Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yana']Znalazłam w necie... takie wielkie są łosie. Ten co nas gonił tak właśnie wyglądał wielkie czarne bydle... i jak widac na filmie są bardzo niebezpieczne...


[URL]http://www.youtube.com/watch?v=5v66Y9PDSak[/URL][/QUOTE]

OMG nieźle,nie chciałabym się z łosiem spotkać brrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Jejku! Współczuję spotkania z łosiem! :-o Nie chciałabym przeżyć tego co Was spotkało! :crazyeye: Cieszę się, że nic Wam się nie stało! ;)
Vit tak jak Yana. Chciałby obronić przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. :mad: Mieszkamy na przeciwko pola i lasu, a więc widok dzika to nie nowość, a jak to leśne stworzenie widzi Vita to ucieka. :evil_lol: Taki "pies na dziki". :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Don_Vito']Jejku! Współczuję spotkania z łosiem! :-o Nie chciałabym przeżyć tego co Was spotkało! :crazyeye: Cieszę się, że nic Wam się nie stało! ;)
Vit tak jak Yana. Chciałby obronić przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. :mad: Mieszkamy na przeciwko pola i lasu, a więc widok dzika to nie nowość, a jak to leśne stworzenie widzi Vita to ucieka. :evil_lol: Taki "pies na dziki". :diabloti:[/QUOTE]

teraz to nie wiem kiedy będę mogła spokojnie chodzić na łaki z psami... chyba jak się zima skończy :-/

[quote name='Kapsel']Również współczuję, ale najedliście się strachu :shake::shake::shake:[/QUOTE]

Dobrze, że nie bylam sama, bo nie wiem jak bym z dwoma psami uciekała. I dobrze, że nie zdążyłam Yany ze smyczy spuścić, bo nie wiem co by było...

[quote name='Kaaasia']Przygody nie zazdroszczę :shake:
Dobrze, że u mnie tylko bobry i lisy i jakieś ptactwo :roll:[/QUOTE]

Mam nadzieje, że już takich przygód nie będe miała. Ogólnie jest to teren gdzie sporo osób chodzi na spacer, z psami, z dziećmi. Teoretycznie tego łosia nie powinno tak być. Oby sobie odpuścił takie straszenie ludzi ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']a wczoraj mieliśmy niesamopwitą przygodę, która na szczęście dobrze sie skończyła, chociaz było naprawde nieciekawie :shake:

poszliśmy na spacer z psami, na naszą zwykła trasę spacerową przez pola i łąki i już na początku spaceru w odległości kilkuset metrów od zabudowań, wyszedł z zarośli łoś :crazyeye: był ogrooomny :crazyeye: o wiele większy od konia... na szczęście Yana była na smyczy, a Mela dała się przywolac i zapiąc na smycz... łoś przez chwilę patrzył na nas, postanowilismy go ominąć i pójśc bokiem... i wtedy łoś zaczął biec w naszym kierunku :crazyeye: zaczęlismy uciekać, a łoś nie odpuszczał i ciągle biegł za nami... moj mąż biegł zamna i krzyczał "uciekaj, szybciej.." było naprawdę nieciekawie, nie jest łatwo biec po zaoranym polu jak się jest ubranym wielowarstwowo w cięzkich zimowych butach. Mój maz miał na smyczy Melę, która zgodnie z nim zwiewała... a ja niestety Yanę, która chciała nas bronić i próbowała atakowac łosia... opózniała moją ucieczkę, zatrzymywała się i ciągnęła mnie w stronę łosia... tak na nią krzyczałam, żeby biegła razem ze mną, że potem aż gardło zaczęło mnie boleć...
łos przegonił nas az do pierwszych zabudowań i dopiero tam odpuścił, a potem stał na środku naszej łączki gdzie zwykle chodzimy na spacery i patrzył, czy nie wracamy. Wszystko skończyło się dobrze, ale długo jeszcze nie mogłam się uspokoić, adrenalina podskoczyla mi niesamowicie, już dawno tak sie czegoś nie bałam.
Tak więc przestroga, dla wszystkich co chodzą na spacery do lasu czy na łąki, zwierzęta podchodza teraz bardzo blisko, a niektóre mogą być niebezpieczne, trzeba uważać.[/QUOTE]

No to niezła historia. :crazyeye: To fakt, że łosie sa ogromniaste. Widziałam jednego, w zeszłą zimę, na trasie z Płocka do Wyszogrodu. Przebiegał sobie przez droge jak gdyby nigdy nic. OLBRZYM.
Ale nie sądziłam, że są takie agresywne :-o

No to Yanka dała popis...:shake: Twardzielka. :razz:
Kiedys moje suczysko też chciało sie popisac, jak ruszyła na nas wataha 5 wpół zdziczałych owczarków sąsiada ( ktory o nie nie dba i praktycznie łażą i robia co chcą) - też z poczatku się zjezyła gotowa ich "powybijać" ale jak sie obejrzała i zobaczyła, że spieprzam gdzie pieprz rośnie ( nie reagowała na moje komendy,wiec stwierdziłam, ze jedyne co moge zrobić to dac nogę) to natychmiast wzięła nogi za pas i była w domu jeszcze przede mną :eviltong:

No nic, dobrze, że wszyscy cali. ;)

Link to comment
Share on other sites

zimowa głupawka :-)

[video=youtube;pXw_mC1PfeM]http://www.youtube.com/watch?v=pXw_mC1PfeM&context=C378f059ADOEgsToPDskL0OTYZiDLGlhveMOuJU5hV[/video]


zamówiłam tunel, ale coś mi się pomyliło i chyba rozmiar jest trochę za mały jak na boksera :razz:

[video=youtube;JUJqteSkl-Q]http://www.youtube.com/watch?v=JUJqteSkl-Q&context=C378f059ADOEgsToPDskL0OTYZiDLGlhveMOuJU5hV[/video]

Link to comment
Share on other sites

Oj chyba troche mnie omineło. Zagladam czytam, a tu i łoś i głupawka i na koniec fitness dla dziewczyn. Dużo sie działo. Po takich ćwiczeniach to Melcia będzie jeszcze piękniejsza niż jest, a Yane to samo musisz poinstruować ha,ha (dobrze, że z Ciebie taka zgrabniora to nie będziesz miała problemu aby przejść).
Mizanki dla dziewczyn i chłopaka, który przez cały czas obserwuje i pilnuje (widac na filmiku)

Pozdrowionka :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Nie ma to jak boksiowa głupawka :lol:
Na takie wariactwa można patrzeć godzinami.[/QUOTE]

w tym urok bokserów :-)

[quote name='Cheese']Oj chyba troche mnie omineło. Zagladam czytam, a tu i łoś i głupawka i na koniec fitness dla dziewczyn. Dużo sie działo. Po takich ćwiczeniach to Melcia będzie jeszcze piękniejsza niż jest, a Yane to samo musisz poinstruować ha,ha (dobrze, że z Ciebie taka zgrabniora to nie będziesz miała problemu aby przejść).
Mizanki dla dziewczyn i chłopaka, który przez cały czas obserwuje i pilnuje (widac na filmiku)

Pozdrowionka :-)[/QUOTE]

a nie pomyslałam, żeby samej sie przez ten tunel przeczołgac... :evil_lol: chyba jednak bym się w nim zaklinowała :evil_lol:

[quote name='Kapsel']Wygodna, przecież dama, prawda?[/QUOTE]

a damy się nie czołgają :razz:

[quote name='unikatowydiament']fajne filmiki:)[/QUOTE]

dzięki :p

[quote name='drzalka']Haha niezły tunel :p
Melcia widzę zafascynowana;p

Gdzie to kupiłyście ? ja chciałam gdzieś wyrwać ten krótki z Royal Canina, ale teraz nigdzie takich niema.[/QUOTE]

Melcia jest w stanie wiele zrobić za kawałek kurczaka :evil_lol: wrzuciłam jeden kawałek do tunelu a ona potem długo latala w tę i wewtę szukając kolejnych przysmakow :evil_lol:

tunel kupiłam na allegro, ale nie spojrzałam na średnicę, niestety takie odpowiednie dla boksera sa dużo droższe... :roll:


[quote name='Patisa']Ekstra boksiowe filmiki :)

Pozdrawiamy! ;)[/QUOTE]

i nawzajem :lol:

Link to comment
Share on other sites

a dzisiaj pierwszy raz po powrocie z urlopu zajrzałam do skrzynki i znalazłam piękne zdjęcie mojego dziecka...no właścicie dziecka Yany ;-)


[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg403/scaled.php?server=403&filename=snc00310t.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...