Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

Wczoraj dzwoniłam do nowej właścicielki Pepsi i wszystko jest ok. Pani pytała się o jedzenie bo karmi ją ciągle - Pepsi żebra oczywiście. Niestety nie wolno jej tak robić bo za miesiąc pies będzie się toczył i wysiądzie mu kręgosłup, poprosiłam panią aby karmiła psa dwa razy dziennie o stałych porach i czasami dawała jakiś smakołyk. Pani miała już psy więc trochę to dziwne, że tak postępuje. Oprócz tego nic złego się nie dzieje, odniosłam jednak wrażenie, że Pepsi jest za spokojna według Pani, chyba oczekiwała bardziej żywiołowego pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa'][URL="http://www.psiaszansa.pl"]www.psiaszansa.pl[/URL] - nowa strona, wciaz sporo do poprawki, ale tak wygladac bedzie :):):) /Agnieszka
ps. przy okazji OGROMNE pdziekowania dla Selengi za strone :):):)[/QUOTE]

Na stronie jest inforamcja, ze fundacja musi opuscic teren do konca lipca 2010 roku; mamy pazdziernik, mozna wiedziec jak to wlasciwie jest?

Link to comment
Share on other sites

Smutne pytanie - czy jutro ktos ma mozliwosc podjechania 80km za Warszawe po Azunie, Onke z Boguszyc? Musimy ja zawiezc na badania, sunia nie chce chodzic, nie chce jesc, jej opiekunowie sa zalamani, niestety nie maja jak dotransportowac Azuni do W-wy, a lekarz w okolicy umie leczyc tylko zwierzeta gospodarskie i rozklada rece. Aza jest w Starym Bosewie, bedzie jechala albo do lecznicy w Zabkach albo na Tarchomin, w zaleznosci od tego, kto zgodzi sie ja przetrzymac na czas badan. Prosimy o pomoc, moj tel 0 513 430 207 :(/Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chcialysmy bardzo serdecznie podziekowac Pati-c za super profesjonalny transport naszych psiakow do Rokitna. W Renault Kangoo udalo sie pieknie ulozyc w kontenerkach 9 psow, z przodu podrozowala jamniczka. Wszystko poszlo pieknie i sprawnie, psiaki rowniez wspolpracowaly i laskawie nie obrzygaly calego samochodu :):):) Mamy nadzieje, ze bedziemy mogly jeszcze "wykorzystac" Pati, a za psiaki trzymamy kciuki, bo dzis wieczorem ciag dalszy podrozy po nowe, lepsze zycie - zdjecia wkleje jak dorwe moj komputer, teraz pracuje goscinie na Macu i zabawa ze zdjeciami jest zbyt skomplikowana jak dla mnie. /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, zapraszam do hotelu pod Łodzią- ORHU Ranczo nad Moszczenica. Przyjmuję psiaki, kociaki i konie. Były już u mnie pieski z Ostatniej szansy . Wcześniej hotel nazywał się Ranczo Natura. Przyjmuję również psiaki do socjalizacji, sunie w czasie rui oraz psy agresywne. kontakt 502-326-589

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy, zaglądajcie do nas .
Nareszcie dokonaliśmy dokładnych obliczeń . Mamy 482 psy w tym 220 suczek. Dużo, nadal dużo... :( Adopcje w Polsce idą żółwim tempem, niestety .Od stycznia do dzisiaj do adopcji poszły 92 psiaki. Ale i troszkę przybyło m.in. Miszka wyrzucony przy trasie katowickiej, 4 podrzucone w pudle szczeniaki ( mają już domki ) wyrzucona na pobliskiej wsi ciężarna Pepsi ( też już ma domek) Ronja- labladorka już w swoim nowym domu, inne , czekają na swoją szansę. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...