Jump to content
Dogomania

Tuffi Boy Buteo


tufi

Recommended Posts

Tak jak pisalam - po zlych badaniach nastroj mialam okropny, troche zaczynam sie juz bac przed sobotnia wizyta i badaniami - przynajmniej tyle nie mysle o przyszlotygodniowej sterylizacji Berci - ale pewnie i to mi nerwow zezre, jak nadejdzie odpowiednia chwila...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i wczoraj spedzilismy 3 godziny u weta na kroplowie - mlody sie czyms najprawdopodobniej strul [lub jest przeziebiony] - mial biegunke, wymiotowal i mial dreszcze :( Badania krwi wskazuja na poczatki anemii, mocznik i kreatynina znowu wzrosly :( Na 18.20 idziemy do naszego weta, bo wczoraj juz byl po dyzurze. Do tego Bercia jest przeziebiona - kicha i leci jej z nosa - cwaniara zawsze cos wykombinuje, jak ma isc na sterylke :evilbat: A ja jestem na L4, zeby sie tym szpitalem opiekowac

Link to comment
Share on other sites

No - u weta to juz wychodzi z gabinetu, choc brykajacy Bigos [no bo jak tu lezec te 2,5h spokojnie z kroplowa, jak wokol tyyyyle sie dzieje] sprawial, ze troche krwi pojawialo sie w wezyku od kroplowki - i wtedy szybko woda cucilam TZ. I takiego wrazliwca mi WKU sciga :lol:
A ja sama jutro na usg ide - mam podejrzenie o kamyczki. Szpital, normalnie szpital w chacie...

Link to comment
Share on other sites

Najmniejsza cialem, ale zdecydowanie najwieksza duchem - bullami rzadzi, nami w sumie tez - uwaza sie za glowe rodziny i tyle :D To bardzo inteligentny psiak, ktory nie zasnie poza lozkiem, zawsze wyzebrze jedzonko i broni kazdego, ktoremu dzieje sie krzywda. Jak mlody dostaje klapsa za np. gryzienie tapczanu, to Bunia juz jest, siada i daje lapke, piszczac przy tym i zaslaniajac mlodego swoim cialkiem - Bercie tez tak broni :D

Link to comment
Share on other sites

Juz po wizycie u weta - Bigos ok, jutro mu mamy dac antybiotyk, bo wczoraj dostal, a jednorazowe podanie mija sie z celem. Beri tez antybiotyk, nastepny w sobote - jest przeziebiona :( Teraz w lodowce jedzenia brak, za to leza dwie strzykawki z antybiotykiem, bo sami bedziemy podawac - jak zwykle :)
Mlody jednak ma przejsc na karme nerkowa, tylko te kosmiczne ceny... wet zaleca eukanube - 140zl 5kg, jest jeszcze royal canin - 15 kg 220zl - i chyba ze wzgledow finansowych royala bedziemy dawac - dostalismy probki, bo ponoc ta karma jest bardzo niesmaczna :( ALe to dopiero jak sie uspokoi z przewodem pokarmowym. Jest jeszcze hill's na nerki - ale tu juz cen nie znam. No zobaczymy... Poszukamy jeszcze moze jakichs tanszych zrodel dostawcy tej karmy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kurde czy konieczne są antybiotyki na przeziębienie??? mnie to zawsze dziwi, że weci na wszystko ładują antybiotyk :-?[/quote]

nie tylko weci.. ja gdy ide do lekarza zawsze dostaje kupe leków + antybiotyk.. mamy w przychodni taką jedną babke która ma fioła na punkcie leków.. a ja z reguły trafie na nią :-?

Niech psiaki zdrowieją!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Wiesz - Berci to az smarki leca, takie brzydkie - lekko ropne, do tego ma tkliwa tchawice, goraczke - ja tam wole antybiotyk od razu dla niej w tej sytuacji i przy tej ilosci psow. Jest jeszcze taka osowiala i biedniutka...[/quote]

aa no to chyba więcej niż przeziębienie jak tak ma bidulka

Link to comment
Share on other sites

boshe...skąd ja to znam :( Biednemu zawsze wiatr w oczy wieje :cry: .... i to akurat w najmniej odpowiednim momencie ! ja też w zeszłym miesiacu miałam wichure w lodówce, ale miejsce na antybiotyki tam zawsze jest 0X a na wypłate to się czeka jak na zbawienie :-?

Lukier na szczęście wraca już do zdrowia ( tfu tfu...żeby nie zapeszyć :wink: ) więc trzymamy kciuki za Bigoska i Beri żeby szybko wrócili do zdrowia. A TZ albo sam zmądrzeje albo wojsko z niego mężczyzne zrobi :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Tufi, jejku... dopiero dzis sie dowiedzialam, ze Bigosik, o ktorym od poczatku po cichutku sobie czytalam jest chory :(

ale ja tez jestem dobrej mysli - bo brak jesdnej nerki, nie zawsze oznacza najgorsze i przeciez wielu ludzi z tym zyje, wielu ludzi oddaje swoja nerke najblizszym i tez zyje.

na pewno wszystko bedzie dobrze :fadein:

z Toba i bulaską też :D

duuuuzo zdrówka!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...