Jump to content
Dogomania

Tulln - Europejska


Lara

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='"ofcaa"'][quote name='Lara'][quote]Przecież to temat o wystawie w Tulln....[/quote]


A co do zmian tematu to przepraszam ze inni urzytkownicy moga sie czuc znudzeni,rozumiem.Niemniej jednak ja nie mam pretensji jak niektorzy w temacie wystaw zaczynja dlugie rozmowy nie na temat,ich prawo.Wiec prosze nie zamykajcie nam ust!!!
pozdrawiam iwona[/quote]
to prawda że niekiedy piszę sie nie na temat w topikach, ale gdy ktoś pisze nie na temat NIE WYZYWA SIĘ ani nie padają tak ostre słowa i jawne pomówienia! to po prostu żenujące.... :roll:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='askaa']Ano wlasnie, temat stary a i tak ciagle wraca.
Ja ze swojej strony dodam, ze magic i jej maz maja zablokowane dojscie do strony samoyedow i na forum wlasnie przez swoje wpisy.[/quote]

O nie, następny post pod Tulln nie na temat Tulln. Asiu, chyba nie wyciągnęłaś wniosków z tego, co pisali użytkownicy Dogomanii sugerując trzymanie się tematu. No ale cóż, postaram się odpowiedzieć ci, chociaż doprawdy nie tylko nie trzymasz się topiku, ale zawracasz Magic głowę zupełnie bezsensownymi tematami – jej się nawet nie chce tobie odpowiadać.


Najpierw wyjaśnijmy, kim jest właściciel samojed.pl
Jest nim osoba, która posiada Samojeda, którego oboje rodzice pochodza z hodowli Chatanga.
Ten pan stara się być „obiektywny”. Ale nie zawsze mu się udaje.

Teraz wyjaśnię dlaczego został zablokowany nick Magic na samojed.pl

W galeriach na samojed.pl Magic zrobiła galerie różnych samojedów, które administrator umieścił bez powodu w galerii NORDSTERN. Były to albo psy nie wyhodowane przez nią, albo nie była też ich właścielem, nawet nie były w rodowodach jej psów, część z nich pochodziła z jej hodowli nie będąc jej własnością. Na samojed.pl inne samojedy, pochodząc z tej samej hodowli, mają oddzielne galerie.

Magic napisała na samojed.pl post na ten temat z prośbą o przywrócenie stanu poprzedniego, na co właściciel i admin zareagował zablokowaniem jej nika. Może dodam, że nigdy nie złamała regulaminu forum samojed.pl.

Jako ciekawostkę dodam, że 3 użytkowników forum samojed.pl to osoby, które wielokrotnie pisały tam nieprawdziwe posty na różne tematy, obrażając w nich wiele osób, również bezpośrednio mnie. Zdarzały się tam również takie ekscesiki, jak podszywanie się użytkowników pod inne osoby : „bonia” (jako „killer”) , „chatanga” (jako „Sylvia”) , „azzis” (jako „sweety”) – ostatecznie zmienił nick na „kadziumia”. Skąd to wiadomo? Zakładały sobie „nowe” niki z maila, z którego miały założone swoje „oficjalne” własne niki.

To nie przypuszczenia, ale udowodnione fakty. Dodam, że zmienianie ników miało na celu ukrycie prawdziwej tożsamości osób występujących pod nowymi nikami, np. „Chatanga” jako „Sylwia” usiłowała kupić samojeda z hodowli NORDSTERN. - jeden z wielu przykladów "uczciwości" chatangi. (NigdyNigdy, przepraszam że to o Twojej przyjaciólce, wiem że Ty znasz ją z zupelnie innej strony niż ja)

Pomijając jednak przyslowiowe "czarne owce" - Samojedziarze są sympatycznymi ludzmi i - co należy podkreślić - nie powinno dojść do sytuacji, aby te "czarne owieczki" psuly opinię innym.

Dlaczego jednak „bonia” „Chatanga” i „kadziumia” nie zostały zablokowane na samojed.pl? Admin i właściciel forum kupił samojeda od „boni”, „bonia” ma suczkę samojedkę od „Chatangi” i kryje jej reproduktorem, „kadziumia” ma samojeda od „boni” –

i przepraszam że to nie na temat TULLN,

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś pokusiłby się o bilans tegorocznego Tulln i zliczył tytuły przywiezione przez dogomaniackie psy?
To ile mamy Zwycięzców Europy, tak tych dorosłych jak i młodzieżowych? Ile vice? Ile lokat BIS'owych?

Savannah, czy to Ty jdziesz z Asiaczkiem do Kaliningradu?

ps:
... a świstak dalej zawija je w te sreberka ... ;)

Link to comment
Share on other sites

I znowu nie o Tulln,ale nie mogę się powstrzymać..... :oops:

[b]Albertynka[/b] napisała:

O nie, następny post pod Tulln nie na temat Tulln. Asiu, chyba nie wyciągnęłaś wniosków z tego, co pisali użytkownicy Dogomanii sugerując trzymanie się tematu. No ale cóż, postaram się odpowiedzieć ci, chociaż doprawdy nie tylko nie trzymasz się topiku, ale zawracasz Magic głowę zupełnie bezsensownymi tematami – jej się nawet nie chce tobie odpowiadać.

A Ty,Albertynko,występujesz tutaj jako adwokat Magic,albo impresario ,czy tak?Bo Magic jest aż tak zajęta,że w jej imieniu musisz Ty występować?Przeglądałam te forum i zauważyłam jedną ,ciekawą prawidłowość :Ty się ZAWSZE wypowiadasz w.....hmmm..."konkretnych "tematach.Jesteś już troche czasu na dogomanii,ale postów masz niewiele,jak się gdzieś pojawia jakiś konflikt,od razu jesteś w centrum.,jak to jest,że tak Ci wychodzi? :o Chyba,że to skrzywienie zawodowe / prawnicze/. :wink:

Albertynka napisała dalej:

Pomijając jednak przyslowiowe "czarne owce" - Samojedziarze są sympatycznymi ludzmi i - co należy podkreślić - nie powinno dojść do sytuacji, aby te "czarne owieczki" psuly opinię innym.

A Ty,Albertynko nie psujesz w moich i innych dogomaniaków oczach opinii o :Boni,Chatandze,Kadziumi? :o :-? Dlaczego podtrzymujesz temat?Karcisz kogoś,że nie pisze na właściwy temat,ale w duchu sie z tego cieszysz,bo przecież można dalej dolać oliwy do ognia :-? i pooczerniać innych.Przynajmniej ja mam takie odczucie :-?
Nie znam ani Boni,nie znam Chatangi,Kadziumię poznałam na wystawie w Łodzi 30.04 i dlaczego mam słuchać tutaj opinii o nich od Ciebie?
Nie lepiej pozalewać się "żółcią" na samojedowej stronie?Ale tam nie będzie tylu "gapiów"......i wszystko szybciej przygaśnie,nie to co tu :-?




[b][/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']I znowu nie o Tulln,ale nie mogę się powstrzymać..... :oops:

[b][/b][/quote]

Oj, Matagi, nieładnie…
1900 postów, taki doświadczony Dogomaster, a daje taki zły przykład

Teraz nie wiem, czy mam iść w Twoje ślady, czy grzecznie czekać aż zaczniesz pisać na temat :baby:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='Matagi']I znowu nie o Tulln,ale nie mogę się powstrzymać..... :oops:

[b][/b][/quote]

Oj, Matagi, nieładnie…
1900 postów, taki doświadczony Dogomaster, a daje taki zły przykład

Teraz nie wiem, czy mam iść w Twoje ślady, czy grzecznie czekać aż zaczniesz pisać na temat :baby:[/quote]

Oj Albertynko, vel Magic, vel DorotaNordsetnsamoyeds, vel Andrzej, vel Andriu....

wydaje sie wam, ze tacy sprytni jestescie :lol:
tylko cos styl ten sam


a wracajac do Tulln, moze by tak zebrac wyniki w jednym miejscu np. gr I owczarek .... - i tylul
bo czytajac posty po kolei to juz sie pogubilam i tak naprawde to nie wiem ile Polacy przywiezli medali z europejskiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='askaa']Oj Albertynko, vel Magic, vel DorotaNordsetnsamoyeds, vel Andrzej, vel Andriu....

wydaje sie wam, ze tacy sprytni jestescie :lol:
tylko cos styl ten sam


[/quote]



Chyba pomieszało ci się co nieco :scramble:

Albertynka to Albertynka

Magic to Magic

Na dogomanii nie ma loginu DorotaNORDSTERNSAMOYEDS,

Na dogomanii „Andrzej” to nick kogoś od dobermanów

„Andriu” to 3 czy 4 wcielenie „kadziumii” (tak admin wyjaśnił ten login) na samojed.pl, na dogomanii nie ma takiego nicka

Co do stylu postów, to zachowujesz „swój styl” niezmiennie… najpierw napiszesz coś bezsensu, potem brniesz w temat, potem nie potrafisz się wyplątać bo już sama nie wiesz co napisałaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote]a wracajac do Tulln, moze by tak zebrac wyniki w jednym miejscu np. gr I owczarek .... - i tylul
bo czytajac posty po kolei to juz sie pogubilam i tak naprawde to nie wiem ile Polacy przywiezli medali z europejskiej[/quote]

Ja jedynie napiszę, że owczarek podhalański BACA Klan Gaby został Zw.Europy. Druga w swojej klasie była też HAJNÓWKA Buksa Filos. Rasę w Tulln również wygrała polska sunia CZARODZIJKA Cotonium (również w polskich rękach).
Właściciele tych piesków, o ile wiem nie są nawet zarejestrowani na dgm, ale i tak warto tu o ich sukcesie wspomnieć :)
To tak odnośnie 1 grupy :wink:

Co do grupy 9, to wiem jedynie i to nie na 100% (z góry przepraszam jeśli się myle :roll: ), że dogomaniak o nicku "góral" ze swoją pudliczką dużą, zajął 2 lokatę :)

Wśród polskich husky ALPINA Arktogea zajęła 4 lokatę i to chyba jedyny sukces naszych haszczaków :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']A może ktoś pokusiłby się o bilans tegorocznego Tulln i zliczył tytuły przywiezione przez dogomaniackie psy?
To ile mamy Zwycięzców Europy, tak tych dorosłych jak i młodzieżowych? Ile vice? Ile lokat BIS'owych?

Savannah, czy to Ty jdziesz z Asiaczkiem do Kaliningradu?

ps:
... a świstak dalej zawija je w te sreberka ... ;)[/quote]
tak, zresztą wiesz bo się poznaliśmy :wink: i staliśmy prawie obok siebie na pudle bog v :D
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='kadziumia']A może ktoś pokusiłby się o bilans tegorocznego Tulln i zliczył tytuły przywiezione przez dogomaniackie psy?
To ile mamy Zwycięzców Europy, tak tych dorosłych jak i młodzieżowych? Ile vice? Ile lokat BIS'owych?

Savannah, czy to Ty jdziesz z Asiaczkiem do Kaliningradu?

ps:
... a świstak dalej zawija je w te sreberka ... ;)[/quote]
tak, zresztą wiesz bo się poznaliśmy :wink: i staliśmy prawie obok siebie na pudle bog v :D
Pzdr
Villarica Siberians[/quote]
[b]Savannah[/b] - dodaj, że na pudle w Kaliningradzie-CACIB!!! Bo wyszło tak, jakbyście stały bok siebie na pudle w Tulln...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

wstawiam linka z fotkami z ringu labradorow! Prosze zauwazyc, ze jeden zwycieski jest z Polski!!! :terazpol:

[url]http://www.aniwa.fr/renvoie.asp?lang=1&animal=1&com=1&type=1&id=100882&cid=115879&session=22345675&auto=0[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']wstawiam linka z fotkami z ringu labradorow! Prosze zauwazyc, ze jeden zwycieski jest z Polski!!! :terazpol:[/quote]

"Meilleur jeune femelle 6255 DAFNE GORSKA FANTAZJA Z MISIOWKI à RADOMSKA BEATA (Pologne)"
Suczka Zwycięzca Młodzieży.... :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...