Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

[quote name='Anna_33'] [...]
P, Jozef jest na kazde zawolanie, w dzien, w nocy. I dba o te psy najlepiej jak mozna w takich warunkach.

I z mojej strony jest prosba, zeby im nie wytykac ze psy sa chore, tak jak mialo to miejsce przy Jozefie ostatnio.
[/quote]
Anno wytykanie psów chorych - no cóż, uważam, że przede wszystkim takie informacje powinny się znaleźć w opisach. Prowadząc buchalterię nie wyobrażałam sobie nie zwrócenia uwagi na stan psów (typu brak oka, czy fatalny stan skóry).
Chodzi Tobie zapewne o moment kiedy pan Józef się uniósł, gdy spytałam czy jednego z psów z niedowładem tylnych łap nie da się gdzieś przenieść. Spytałam - ponieważ widziałam jak jedna z tych bezwładnawych łap zakleszczyła mu się w palecie. Robiłaś wtedy zdjęcia dalszemu planowi, mogłaś nie zauważyć a zapewniam, nie był to przyjemny widok. Pytanie zadałam w sposób kulturalny, nie zarzucając nic p. Józefowi. Być może miałam zbyt zatroskany/ przejęty głos- na to nie miałam wpływu. Zareagował - jak zareagował, jego prawo. Uwierz, że później doszliśmy do porozumienia.

Link to comment
Share on other sites

Ewus - wiekszosc entuzjastycznie...mam nadzieje, ze teren troche wyschnie do jutra ))
Niektore nerwowo, ale nie bedziecie chyba chodzic po tych wszystkich zakamarkach i boksach, wiec powinno byc dobrze) Kociarzy nam troche nadgryzly, ale zeby dojsc do kotow przechodzi sie przez stado..

Link to comment
Share on other sites

Badzcie dzielne jutro drogie panie)
Priorytet to sterylki suk od Marzeny, na maksa, ile dacie rade.
Wazne zeby wszystkie po zabiegach zaniesli do pooperacyjnej.
Marzena zawsze probowala je do siebie zabierac, ale na to nie mozna pozwolic.Tam nie warunkow nawet dla zdrowych..
Na poczatek warto od razu spytac pracownikow, czy przygotowali poslania dla 10 psow))Jak zapomnieli, to musze to szybciutko zrobic. Agnieszka rano im przypomni.
I jak cos, to wolac Jozefa. Jak zechcecie cos tam zostawic, to proscie Agate.Ona to zamknie pod kluczem.
Bedzie dobrze. W srode dwoch wetow przychodzi i tnie 6 suk, beda mieli wiecej czasu na ogledziny chorych.
Przy wchodzeniu probowac podskubywac moze rudy duzy pies :-)
Trzymam kciuki :-)

Link to comment
Share on other sites

Wiem Teapot, ze doszliscie..ale to nie chodzilo tylko o tego psa.Co innego notowac choroby, dopytywac sie o nie, a co innego udowadniac na kazdym kroku, ze sie nie zna na psach i ich chorobach. Juz wczesniej ciagnelam Cie za rekaw zebys wyluzowala)
On to odbiera bardzo personalnie, bo faktycznie robi co moze, zeby im ulatwic zycie. Czulam juz w trakcie naszej wedrowki, ze moze sie w koncu poczuc oskarzany. Wcale nie bylo dla mnie zaskoczeniem, ze sie zdenerwowal.
Po tym spieciu, powiedzialam mu, ze jestes pierwszy raz, ze nie wiesz kto co robi i jak robi i zeby sie nie przejmowal. Ze gdybys wiedziala na pewno bys tak nie mowila, bo jestes mila osoba i bardzo chcesz pomoc, a ogrom tylu biednych psow Toba wstrzasnal.
On ma tam niezle pieklo za to, ze nam pomaga... Ma swoje wady, ale to jeden z najbardziej zaangazowanych i pomocnych nam ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem. One z reguly sztywnieja w samochodzie.
Pasek mozna skrocic. A lek nie wiadomo jak na starszego psa zadziala.
Wczoraj wywozili wielkiego psa i latal po calym samochodzie, odczekano chwile, uspokoil sie i problemow nie bylo.
Dziewczyna tez przewozila wczoraj wielkiego cane corso, i trzy inne psy. Silne bydle- do tej pory mnie barki bola..Tez bez srodkow do Poznania pojechali.
Zobaczymy na miejscu. Ale sprobuj skroci paski.
Acha i poprosze dane dt na pw :-)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przyjeżdżam w sobotę po sunię collie. Mam do Was ogromną prośbę o podanie jej głupiego jasia. Jadę sama, mam miejsce tylko na tylnym siedzeniu, a pasek od szelek swobodnie pozwala na dosięgnięcie kierowcy. Kto będzie w sobotę w Boguszycach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Spinco, jestes pewna? zadnemu psu nie podawalysmy nawet w dlugie trasy.
Nie wiadomo czy ten pies jest zupelnie zdrowy.[/quote]

Wyczytałam, że sunia jest dość temperamentna. Wolałabym nas nie umieścić w rowie.... Pozostawiam Wam decyzję, sygnalizuję jedynie obawy. Jadę dość daleko, sunia pewnie do auta nieprzyzwyczajona.... nie wiem, jak sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Ewus - wiekszosc entuzjastycznie...mam nadzieje, ze teren troche wyschnie do jutra ))
Niektore nerwowo, ale nie bedziecie chyba chodzic po tych wszystkich zakamarkach i boksach, wiec powinno byc dobrze) Kociarzy nam troche nadgryzly, ale zeby dojsc do kotow przechodzi sie przez stado..[/quote]

:evil_lol: Wyczuły kociarzy :evil_lol:
Ja się psów nie boję, mamy hodowlę ONów w Dębogórze.
Nie wiem, czy nie będziemy chodzić po zakamarach - może i bedziemy jak czas pozwoli bo być może kryje się tam jakieś nieodkryte nieszczęscie :shake:
To kopalnia nieszczęść :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Ech, moze tak )ale ja mam w domu dwa psy i tylko jednego kota) a ten rudy przy wejsciu do Bozeny probowal mi tyl odchudzic radykalnie)) moze szkoda, ze bez przekonania to robil)[/quote]

To i dobrze :cool3:
Zadne dalsze straty już nam niepotrzebne :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']Czy ten kudłaczek nadal tam jest?[URL="http://img37.imageshack.us/img37/7843/rawa2305sukanr130.jpg"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7843/rawa2305sukanr130.jpg[/IMG][/URL][/quote]
W sobotę był..To suńka ukrywająca sie w jamie za budą na wybiegu znajdującym sie tuz za "pokojem socjalnym" panów...Na okoliczność zdjęcia wywleczono ja z tego schronienia...

Link to comment
Share on other sites

Ona jest z tych bojażliwych ale nie gryzących...czy po sterylce nie wiem..Na pewno nie jest najmłodsza,więcej pewnie wie Anna 33, bo przesłuchiwała na jej okolicznośc p.Józefa..


A ja następnym razem w komplecie z aparatem do fot wezme dyktafon,będzie łatwiej, szybciej i dokładniej..

Link to comment
Share on other sites

Potrzeba więcej danych o rudym piesku, drugi od lewej na tym zdjęciu:
[URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/100SSCAM#5339178413165493378"]Picasa Web Albums - Katarzyna - 100SSCAM[/URL]

Tollerkowi ludzie się interesują.
Anno? A o gończej z Tobą rozmawiały dziewczyny? Miały mnie podać, jako referencje :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']W sobotę był..To suńka ukrywająca sie w jamie za budą na wybiegu znajdującym sie tuz za "pokojem socjalnym" panów...Na okoliczność zdjęcia wywleczono ja z tego schronienia...[/quote]
ale ona ładna :lol: Dobrze, ze choć do zdjecia opuściła kryjówkę :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ewa, podaly ) i napisalam, ze wiecej mi nie trzeba)
15 min temu dzwonilam do Iwony, maja z wet sprawdzic, czy ma tatuaz itd.
Dzwonil tez pan z ok. Rybnika chyba, ktory mowi, ze pies moze jest z jego hodowli. Jak bedzie tatuaz, to sie wyjasni.
Pan prosil zeby psa nie sterylizowac.....
Ten gonczy jest po prawej stronie domu Bozeny?jak przodem do niego stoimy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Ewa, podaly ) i napisalam, ze wiecej mi nie trzeba)
15 min temu dzwonilam do Iwony, maja z wet sprawdzic, czy ma tatuaz itd.
Dzwonil tez pan z ok. Rybnika chyba, ktory mowi, ze pies moze jest z jego hodowli. Jak bedzie tatuaz, to sie wyjasni.
Pan prosil zeby psa nie sterylizowac.....
Ten gonczy jest po prawej stronie domu Bozeny?jak przodem do niego stoimy?[/quote]

Ja ją widziałam na wybiegu do którego się wchodziło z drzwi balkonowych sali pooperacyjnej, więc opiekunką jest babcia tego młodego chłopaka, wejście z wybiegu do pokoju, z którego wychodziła było na prawo.
Oj nakręciłam, rozumiecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Potrzeba więcej danych o rudym piesku, drugi od lewej na tym zdjęciu:
[URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/100SSCAM#5339178413165493378"]Picasa Web Albums - Katarzyna - 100SSCAM[/URL]

Tollerkowi ludzie się interesują.
Anno? A o gończej z Tobą rozmawiały dziewczyny? Miały mnie podać, jako referencje :oops:[/quote] Ewa, ta ruda jest na wybiegu, do ktorego weszłyśmy tą furtką z prawej strony od wejścia do budynku głównego....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...