Jump to content
Dogomania

GaBINET "DAGO" RUSZYŁ!!!STÓŁ OPERACYJNY KUPIONY I ZWIERZĘTA SA RATOWANE. DZIEKUJEMY!!


arjuna

Recommended Posts

[quote name='gameta']Niestety, apteka nie jest znajoma :roll: jest tą apteką z której zamówiłam sama kilka drobiazgów :oops:

Zapraszam na bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wino-dodatki-do-romantycznej-kolacji-na-stol-operacyjny-do-27-02-godzina-20-00-a-131966/#post11826918[/URL]
Pohopajcie ciutkę :razz:[/quote]
gametka za te wszystkie madykamenty zapłacila:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amelka2'][COLOR=black][FONT=Verdana]Dziewczęta drogie, może bez przedwczesnej radości ja nie biorę jak już pisałam odpowiedzialności za zawartość tej paczki:diabloti:. Szykowały ją osoby, które na co dzień do czynienie z psami nie mają , miejmy to na uwadze. Dlatego nie chce potem płonąć ze wstydu jak sie okaże , że połowa zawartości to na śmietnik się raczej będzie nadawała:evil_lol:. Zwłaszcza pani Krysia, to osoba bardzo fajna, ale w temacie psim zupełnie zielona. Dałam im listę, zostawiłam recepty, reszta to ich radosna twórczość, więc bądźmy raczej sceptycznie nastawione. Lojalnie ostrzega, nie wiem co jest w środku i nie biorę za to odpowiedzialności. Dzisiaj pytałam z ciekawości co tam jest, aby było widomo czego szukać jeszcze, to tak mi babeczki tak odpowiedziały. Waga paczki jak dla mnie śmieszna, może tam i cukier oraz mąka sie znajdować, nie mam pojęcia zupełnie co może tyle ważyć, bo środki opatrunkowe są przecież bardzo lekkie. Tak szczerze mówiąc, bo chyba będziemy miały powód raczej do śmiechu z zawartości tej paczki:evil_lol:. Mam tylko nadzieję, że to co mi dzisiaj powiedziały , faktycznie tam się znajduje. Chyba powinnam otworzyć tą paczkę przed wysłaniem, ale była już tak ładnie oklejona, że nie chciałam tego rozwalać, a chyba w sumie powinnam. No trudno , będzie jajko niespodzianka, ja w każdym bądź razie ostrzegałam i informowałam lojalnie, że nie mam z zawartością tej paczki nic wspólnego , to moje pomocnice miały wolną rękę i zrobiły jak najlepiej potrafiły;).[/FONT][/COLOR]
[/quote]
nie masz sie czego wstydzić
wszystko jest ok
zaraz zobaczysz sama....
ale uwaga prywata:crazyeye:

moze latem gdzieś mijanki byly
miedzy parkiem koło Kameny albo Wolnosci
między Górką a Zorzą ....moze pizza u Kozaka
albo lody na Lwowskiej
Wiesz to moje rodzinne miasto,bardzo kochane
mimo ze Wrocław dał mi wiare ,nadzieje i miłosc
wracam często tam gdzie nawet powietrze pachnie lasem
i kredą......zrozumiesz wszystko kiedy gdzies wyjedziesz na stałe
teraz mogę tylko powiedziec....DZIĘKUJE:loveu:
jestem wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d47950cf78f0000.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/67/2d47950cf78f0000m.jpg[/IMG][/URL]taka paka
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/50b0c8e1aa9c4ad4.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/67/50b0c8e1aa9c4ad4m.jpg[/IMG][/URL]pieniązek na szczęście

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c8b5a97e14b6e0d.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/67/4c8b5a97e14b6e0dm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35417b940d8c443d.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/67/35417b940d8c443dm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e0854df997cd354.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/67/7e0854df997cd354m.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a539d3fd9b3965c.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/63/0a539d3fd9b3965cm.jpg[/IMG][/URL] kołdra juz zeszyta i poleci do koja dla Czeski
[COLOR=magenta]widzicie ile dobra...napisze Ci pv co mogę jeszcze zrobić i czy zaakceptujesz.....:crazyeye:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dołaczam do watku. świetna inicjatywa, cała pomoc będzie słuzyła tylu pieskom :multi:.
mam pytanie - czy mozna by wrzucać do pierwszego postu, ile kasy jest, ile jeszcze brakuje na duże rzeczy (tablet do zdjęć, stół, lampa operacyjna...) oraz jakie leki i akcesoria juz są i w jakiej ilości? żeby np nie okazało sie, że macie miliony igieł, a mało strzykawek....?
co potrzebne w pierwszej kolejności teraz, jakby sie cos załatwiało?

Link to comment
Share on other sites

[quote]moze latem gdzieś mijanki byly
miedzy parkiem koło Kameny albo Wolnosci
między Górką a Zorzą ....moze pizza u Kozaka
albo lody na Lwowskiej
[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]No i wszystko na ten temat. Oczywiście jesteśmy ziomalkami:cool3:. Jaki ten świat mały, no co tu gadać jestem w szoku:crazyeye:. Nawet nie wiedziałam co w tej paczce jest, jaka kołdra ? Nic mi to nie mówi. Rekwiruj co tam chcesz i rozdzielaj tak jak pasuje. Kredowe pozdrowienia z niedźwiedziego grodu:evil_lol:. Już inaczej na to patrzę, jak są ziomale ,to jest się wsród swoich i już nie tak anonimowo;).[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

niestety podpasek nie było:/

Sleepingbyday: w sobotę będziemy wiedzieć, ile kasy zostało wydane i ile zostało(było ok.500zł włącznie z dzisiejszą wplatą)

stół+lightbox=ok.1100

Co do listy leków: giselle sama musi zrobic inwentaryzację.

A teraz chcę Wam przedstawić pewną tajemniczą nieznajomą: o nicku Jaanka. Na tym forum dziła z ukrycia, lecz ma wielkie serduszko dla zwierząt.
Właśnie będzie wysyłać na potrzeby tego wątku paczkę, w której znajdą się:

"Dołączam listę
[FONT=Arial][SIZE=2]wysłanych leków :[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]tabletki[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]hepatlil 2 opak. ( ja daję 1 tabletkę dziennie na psa od 13 do 28 kg tak zalecali lekarze , mozna całą lub 2 razy połówkę )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]węgiel 4 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]smecta 3 opak.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]maści[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]balsam szostakowskiego 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]sudocrem 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]linomag 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]alantan 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]tribiotic 3 opak.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]środki dezynfekujące[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]woda utleniona 4 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]rivanol 3 butelki ( rozrobiony )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]rivanol 5 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]jodyna 3 buteleczki[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]vagothyl 2 butelki ( przed zastosowaniem należy rozcieńczyć , mój wet twierdzi że to podstawa każdego gabinetu :smile:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]nadmanganian potasu 2 torebeczki[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]betadine 1 opak.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]pozostałe[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]bizmutawy galusan zasadowy ( dermosan ) 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]parafina ciekła 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]witaminy dla ozdrowieńców sa - 37 proszek 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]znalazłam także 3 kostki do glumania dla rekonwalescentów :smile:[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]środki opatrunkowe[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]lignina 3 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]kompresy jałowe z gazy 10x10 5 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]kompresy jałowe z gazy 7,5x7,5 7 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]kompresy jałowe z gazy 5x5 15 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]opaski dziane podtrzymujące 10cm x 4 m 4 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]opaski dziane podtrzymujące 5cmx4m 3 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]plastry 3 rolki[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]dodatkowo w osobnym woreczku będą leki używane giselle4 zadecyduje [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]czy je wykorzysta czy wyrzuci[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]hepatil [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]maść alantanowa [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]linomag [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]te leki mają datę ważności luty 2009[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]nadmanganian potasu x 3 ważność styczeń 2009 ( można tym odkazić przedmioty ) [/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Wszystkie te leki są sprawdzone przez weta i moje zwierzęta a nadmanganianem leczę nawet swoje rybki .[/SIZE][/FONT]

Jaanka-koniec z anonimowościa:P
bravo dla Jaanki i Jej koleżanki za skompletowanie takiej imponujacej paczki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']niestety podpasek nie było:/

Sleepingbyday: w sobotę będziemy wiedzieć, ile kasy zostało wydane i ile zostało(było ok.500zł włącznie z dzisiejszą wplatą)

stół+lightbox=ok.1100

Co do listy leków: giselle sama musi zrobic inwentaryzację.

A teraz chcę Wam przedstawić pewną tajemniczą nieznajomą: o nicku Jaanka. Na tym forum dziła z ukrycia, lecz ma wielkie serduszko dla zwierząt.
Właśnie będzie wysyłać na potrzeby tego wątku paczkę, w której znajdą się:

"Dołączam listę
[FONT=Arial][SIZE=2]wysłanych leków :[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]tabletki[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]hepatlil 2 opak. ( ja daję 1 tabletkę dziennie na psa od 13 do 28 kg tak zalecali lekarze , mozna całą lub 2 razy połówkę )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]węgiel 4 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]smecta 3 opak.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]maści[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]balsam szostakowskiego 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]sudocrem 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]linomag 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]alantan 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]tribiotic 3 opak.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]środki dezynfekujące[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]woda utleniona 4 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]rivanol 3 butelki ( rozrobiony )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]rivanol 5 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]jodyna 3 buteleczki[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]vagothyl 2 butelki ( przed zastosowaniem należy rozcieńczyć , mój wet twierdzi że to podstawa każdego gabinetu :smile:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]nadmanganian potasu 2 torebeczki[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]betadine 1 opak.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]pozostałe[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]bizmutawy galusan zasadowy ( dermosan ) 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]parafina ciekła 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]witaminy dla ozdrowieńców sa - 37 proszek 1 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]znalazłam także 3 kostki do glumania dla rekonwalescentów :smile:[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]środki opatrunkowe[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]lignina 3 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]kompresy jałowe z gazy 10x10 5 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]kompresy jałowe z gazy 7,5x7,5 7 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]kompresy jałowe z gazy 5x5 15 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]opaski dziane podtrzymujące 10cm x 4 m 4 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]opaski dziane podtrzymujące 5cmx4m 3 opak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]plastry 3 rolki[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]dodatkowo w osobnym woreczku będą leki używane giselle4 zadecyduje [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]czy je wykorzysta czy wyrzuci[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]hepatil [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]maść alantanowa [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]linomag [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]te leki mają datę ważności luty 2009[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]nadmanganian potasu x 3 ważność styczeń 2009 ( można tym odkazić przedmioty ) [/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Wszystkie te leki są sprawdzone przez weta i moje zwierzęta a nadmanganianem leczę nawet swoje rybki .[/SIZE][/FONT]

Jaanka-koniec z anonimowościa:P
bravo dla Jaanki i Jej koleżanki za skompletowanie takiej imponujacej paczki:loveu:[/quote]
Dziekuje bardzo ciotki kochane.:loveu:


Teraz uwaga.....:cool3::crazyeye:
jezeli mam mówic czego jeszcze brakuje to tylko..........
moze jeszcze jeden balsam Szostakowskiego i jak ktos moze Betamox oraz zele na gojenie łapek.....:crazyeye:
Prosze ,igieł i strzykawek oraz gazikow-opatrunkow,na razie mamy na pół roku[przy takim napływie psiaków jak dotychczas;)]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dołaczam do watku. świetna inicjatywa, cała pomoc będzie słuzyła tylu pieskom :multi:.
mam pytanie - czy mozna by wrzucać do pierwszego postu, ile kasy jest, ile jeszcze brakuje na duże rzeczy (tablet do zdjęć, stół, lampa operacyjna...) oraz jakie leki i akcesoria juz są i w jakiej ilości? żeby np nie okazało sie, że macie miliony igieł, a mało strzykawek....?
co potrzebne w pierwszej kolejności teraz, jakby sie cos załatwiało?[/quote]
Jutro wszystko uzupelnie
z ołówkiem w ręku posiedzę i pospisuje
z faktur:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

mało kto lubi papierologie stosowana.



na głupa wlazłam na allegro i:

[url=http://allegro.pl/item555040645_lampa_operacyjna_bezcieniowa_bh_410.html]LAMPA OPERACYJNA BEZCIENIOWA BH -410 (555040645) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

[url=http://allegro.pl/item558884805_stol_weterynaryjny_operacyjny_nowy_wymiar.html]Stół weterynaryjny,operacyjny!Nowy wymiar! (558884805) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']mało kto lubi papierologie stosowana.



na głupa wlazłam na allegro i:

[URL="http://allegro.pl/item555040645_lampa_operacyjna_bezcieniowa_bh_410.html"]LAMPA OPERACYJNA BEZCIENIOWA BH -410 (555040645) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

[URL="http://allegro.pl/item558884805_stol_weterynaryjny_operacyjny_nowy_wymiar.html"]Stół weterynaryjny,operacyjny!Nowy wymiar! (558884805) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]
...Skrabie lampa juz jest:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']SMIEJCIE SIE
ale ksiegowy ze mnie do lupy:evil_lol:
nie cierpię papierków
rubryczek i liczenia[/quote]

Z Ciebie księgowa...:evil_lol:, a ze mnie...farmaceuta!:shake: Siedzę i przeglądam leki, i choć ich mało wpadam w rozpacz...bo mże to nie dla psiaków?:-(
I jednak zrobię najprostszą rzecz jaką mogę..[B].przelałam na konto stowarzyszenia 20 zł[/B] ! Może niezbyt wiele,ale na pewno się przyda i dobrze to wykorzystacie!:loveu::loveu::loveu::loveu:

Niech piesunie mają najlepszą opiekę pod słońcem i ...księżycem!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdaK']zuzlik zostańmy przy słońcu :evil_lol:[/quote]

No co Ty?
Przyjdzie taki czas,że zrozumiesz czemu ten księżyc taki ważny!...śpinkać też trzeba bezpiecznie i zdrowo!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ach... o gwiazdkach jeszcze zapomniałam! Ale nic dziwnego...naczytaj się o tak pięknych ...paczkach:loveu: i potem myśl trzeźwo! :shake: Nie da się, więc nadrabiam przeoczenie...

[B]Niech piesunie mają najlepszą opiekę pod słońcem i ...księżycem...i gwiazdami!:loveu::loveu::loveu::loveu:![/B]

Link to comment
Share on other sites

no to sluchajcie: Pewna miła Pani własnie się zadeklarowała przesłac za jakieś 2 tygodnie 200$+ode mnie będzie 100+od osób, ktore teraz wpłacają+skończą sie bazarki, z ktorych będzie ok.100...

Tak wiec teoretycznie na ten najtańszy stół już mamy, giselle-wejdź w allegro i poszukaj stołów operacyjnych. CZy ten za 600zł starczyłby? czy lepszy bylby ten za 1100?
ja nie wiem czym one sie kurcze różnią.

zobaczymy jakie środki będą za 2 tygodnie: może starczy i na stół i na lightbox.
Ten stojak do kroplówek tez by sie przydal.

Giselle-ta lampa bezcieniowa tez jest potrzebna? pisałaś, że już macie lampę.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Witam Wszystkich ,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]ponieważ zostałam zdemaskowana ;) to nie wypada mi się Wam nie przedstawić . Arjuno dziękuję za miłe słowa .[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Dogo podczytuję od ponad trzech lat i mam swoje ulubione wątki . Jeżeli mogę w czymś pomóc to chętnie to robię . [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]A spis miał wyłącznie na celu poinformowanie Dziewczyn czego mogą się spodziewać w paczce żeby nie okazało się że mają nadmiar niektórych a niedobór innych leków . Trochę się zawstydziłam jak go zobaczyłam . Eh... gdybym miała takie możliwości to wysłałabym calą aptekę :) [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']no to sluchajcie: Pewna miła Pani własnie się zadeklarowała przesłac za jakieś 2 tygodnie 200$+ode mnie będzie 100+od osób, ktore teraz wpłacają+skończą sie bazarki, z ktorych będzie ok.100...

Tak wiec teoretycznie na ten najtańszy stół już mamy, giselle-wejdź w allegro i poszukaj stołów operacyjnych. CZy ten za 600zł starczyłby? czy lepszy bylby ten za 1100?
ja nie wiem czym one sie kurcze różnią.

zobaczymy jakie środki będą za 2 tygodnie: może starczy i na stół i na lightbox.
Ten stojak do kroplówek tez by sie przydal.

Giselle-ta lampa bezcieniowa tez jest potrzebna? pisałaś, że już macie lampę.[/quote]
ufff i znowu na mnie
mysle ze tn za 600zl to wystarczy
pffffu co ja gadam
to jest marzenie nie stół
naprawdę.....;)
lampa jest sterylizator jest.....
szafki takie na kółeczkach są....
jutro powiem Prezesowi to sie poryczy
choć nie baba
ale ryba ...to wszystkie płaksy:placz:
a ide ....bo juz mi cos w nosie sie robi:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...