadłości są te leki? schronisko dzięki temu będzie wiedzieć z góry co ma, w razie czego;)

Gameta-podziękuj znajomej aptece za ten piękny gest. Tak malo osób chce dzis pomagać zwierzetom...a tutaj taka miła niespodzianka!

dzięki gameta i dzialaj dalej;) bo warto;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']
Gameta-podziękuj znajomej aptece za ten piękny gest. Tak malo osób chce dzis pomagać zwierzetom...a tutaj taka miła niespodzianka!
dzięki gameta i dzialaj dalej;) bo warto;)[/quote]

Niestety, apteka nie jest znajoma :roll: jest tą apteką z której zamówiłam sama kilka drobiazgów :oops:

Zapraszam na bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wino-dodatki-do-romantycznej-kolacji-na-stol-operacyjny-do-27-02-godzina-20-00-a-131966/#post11826918[/URL]
Pohopajcie ciutkę :razz:

Link to comment
Share on other sites

Vicebrol:
-zaburzenia krazenia mozgowego
-wspomagajaco w terapi zaburzen wzroku i słuchu na podłożu naczyniowym
-oraz pourazowych stanów niewydolnosci krazenia mozgowego
data waznosci 09.2011

Cinnarizinum:
-w zaburzeniach krażenia obwodowego (zespół Raynauda,chromanie przestankowe,kurcze miesniowe)
-w zaburzeniach naczyniowych w obrebie osrodkowego ukladu nerwowego
-w zespołach niedokrwiennych w okulistyce
-pomocniczo w zaburzeniach błednikowych (zawroty głowy,szum w uszach,nudnosci,wymioty) np. w zespole Meniere'a
data waznosci09.2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...