Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sabinka40']Ależ one są piękne.......:iloveyou: Ja już nie marzę nawet o drugim boksiu, bo jak tylko pomyslę to zaraz znajdę czwartego kota:eviltong:[/QUOTE]

oj ja odkąd mam dwa boksie wszystkim polecam... boksery co najmniej w dwupaku ;)
a cztery koty będą do pary :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']oj ja odkąd mam dwa boksie wszystkim polecam... boksery co najmniej w dwupaku ;)
a cztery koty będą do pary :evil_lol:[/QUOTE]

Tak, tak duuużoooo bokserów:multi:, ale kotów już dosć:evil_lol:
One są wszędzie, gdzie nie zajrzysz tam kot:crazyeye: Zabieraja mi wszystko , ostatnio Ryszard opanował wskakiwanie na blat i jedzenie jest w niebezpieczeństwie:eviltong: jak sie z Tofikiem dogadają to oba potrafią naprawdę napsocić:evil_lol: ale bardzo je kocham:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

witamy :-) i dzięki za odwiedziny :-)
za nami trudny weekend...ja się strułam czymś straszliwie...
a Mela ma dużego krwiaka na grzbiecie :shake: musiała się gdzieś uderzyć
obie się leczymy i mam nadzieję wkrótce będzie lepiej :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheese']Moze to nie zatrucie tylko wirus Rota, jakoś ostatnio grasuje. Jak sie ma "małe dzieci" to sie nie uniknie guzów i krwiaków , mam nadzieję, że obie szybciutko wyzdrowiejecie. Wybierasz sie Madziu na koncert do Łomianek ?[/QUOTE]

Witaj :-)
może to i jakiś wirus, bo dwa dni poniewierało mną okrutnie, ledwo żyłam :shake:

Co do Meli to podejrzewam, że albo matka ją tak urządziła :cool3: albo sama gdzies się popiedrułka "mała" podczas zabawy urządziła :roll:

Oj na koncert bym się wybrała (ja zreszta pracuję w Łomiankach), tylko samej mi się trochę nie chce. Artur musi z dziećmi w domu zostać :razz:
A Wy się wybieracie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']Witaj :-)
może to i jakiś wirus, bo dwa dni poniewierało mną okrutnie, ledwo żyłam :shake:

Co do Meli to podejrzewam, że albo matka ją tak urządziła :cool3: albo sama gdzies się popiedrułka "mała" podczas zabawy urządziła :roll:

Oj na koncert bym się wybrała (ja zreszta pracuję w Łomiankach), tylko samej mi się trochę nie chce. Artur musi z dziećmi w domu zostać :razz:
A Wy się wybieracie ?[/QUOTE]

Mam nadzieję, że uda mi sie wybrać. Nie wiem czy podjadę sama , czy z Jackiem, ale postaram sie być. To może sie spotkamy ? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Hejo,

[url]http://img851.imageshack.us/img851/6755/imgp4364l.jpg[/url]

Z wiekiem Yanka rozkwita !! :D[/QUOTE]

no ba ! jak każda kobieta ;-)

[quote name='tatankas']Nie ma za co,ja tylko wyrażam to ,co widzę.Muszę w końcu od kumpeli skaner pożyczyć i swojej staruszki zdjęcia zeskanować i wrzucić,zobaczysz dlaczego moja twoja piękna ;)[/QUOTE]

pokaż, pokaż swoją boksię :-)

[quote name='unikatowydiament']ależ Ona jest cudowna:)[/QUOTE]

dzięki :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...