Jump to content
Dogomania

Galeria Mai - złoty potwór zaprasza :)


Kaya93

Recommended Posts

Wy tu gadacie o sterylizacji a ja właśnie od kilku dni zastanawiam się z mamą i tatą nad sterylizacją Koki. Bo widzicie moja znajoma ma suczkę cocker spanielkę która niedawno urodziła szczeniaki do tą czuła się świetnie biegała, bawiła się, aż tu nagle (wczoraj się o tym dowiedziałam) , że ona nie chodzi na tylne łapy(powłuczy nimi) jest bardzo słaba, nie wstaje z posłania(WOGÓLE) weterynarz mówi, że to jej się stało po porodzie i nie wiadomo czy przeżyje:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mqrtynq']Szczeniaki .. miała je dwa razy .. wszystkie jednak wiem, że są w dobrym stanie :razz: Wiem, że imienniczka mojej i jej córka to dosłownie ten sam charakter . Nie powiem, że klon, bo bym skłamała . :eviltong:
[B]Co do sterylki jestem za, ale wiem, że to męczarnia dla suki[/B], ale porody to też męczarnia . Wiec postaram się mamę namówić, ale nie wiem co jej strzeliło do głowy ... nie chce i koniec .. :shake:[/quote]

Przepraszam, że się wyrażę, ale skąd słyszałaś takie głupoty? Owszem, zdarzają się czasem jakieś komplikacje, ale pierwszy raz spotykam się ze stwierdzeniem, że sterylizacja to męczarnia. Znam wiele suk po sterylce i jakoś żyją, cieszą się, chodzą na spacery i bawią się.

Z resztą jeśli nie można wykonać sterylizacji to trzeba pilnować. Prawda, trzeba być bardzo ostrożnym, ale jak się chce, to się potrafi. Ja nie mam ogrodzenia i w czasie cieczki, mniej więcej przez 3 tyg., pojawiają się przy moim domu grupy 'napalonych' psów. Ale nie jest dla mnie problemem wziąć sucz na smycz i przejść się chociaż po podwórku, a wieczorem, gdy część psów pójdzie do domów - na dłuższy spacer.

*~~~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~~~*

Paulina, mam nadzieję, że jutro będziesz w schronisku, bo jak nie to nie ręczę za siebie! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Martynq prosze cie nie powtarzaj jakis bzdur!!!!Jaka meczarnia???:-o
Po zabiegu suka musi dojsc do siebie pare dni i tyle!!!
Pozniej suka ma spokoj,zero adoratorow,cieczek,ciaz urojonych...
Naprawde korzysci jest wiecej niz wad...
Tylko zrobcie jej badania podstwowe przed sterylka;)Lepiej wiedziec czy nic sie nie dzieje w organizmie:p[/quote]
Dobra . Muszę namówić mamę, a jak się nie zgodzi to powiem jej, że z domu uciekne :evil_lol:
Nie no bez żartów .. namówię ją na pewno ;)

Link to comment
Share on other sites

Martynq prosze cie nie powtarzaj jakis bzdur!!!!Jaka meczarnia???:-o
Po zabiegu suka musi dojsc do siebie pare dni i tyle!!!
Pozniej suka ma spokoj,zero adoratorow,cieczek,ciaz urojonych...
Naprawde korzysci jest wiecej niz wad...
Tylko zrobcie jej badania podstwowe przed sterylka;)Lepiej wiedziec czy nic sie nie dzieje w organizmie:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky'][FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]Hej wam :p[/COLOR][/FONT][/quote]

Hej:multi:;)

[quote name='Izuuus']Ojj biedactwo.. ja ide na 4 lekcje jutro bo na 2 wfach idziemy na basen, a ja nei mam takiego zamiaru. I kolesia od fizy nie ma i nie mam fizyki i co wazniejsze nie mam RELIGII ! :multi::multi::multi: :loveu:
Ah daj to ci napiszę :evil_lol:
joke. xd[/quote]

[B]N[/B]ie dżołkuj sobie tak wiesz :eviltong: to jest naprawde poważna sprawa :evil_lol: nie no, mam czas do wtorku, i pare chętnych do pomocy :loveu:.
Matko nienawidze basenu :cry: tzn pływać może owszem, ale przebierać sie a potem suszyć :look3: jakby woda była sucha...:eviltong:
A z fizyki jakoś napisałam:multi:moze jakaś 3-4 bedzie:loveu:
Nie lubisz religi:mad::evil_lol:, ja tez nie :diabloti:,bo sie na mnie siostra uwzieła i nie lubie mnie (oczywiście z wzajemnością:eviltong:) zawsze miałam 5, 6 z religi a teraz mam 3 na połrocze :roll: a kurat teraz jak sie religia do średniej liczy:angryy:

[quote name='cockermaister']Wy tu gadacie o sterylizacji a ja właśnie od kilku dni zastanawiam się z mamą i tatą nad sterylizacją Koki. Bo widzicie moja znajoma ma suczkę cocker spanielkę która niedawno urodziła szczeniaki do tą czuła się świetnie biegała, bawiła się, aż tu nagle (wczoraj się o tym dowiedziałam) , że ona nie chodzi na tylne łapy(powłuczy nimi) jest bardzo słaba, nie wstaje z posłania(WOGÓLE) weterynarz mówi, że to jej się stało po porodzie i nie wiadomo czy przeżyje:placz::placz::placz:[/quote]

NaTwoim miejscu nie zastanawiałbym sie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93'][B]N[/B]ie dżołkuj sobie tak wiesz :eviltong: to jest naprawde poważna sprawa :evil_lol: nie no, mam czas do wtorku, i pare chętnych do pomocy :loveu:.
Matko nienawidze basenu :cry: tzn pływać może owszem, ale przebierać sie a potem suszyć :look3: jakby woda była sucha...:eviltong:
A z fizyki jakoś napisałam:multi:moze jakaś 3-4 bedzie:loveu:
Nie lubisz religi:mad::evil_lol:, ja tez nie :diabloti:,bo sie na mnie siostra uwzieła i nie lubie mnie (oczywiście z wzajemnością:eviltong:) zawsze miałam 5, 6 z religi a teraz mam 3 na połrocze :roll: a kurat teraz jak sie religia do średniej liczy:angryy:[/QUOTE]

Przepraszam nie mogłam się powstrzymać :evil_lol:
No to super. Co do basenu dziś to samo powiedziałam w sql,że gdyby woda była sucha to bym mogła chodzić :evil_lol: Ale bynajmniej miałam mniej lekcji :diabloti: Nie cierpie reli! Wrr.. dziś na szczęście baby nei było i nie miałam reli ah.. na mnei też się uwzieła .. ;/ Ja miałąm 2 na półrocze z reli :-o:crazyeye: Bo mnie tak brała do odp a ja nie poprawiałam tego :roll:
Co u was?
Kiedy fotkiiii ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']

Paulina, mam nadzieję, że jutro będziesz w schronisku, bo jak nie to nie ręczę za siebie! :mad:[/quote]
Fajnie było nie :eviltong:
Jak tam paluszek :evil_lol:?
A i już mi przeszło :eviltong: i Tobie też, wiem to :diabloti:
Poprostu uwielbiamy sie na wzajem droczyć :evil_lol: :loveu:

[quote name='Cockermaniaczka']cockermaister to nad czym sie zastanawiac???:roll:Znajoma pewnie suke ma bez rodowodu?:/
Nie kazdy upilnuje suke i to widac a przeciwnikow sterylki zapraszam do schroniska:angryy::evil_lol:
A tak pozatym to gdzie nowe foty?:eviltong:[/quote]
Witam po raz pierwszy :loveu:
No a ja właśnie wróciłam, ze schroniska :evil_lol: i coż moge powiedzieć, wyczerpany limit wolnych miejsc :shake:, kojce, recepcja przepełnione :shake:
Nowych fot jak narazie brak:oops:,
(... mam ale schroniskowe :eviltong:)
nie obiecuje, ale postaram sie na jutro coś wykombinować :p

[quote name='Mqrtynq']Dobra . Muszę namówić mamę, a jak się nie zgodzi to powiem jej, że z domu uciekne :evil_lol:
Nie no bez żartów .. namówię ją na pewno ;)[/quote]

Namów mame namów;), bo to najrosądniejsza decyzja będzie ;)
:happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']Ja też będę moją Koki sterylizować;) ale musze pogadać z wetem a wizyte mam w lipcu:)[/quote]

[quote name='Mqrtynq']a ja w czerwcu . ;)[/quote]

No gratuluje dobrej decyzji:multi:;)

[quote name='Izuuus']Przepraszam nie mogłam się powstrzymać :evil_lol:
No to super. Co do basenu dziś to samo powiedziałam w sql,że gdyby woda była sucha to bym mogła chodzić :evil_lol: Ale bynajmniej miałam mniej lekcji :diabloti: Nie cierpie reli! Wrr.. dziś na szczęście baby nei było i nie miałam reli ah.. na mnei też się uwzieła .. ;/ Ja miałąm 2 na półrocze z reli :-o:crazyeye: Bo mnie tak brała do odp a ja nie poprawiałam tego :roll:
Co u was?
Kiedy fotkiiii ?[/quote]
No dobra może Ci wybacze :evil_lol:
Haha 2 :eviltong: dobra jesteś :evil_lol:
U nas git :eviltong: właśnie ze schronu wróciłam i mi łeb pęka i noga boli :shake: ale i tak super było:loveu:
A Maja właśnie sie nauczyła komendy ''łapa'' :loveu: po długiej i mozolnej pracy :cool1: udało sie :multi:
Fotki jutro postaram sie wstawić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ale przegadane:diabloti:Ale musze sie Wam pochwalic nadrobilam wszytsko:cool3:
Ohoh ot co!:loveu:
Widze ze temat sterylki zamkniety to sie nie wypowiadam:diabloti:A zgadzam sie z Kaya nasze schronisko wypelnione po brzegi a w innych przeciez szczeniaki sie usypia a nie o to przeciez chodzi zeby je wytepic tylko zeby sie nie rodzily skoro nie maja dla kogo sie urodzic:shake:

Plywanie:loveu:Ja raz na rok mam ochote i to by bylo na tyle:multi:
Zaraz wstaiwm foty u siebie wiec do roboty Paulina:mad:

lalallalalalal:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']Dzięki :eviltong:[/quote]
;)

[quote name='cockermaister']Śliczny bannerek;););):loveu::loveu:[/quote]
Dziękuje :loveu:
Autorstwa Feigned:loveu:

[quote name='Moniek193']Ale przegadane:diabloti:Ale musze sie Wam pochwalic nadrobilam wszytsko:cool3:
Ohoh ot co!:loveu:
Widze ze temat sterylki zamkniety to sie nie wypowiadam:diabloti:A zgadzam sie z Kaya nasze schronisko wypelnione po brzegi a w innych przeciez szczeniaki sie usypia a nie o to przeciez chodzi zeby je wytepic tylko zeby sie nie rodzily skoro nie maja dla kogo sie urodzic:shake:

Plywanie:loveu:Ja raz na rok mam ochote i to by bylo na tyle:multi:
Zaraz wstaiwm foty u siebie wiec do roboty Paulina:mad:

lalallalalalal:loveu:[/quote]

zdolna dziewucha z Ciebie, zdolna:evil_lol:
Już Was odwiedzamy;)
a na nasze foty sobie jeszcze pocczekajcie :oops: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Ganja']Hej! :multi: Super foty! ;) Oglądałam! :cool3:
A ten beagluś to czyj? B.ładny jest! :cool3:

A co u was? Pozdrowionka! ;)
Zapraszamy! :loveu:[/quote]

Hejka:loveu:
Dziękować :-D
Beagel jest sąsiadki:cool3:
U nas w porządeczku właśnie cały dom posprzątałam:eek2:, normalnie jestem w szoku:diabloti:
A Majuchna jak zwykle rozrabia :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ty się jeszcze zastanawiasz? :O

Jak Cię dziś w kinie nie zobaczę, to na następną wizytę w schronie uzbieram tyle kłaków Rexa i Ci je wsadze w pewne miejsce! :mad:

A palec ma się dobrze, NA SZCZĘŚCIE śladów po Twoich zębach nie widać... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Moniek, Iza, Ilona[/B] - a wiec już przepadło :evil_lol: :eviltong: a zadanie dalej nie zrobione :shake:, ale z pomoca Izy na pewno coś wyjdzie :diabloti: :evil_lol:
A pozatym Ilona z tego co wiem to Ciebie teraz w kinie nie ma :evil_lol: bo widziałam Cie na gadu :eviltong:, wiec te włosy sama se wsadz :diabloti: tam gdzie mi je wsadzałaś :evil_lol:
Ciesze sie, że paluszek nie boli :evil_lol:miałabym jeszcze jakieś wyrzuty xD
[B]Feigned, tzn Magdo :eviltong: [/B]miło mi Paulina jestem :cool3: foty moze wieczorkiem jak mi sie zechce xD:oops::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93'][B]Moniek, Iza, Ilona[/B] - a wiec już przepadło :evil_lol: :eviltong: a zadanie dalej nie zrobione :shake:, ale z pomoca Izy na pewno coś wyjdzie :diabloti: :evil_lol:
A pozatym Ilona z tego co wiem to Ciebie teraz w kinie nie ma :evil_lol: bo widziałam Cie na gadu :eviltong:, wiec te włosy sama se wsadz :diabloti: tam gdzie mi je wsadzałaś :evil_lol:
Ciesze sie, że paluszek nie boli :evil_lol:miałabym jeszcze jakieś wyrzuty xD
[B]Feigned, tzn Magdo :eviltong: [/B]miło mi Paulina jestem :cool3: foty moze wieczorkiem jak mi sie zechce xD:oops::eviltong:[/quote]
My i tak w kino nie byc:placz:Bo na necie podali bledna informacje, a Marley'a juz nie graja:shake:Jestem zla i zalamana i wogle:-(No bo zeby to tylko dzis nie grali, a oni juz wogole przestali:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...