Jump to content
Dogomania

Smajl_ NIE ŻYJE_zająłeś tak dużo miejsca w naszych sercach- zawsze zostanie Twoje!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 896
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18']Jak z kosztami transportu? Trzeba cos Kierownikowi zaplacic na paliwo :roll:[/quote]


wydaje mi się, że rozmowy na temat transportu prowadzi z Kierownikiem Zuzlikowa i są oni w kontakcie i raczej ustalą sami te sprawy, jak dorośli ludzie:roll:

Link to comment
Share on other sites

OK, OK. Stalo sie cos, ze zapytalam :crazyeye: Ostatnio Kierownik duzo z psami jezdzil, wiec po prostu moze nie miec kasy na kolejny transport. Znam Kierownika od lat i wiem, ze ostatnią rzecz jako powie, to prosba o pieniądze, raczej ze swoich wezmie. Jesli Zuzlikowa ustala, to ja sie nie mieszam.

Link to comment
Share on other sites

Kochane...prawdę powiedziawszy,nie poruszaliśmy z p.Kierownikiem tematu kosztów związanych z przewozem Smajlika do hoteliku.
Z różnych względów temat nie wypłynął...brak czasu tu też odgrywał niepoślednią rolę.Ustaliliśmy najważniejsze-jak przekazać informacje o adresie hoteliku,kontakt telefoniczny z hotelem...godziny w jakich p.Kierownik pojedzie i...mieliśmy koniec rozmowy.Rozumiem,bo i tak sie wstrzeliłam miedzy ważne sprawy !
W sobotę bedę na miejscu w hoteliku jak Smajlik przyjedzie.:lol:

[B]Ulka[/B]...pytaj,pytaj,ale nie dziw się bico...jak masz mało mony,to na wszystkie sugestie związane z pieniedzmi reagujesz alergicznie...ja przynajmniej tak mam.:oops:

[SIZE=3][B]A Smajlik jeszcze bardzo potrzebuje wsparcia finansowego.[/B]..dziękujemy wszystkim,którzy chłopaka wspomagają,ale posimy jeszcze o pomoc!

Smajl jest zdrowy, piękny...ale nie miał szczęścia...dajmy mu szansę na dom! Nie czekajmy z pomocą jak będzie już tragicznie!![/SIZE]
To mniej kosztuje i ...bólu i pieniędzy.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do p.Kierownika,ale...:oops:...jak on coś zrozumie z moich wyjaśnień związanych z trasą,to jest jasnowidzem!:-(...jestem ostatnią osobą,która może tłumaczyć jak dojść lub dojechać...najważniejsze jednak,że przekazałam nr telefonu hoteliku i że to GŁOGOCZOWY!...mam nadzieje,że nie jestem pierwszą taką specjalistką, z którą zetknął się p.Kierownik i że nie da sobie poplątać trasy! Marta z hoteliku wszystko ładnie wyklaruje!:oops::-(:-(:-(

[B]...trzymajcie jutro kciuki za p.Kierownika i Smajla,bo czego nie poplącze los,to ja mogę moim tłumaczeniem drogi...mocno trzymajcie![/B]

Hotelik już przygotowany na przyjęcie Smajla...ja jutro wcześnie też wsiadam w autobus...

Dorobellko...dziękuję!
A wstawisz linka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Kierownik na pewno trafi, gdzie on juz z psami nie jezdzil.
Zakopianka na pewno wie gdzie jest. Ale watpie, zeby na Glogoczow jechal przez Krakow, raczej w Bochni na Myslenice, z Myslenic na polnoc do Glogoczowa, bo jeszcze Kolusie wysadza po drodze.[/quote]

Boże,jak ja chciałabym umieć tak jasno,krótko i zwięźle wyjaśnić drogę!!!!
Nie umiem i nie powinnam! Tylko gmatwam sprawę.
Ale pocieszyłaś mnie...na wytrawnego kierowcę,moje bzdety nie podziałają!

To ja jutro tam będę...i chyba małżeństwo uda mi się jednak namówić...oby!
Smajliku...czekamy na Ciebie!

halciu,sama jestem ciekawa!Jedno wiem,Marta ma rękę do psów i fuszerki nie odstawia...więc będę z niecierpliwością czekać na jej spostrzeżenia!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']A droge,to jak tak objasniam jak Ty.Nieraz mi ktos mówił,ze trafiłby,jakby nie moje tłumaczenia jak dojechac.Jezdze tak samo,dlatego jezdze tam gdzie znam droge....:evil_lol:[/quote]

To mi już podwójnie lżej!:loveu::evil_lol:
Bo nie jestem jedyna do plątania dróg!...i bo rozmawiałam z p.Kierownikiem i już wszystko wiem!

Smajlik już odpięty z łańcucha biega po wybiegu-zadowolony i szczęśliwy!
Jutro przed 7 wyrusza...z drugim psiaczkiem!Pojedzie jednak inny Pan...ale wszystko wie,więc bezpiecznie dowiezie psiaki!...najprawdopodobniej dotrze do hoteliku ok.10-ej!...w Myślenicach zadzwonią do hoteliku...nie uda mi się zamotać:evil_lol:

Spytałam p.Kierownika,czy Smajl był choć trochę agresywny i p.Kierownik...zaczął się śmiać!!! Stwierdzi,że na tym łańcuchu był rozdrażniony,ale...za karę,że go dali na łańcuch!Z uwag tych wynikało,że w jego opinii ,Smajl to sympatyczny psiak!
Bardzo się cieszę!
Do jutra chłopie!

[B]Transport,będzie kosztował 100zł.[/B]
Halciu,czy propozycja aktualna?

Link to comment
Share on other sites

Tak,ja dam jutro Kierownikowi 30 zł za transport.Juz mam zakopertowane dla Murki, na Ambo i tyle na Smajlika.I ciesze sie ,ze juz odpięty,bo nie robił na łancuchu najlepszego wrazenia.Dawno juz miałam upatrzonego Figaro,Amona i Smajla,tamte w domu,a teraz On ku lepszemu,Wielkie dzieki!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro bede wplacac 80 zeta nasterylke, to dorzuce 20 na paliwo. Znajac zycie pojedzie Wojtek :cool3:

Smajl byl w boksie na poczatku. Takze to dla niego nie nowosc, Halcia powinna pamietac.
[URL=http://img230.imageshack.us/i/1002406.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5200/1002406.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Super, że wszystko dograne. Ja mogę dorzucic 20zł.
Więcej nie dam rady.

Smajl, trzymaj się chłopie. Jutro twój dzień. NARESZCIE!
Wszystko dzięki [B]zuzlikowej [/B]:loveu:[/quote]

Nie mogłam nigdy zrozumieć jakim cudem ten psiur nie znajduje chętnego domku...nigdy!

A poza tym,to benie z Mielca-Sawcia i Smajlik,to moje pierwsze miłości na dogo...a pierwszej nigdy się nie zapomina!:shake::lol::lol::lol:...i jutro mam poznać Smajlika.:multi:

Wszystko jest pięknie dogadane...mogę już być spokojniejsza...Marta też już powiadomiona,czeka!...ale kciuków nie puszczajcie!


Reno...bardzo dziękuję:loveu:...zapiszę sobie-a w stałych,czy jednorazowych?:oops:

Lecę kończyć rozliczenia...jakoś idzie mi to jak krew z nosa...jestem rozkojarzona,ale już nie Smajlikiem!Tu jestem spokojna!

Link to comment
Share on other sites

Ja pamietam usmiechniety pychol w nowych boksach "przy torach"Cudny.Potem był w tych "rzeszowskich,"chyba z Belinda,która skakała po nim.Był smutny,boks mały,niewiele widział.A jak był na łancuchu,to juz nie podchodziłam.Choc pamietam jeszcze szczepienia,jak wszystkie psiaki szalały ,a on ze stoickim spokojem siedział na pupie i obserwował co sie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Reno,Ulka,halciu...dziękuję Wam bardzo...to może nie wpłacajcie tych pieniążków na konto,tylko przekażcie je p.Kierownikowi,a ja jutro dopłacę 30zł?

Ale to zależy od Was.
Dziękuję bardzo...hihi,a Smajlik może znowu radosnie śmiać się zacznie!Do Was! ...p.Kierownik stwierdził,że już dzisiaj,zachowuje się zupełnie inaczej niż przy budzie.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak,damy Kierownikowi,bo jutro bedziemy w Mielcu.Ale:loveu:sie:loveu:ciesze:loveu:Smajliku,znów bedziesz pogodnym usmiechnietym psiakiem.Tylko uwazajcie,nie wiem,czy on nie przeskoczył raz boksu.Na bank jedzie Wojtek,a szkoda, bo poznałabys Kiero.Ale tak,to my mamy Kiero jutro:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Dokładnie tak,damy Kierownikowi,bo jutro bedziemy w Mielcu.Ale:loveu:sie:loveu:ciesze:loveu:Smajliku,znów bedziesz pogodnym usmiechnietym psiakiem.Tylko uwazajcie,nie wiem,czy on nie przeskoczył raz boksu.Na bank jedzie Wojtek,a szkoda, bo poznałabys Kiero.Ale tak,to my mamy Kiero jutro:evil_lol:.[/quote]

Czyli nie ma złego co na dobre nie wychodzi!!!:lol:

A co do skoków,to juz rozmawiałam z kierownikiem i pytałam...wspomniał,że na początku było coś takiego,ale później na wybiegu się to nie powtórzyło.
Jednak lepiej Martę przygotować na wesołego Smajla akrobatę...:evil_lol:,więc jej tę informację już dziś przekazałam!W kojcu bez obaw,a na wybiegu weźnie go sobie pod lupę...będzie wyczulona na taką możliwość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Nie mogłam nigdy zrozumieć jakim cudem ten psiur nie znajduje chętnego domku...nigdy![/quote]

Roma, oby to się zmieniło - wyciągniemy go do hotelu i poszukamy nowego, dobrego domku - Ktoś musi go wreszcie pokochać;)

Roma, dorzucę na Twoje benkowe konto 10 zł na transport:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...