Jump to content
Dogomania

Tuffi Boy Buteo


tufi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to suczka, ktora chcialam sprowadzic - ale byla juz zarezerwowana :(

[img]http://personal.inet.fi/koti/balliol/pups/pictures/6%20weeks/milla.jpg[/img]

[img]http://personal.inet.fi/koti/balliol/pups/pictures/pup04/pups1b/b%20ma%20wom.jpg[/img]

[img]http://personal.inet.fi/koti/balliol/pups/pictures/pup04/pups1a/pups04g.jpg[/img]

Milla (Balliol Black Magic Woman)

Link to comment
Share on other sites

No ja nie ukrywam, ze takiego poszukuje 8) heh - bede wykleta przez bullowaty swiatek, bo rude i czarne bullki to generalnie sa na koncu listy "fajnych" - na wystawach tez na koncu. Marzy mi sie taka para na spacerze - bialy i czarny bull :) W Stanach byla nawet swego czasu moda na czarne bulliki i wyspecjalizowala sie linia czarnych solidow. Zakazano jednak bodajze takiej czystej czarnej linii :(
A mala pokochalam, jak tylko zobaczylam - ale juz bylo za pozno :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='draka']znalazlam jeszcze taka suczke :wink: [/quote] heh do suczki moze jemu baaaaardzo :lol: daleko ,ale przyznam ze taki kolor bulla nie ejst zbyt czesto spotykany ale przyznam ze takie "wegielek" ma cos fajnego w sobie. Mi sie wlasnie podobaja te rude lub inne jakos te biale sa chyba zbyt czesto spotykane :D

Link to comment
Share on other sites

A ja ostanio rozważalem krycie psem który w skojarzeniu z moją sunią mógł dać solidy.Zrezygnowałem jednak z takiej możliwości.Odpowiedź w zasadzie widoczna jest na któryms z wcześniejszych zdjęć tego czarnego solida od frontu.Pozwolę sobie wkleic fragment listu i wypowiedź hodowczyni z która miałem kontakt : "hi again also ,
Color on colour can give Solids !
not my favorits ---[b]loosing bones en substance [/b]---they where peoples who like it ..." Niestety to ryzyko w przypadku solida jest jak na mój stan wiedzy znaczny i dlatego własnie ja osobiscie nie przepadam za Solidami choć przyznam że maja coś w sobie :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz jahu - to jeszcze zalezy, po co chce sie miec bullka ;) Jesli tylko do kochania, to nie sa wazne grube kosci, ekstra leb czy poprawny zgryz - wazny wtedy jest przede wszystkim charakter i milosc. Ja sie uparlam na rudego bulla - choc hodowca mowil, ze jeden z braci moze byc lepszy. Sam zreszta wiesz, ze na rudzielca po Szelmie tez sie czailam :D Czarny solid to rzadkosc - ale niewykluczone, ze kiedys spelnie i to swoje marzenie.
Rozumiem tez, ze jesli w hodowli uwzglednia sie zagraniczne krycie, to fakt mocnej/slabej kosci ma ogromne znaczenie i rozumiem, dlaczego hodowcy nie beda sie swiadomie na takie krycia decydowac.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nadrabiam zaległości, cóż ja czytam, Bigos chory? Do cholery, jak to jest, że zawsze tym co chcą najbardziej mają najwięcej w plecy. Wkurzyłam się, tylko nie wiem na kogo, na los? Ale, pewnie jak będzie mały miał dobrą dietę, dużo pił, będziesz go kontrolowała to dożyje spokojnie chociaż 10 lat. Jeśli nerka jest zdrowa to z pewnością będzie funkcjonował normalnie. :D
Też mam strasznego pecha do mojej suni, ciagle na coś choruje, urwanie głowy, nie wiem kiedy ją wystawię jak tak dalej pójdzie. Trzymaj się ciepło :D
Ps. Pomalutku zbieramy się na chacik, może w ten weekend, tak jak kiedyś :wink:
Ps.2. Stafiki też mają kolory przy których psy są słabe eksterierowo. Np. owczerki niemieckie czarne też. Ale słyszałam, że po części to wynika z tego, że pewne barwy nie są popularne i hodowcy nad nimi nie pracują. Mi się marzy niebieski stafior. Ale musiałabym ściągnąć z zagranicy.

Link to comment
Share on other sites

No wiesz - akurat z tym piciem to jest tak, ze ma wypic max przewidziana dla niego dawke i koniec - zeby sobie nie wyplukiwal tej nerki z dobrych skladnikow.
Z szelek juz wyrosl, jest prawie taki wysoki, jak Bercia - ale oczywiscie mocniej zbudowany. Taki kretnek-gigancik 8) Teraz na spacerki wychodzimy na ringowce - chcialam mu kupic obroze zaciskowa, ale ta ringowka spelnia swoje funkcje i jest ok :) Ale chyba jednak sie skusze na taka szeroka tasmowa obrozke zaciskowa z dingo - bo ringowka mi sie w lapki wrzyna i boli, jak synek pociagnie za mocno :(
A dzis syneczek konczy 5 miesiecy! :D :angel: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...