Jump to content
Dogomania

Galeria Mai - złoty potwór zaprasza :)


Kaya93

Recommended Posts

[quote name='Karolina&Lucky'][FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]Hej :multi:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]Ja też jutro mam egzamin do bierzmowania :roll:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]Filmik fajny :loveu::lol: Ja jak dałam Lakiemu balona, to on na niego skakał :razz: Wogóle się nie bał. Ale jak skakał, to wbijał pazury w tego balona, i balon zrobił buuum :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/quote]

Witam:loveu:
O no prosze :cool3:
A jakie imię sobie bierzesz :cool3: ... ja przed chwilą wybrałam:eviltong:

Dziękujemy:loveu:
Maja na początku też sie nie bała balonów, jak jej nadmuchałam to tak sie cieszyła, a bawiła sie może 5 min :evil_lol: bo balon nagle nie wytrzymała i zrobił wielkie buuum a wtedy moje dziecko przez 20 min pod fotelem siedziała i sie nie ruszała :cool3: no a teraz tak jakoś balony przestały jej sie podobać... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya93']Witam:loveu:
O no prosze :cool3:
A jakie imię sobie bierzesz :cool3: ... ja przed chwilą wybrałam:eviltong:

Dziękujemy:loveu:
Maja na początku też sie nie bała balonów, jak jej nadmuchałam to tak sie cieszyła, a bawiła sie może 5 min :evil_lol: bo balon nagle nie wytrzymała i zrobił wielkie buuum a wtedy moje dziecko przez 20 min pod fotelem siedziała i sie nie ruszała :cool3: no a teraz tak jakoś balony przestały jej sie podobać... :diabloti:[/QUOTE]

[FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]A o której masz spotkanie? Ja o 15.00 :cool1:
Jeszcze nie wiem jakie imię...myślałam nad Magdą albo Agnieszką :p Ale to jeszcze nie jest pewne, jeszcze może mi się z 10 razy zmienić :lol:
A ty jakie imię wymyśliłaś? :cool3:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Haha, a już po bierzmo.. :evil_lol:[/quote]
Dobra dobra już sie nie chwal wieszz :eviltong::evil_lol: ale tak na serio to zazdroszcze:eviltong: i to bardzo :roll: już mnie męczą te chodzenia na spotkania i ta nauka:angryy:
Wiem że już wspominałaś, albo możliwe, że pyatałam:oops: ale jak masz na trzecie ... bo chyba zapomniałam.... tzn pamiętam, że któraś z dogo Julia sobie wzieła, ale nie wiem kto...:oops:

[quote name='Karolina&Lucky'][FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]A o której masz spotkanie? Ja o 15.00 :cool1:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]Jeszcze nie wiem jakie imię...myślałam nad Magdą albo Agnieszką :p Ale to jeszcze nie jest pewne, jeszcze może mi się z 10 razy zmienić :lol: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]A ty jakie imię wymyśliłaś? :cool3:[/COLOR][/FONT][/quote]
O 15 :crazyeye: ale Ci dobrze :placz: ja musze o 6 wstać mam na 9.00 :placz:
ale przynajmniej na pocieszenie do schroniska po tym pojade :loveu:
Ja będę mieć .... Matylda na 99% :loveu: podobno do mnie pasuje ... w sumie mówiła mi to tylko 1 osoba ale powiedziała, że powinnam mieć tak na pierwsze bo Paulina do mnie w ogóle nie psauje :evil_lol:


PS a tak poza tym to właśnie jem mrozone pierogi:diabloti: które sama ugotowałam.... pomijając to, że przesoliłam i jem same ciasto (rozgotowane), bo farsz jakoś dziwnie wypłyną przy gotowaniu:evil_lol:
i jest pysznie naprawde :cool3: chce ktoś sprubować :evil_lol: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Ale swietny filmik:evil_lol:
A moze jeszcze jakies foty:diabloti:[/quote]

Dziękujemy:p
foty były na poprzedniej str;)
narazie nie mam zadych zrobionych :oops:



Uff skończyłam sie uczyć, ale i tak połowy nie pamiętam :shake: a łeb mnie tak boli:roll: ...ja nie wiem jak jutro funkcjonować bede, ostatnio mój mużdzek przekracza swoje mozliwości i sie przegrzewa :evil_lol:... no cóż bywa...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Dziękujemy:p
foty były na poprzedniej str;)
narazie nie mam zadych zrobionych :oops:



Uff skończyłam sie uczyć, ale i tak połowy nie pamiętam :shake: a łeb mnie tak boli:roll: ...ja nie wiem jak jutro funkcjonować bede, ostatnio mój mużdzek przekracza swoje mozliwości i sie przegrzewa :evil_lol:... no cóż bywa...:roll:[/quote]
Tyle fot mnie nie zadowala:evil_lol:
Ja narazie nie musze sie uczyc ale.......wszytsko przede mna no ale mam jeszcze miesiac:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Maja jest prze na tym filmiku, boska! :loveu: :evil_lol:

Żałuj, że nie byłaś dziś w schronisku, wiesz kto był? A Ty straciłaś takie spotkanie, jak możesz z tym wytrzymać. :shake:

[quote name='Kaya93']Dziękujemy:p
foty były na poprzedniej str;)
narazie nie mam zadych zrobionych :oops:


Uff skończyłam sie uczyć, ale i tak połowy nie pamiętam :shake: a łeb mnie tak boli:roll: ...ja nie wiem jak jutro funkcjonować bede, ostatnio mój m[COLOR=red][B]u[/B][/COLOR]żdzek przekracza swoje mozliwości i sie przegrzewa :evil_lol:... no cóż bywa...:roll:[/quote]

"ó" ma być :D Widać, że się już trochę przegrzewa... :evil_lol:

Jak można wstawać o 6 w sobotę? :crazyeye: Ja w normalne dni o tej nie wstaję, a co dopiero w sobotę, weź... :diabloti:

[QUOTE]Ja będę mieć .... Matylda na 99% :loveu: podobno do mnie pasuje ... w sumie mówiła mi to tylko 1 osoba ale powiedziała, że powinnam mieć tak na pierwsze bo Paulina do mnie w ogóle nie psauje [/QUOTE]

Weź sobie tak, jak Ci mówiłam ostatnio w schronisku, że by do Ciebie pasowało.... ;>

Powodzenia na egzaminie! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Tyle fot mnie nie zadowala:evil_lol:
Ja narazie nie musze sie uczyc ale.......wszytsko przede mna no ale mam jeszcze miesiac:loveu:[/quote]

Przykro mi musi Cie zadowolić:eviltong: .... nie mam więcej :cool1:
Oj nie ominie Cie nie:evil_lol: ja juz będę po a Ty nie haha :diabloti: wiem wredna jestem :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Maja jest prze na tym filmiku, boska! :loveu: :evil_lol:

Żałuj, że nie byłaś dziś w schronisku, wiesz kto był? A Ty straciłaś takie spotkanie, jak możesz z tym wytrzymać. :shake:

"ó" ma być :D Widać, że się już trochę przegrzewa... :evil_lol:

Jak można wstawać o 6 w sobotę? :crazyeye: Ja w normalne dni o tej nie wstaję, a co dopiero w sobotę, weź... :diabloti:

Weź sobie tak, jak Ci mówiłam ostatnio w schronisku, że by do Ciebie pasowało.... ;>

Powodzenia na egzaminie! :kciuki:[/quote]
Hejooo:loveu: ale Cie tu dawno nie było, prawie o Tobie zapomniałam :evil_lol:

Dziękować:-D w ogóle Maja ostatnio przechodzi samą siebie :evil_lol:
Wiesz co.... jakoś nie żałuje, :evil_lol: dziś też było super :loveu: taki spokoj nikt mi zdjęć nie robił :eviltong: a panna B ostatnio mnie baardzo wkurza, wiec ciesze sie, że nie musiałam jej widzieć :cool1: aaa zapomniałam powiedzeć Ci, że panna B jest na dogomani tylko nie wie jak sie na wątki wchodzi:evil_lol: nick ma jakiś taki błaźniący mmmm coś Basia/jakiś numer/ niuniu czy jakos tak :diabloti:
... Ilona wez dziecko Ty wszystko zauważysz :diabloti::diabloti: ó czy u wielkie rzeczy :eviltong: czyta sie tak samo :eviltong:

ja w normalne dni o 5 wstaje :cool3: a dziś miałąm na 9 ale chciałam sobie poprzypominać i w ogóle:eviltong:

Yyyy już nie pamiętam jak mi radziłaś:oops: ale już i tak za późno ksiądz wpisał Matylda :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Ganja'][B]Kaya93[/B], na pewno dasz radę! ;) będę trzymać za cb kciuki! ;)[/quote]
[quote name='psiulka']Powodzenia na egzaminie! :kciuki:[/quote]

A więc dziękuje za wsparcie:loveu: i oczywiście dzięki Wam:diabloti: zdałam na 5 :multi:
[quote name='Izuuus']Hej :loveu:
Co tam u was? Jak mija sobota?
Ja na pizze czekam :loveu:

ps. Tak to ja, nie zauważyłam,że pytałaś czy to ja :evil_lol:[/quote]
Hej:loveu:
U nas wery gud :evil_lol: Ja wkońcu mam luźniej moge na dogo posiedzieć, a Majka ma chłopaka :evil_lol:
Nie mów mi o pizzie:placz: taka ochote dzis miałam a musiałam sie [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jabłkiem[/FONT][/COLOR] zadowolić

[quote name='Moniek193']No i jak tam egzamin:cool3:??
No zgadzam sie z psiulka zaluj ze Cie wczoraj w schronie nie bylo przeciez panna B byla:evil_lol:Dzis juz tego nie doswiadczysz:eviltong:[/quote]
A dobrze dobrze jak juz pisałam i zresztą na gg też sie pochwaliłam, że zdałam na 5 :multi:
No i uwierz.... nie żałuje:eviltong: chyba częściej bede w soboty jeżdzić :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']A więc dziękuje za wsparcie:loveu: i oczywiście dzięki Wam:diabloti: zdałam na 5 :multi:

Hej:loveu:
U nas wery gud :evil_lol: Ja wkońcu mam luźniej moge na dogo posiedzieć, a Majka ma chłopaka :evil_lol:
Nie mów mi o pizzie:placz: taka ochote dzis miałam a musiałam sie [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jabłkiem[/FONT][/COLOR] zadowolić


A dobrze dobrze jak juz pisałam i zresztą na gg też sie pochwaliłam, że zdałam na 5 :multi:
No i uwierz.... nie żałuje:eviltong: chyba częściej bede w soboty jeżdzić :loveu:[/quote]
Hah ja nieraz jezdzilam w soboty ale jednak piatki sa lepsiejsze:diabloti:Jak dla mnie:multi: No i wogole:loveu:Fajnie bylo:loveu:Bo znasz mnie spanie to moja mocna strona:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']No to na co czekasz? Idź i rób foty! Duuużo fot :cool3:[/quote]
Nie no zlituj sie :evil_lol: nie mam czasu dodaje narazie zdjęcia ze schronu, może jutro coś dodam :cool3: do Majki przyjdzie narzeczony to Wam go przedstawie :evil_lol:

[quote name='Moniek193']Hah ja nieraz jezdzilam w soboty ale jednak piatki sa lepsiejsze:diabloti:Jak dla mnie:multi: No i wogole:loveu:Fajnie bylo:loveu:Bo znasz mnie spanie to moja mocna strona:evil_lol:[/quote]

No tak :evil_lol:, mi sie tam soboty podobają :loveu: ja i tak o 7-8 wstaje wiec mi to róznicy nie robi :cool3::eviltong:

[quote name='Paulina_mickey']Aleście dziewuchy nagadały :mad:[/quote]
Hejka:loveu:
My? no coś Ty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']A jej narzeczony to też spaniel? :cool3:
A ja chce zobaczyć foty ze schrony :evil_lol::evil_lol::loveu:[/quote]

O ja post przeskoczył i nie zauważyłam :oops: sorki
Nie niestety nie spaniel :eviltong: samam nie wiem jaka rasa, bo ja go nie widziałam, siostra mi wszystko opowiadała, i jej zdaniem to jest Beagel, a mama twierdzi, że Basset :evil_lol: wiec nie wiem :eviltong: jutro zobacze to powiem, w każdym razie Borys sie zakochał w Majce ale Maja go tylko lubi :evil_lol: chodził za nia krok w krok lizał ja wszędzie i to dosłownie jadł jej ... kopki :diabloti:, kładł sie na nią, a Maji sie to podobało przez pól godzinki, potem ciągneła do domku i uciekała przed nim :diabloti:......

ze schronu :cool3: nie ma żadnych nowości :eviltong: teraz najwięcej strauszków jest;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]Hej :p
I jak egzamin? :cool3:

Ja... Z D A Ł A M !!!:cunao:

Ale ciężko było, tzn. głupio. Jeszcze coś mnie się czepiał, że nie chodziłam na Drogę Krzyżową :cool1:

Ale bałam się tak że nie wiem :nerwy: Już mi się wszystko plątało.

Jednak mi nie ulżyło, bo dowiedziałam się, że w czewcu mam mieć kolejny egzamin...:watpliwy: :angryy: I tym razem nie będzie się można ani razu pomylić :smhair2:

No i on zaznaczał na swojej kartce te osoby co zdały, ale właśnie najgorsze jest to, że nie wiem czy mnie zaznaczył :icon_roc: Będę musiała się go jutro zapytać, buuu...

[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ech ale martwi mnie jedna sprawa :shake:, na przeciwko mnie stoi dom.... mieszka wydawało mi sie porządna rodzina i mają psa....., prawdopodobnie jest to czarny Cocker Spaniel ... nigdy nie zwracałam na to uwagi, ale od kąd mam Maje i wychodze na pole zauważyłam niepokojącą mnie sprawe, a więc ten pies non stop jest na polu (dom nie ogrodzony) buda taka jakaś z drewna, przemoknięta, dziurawa, koło budy jest wysokie drzewo, pies przywiązany na hmmm trudno mi powiedzieć bo z daleka widziałam, może z 2,3 metrowej lince, która jest przywiązana do gałęzi drzewa, pies zaniedbany, pierwszy raz nie mogłam rozpoznać jaka to rasa wydawało mi sie, że czarny pudel, :-( non stop piszczy, szczeka..... myślałam o tym cały czas, wkońcu doszłam do wniosku, że jestem przewrażliwiona, może pies jest też w domu tylko ja nie widze, i dałam sobie spokuj, ale teraz ta właścicielka Borysa, opowiadała mojej siostrze o nim, podobno pies jest głodzony, strasznie zaniedbany, na polu jest cały czas, nikt sie nim nie zajmuje, nie bawi :-( ta dziewczyna podkarmia go jak nikt nie widzi :roll:.... i faktycznie to Spaniel...
Mogłam odrazu podjeść i zobaczyć co sie dzieje, a ja głupia zrezygnowałam, bo myślałam, że to moje jakieś chore urojenia :placz:
musze zadzwonić do schroniska, nie wiem żeby to sprawdzili, jakaś interwencja, kontrola nie wiem jak to sie nazywa :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky'][FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]Hej :p[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]I jak egzamin? :cool3:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]Ja... Z D A Ł A M !!!:cunao:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]Ale ciężko było, tzn. głupio. Jeszcze coś mnie się czepiał, że nie chodziłam na Drogę Krzyżową :cool1: [/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]Ale bałam się tak że nie wiem :nerwy: Już mi się wszystko plątało.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]Jednak mi nie ulżyło, bo dowiedziałam się, że w czewcu mam mieć kolejny egzamin...:watpliwy: :angryy: I tym razem nie będzie się można ani razu pomylić :smhair2:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=indigo]No i on zaznaczał na swojej kartce te osoby co zdały, ale właśnie najgorsze jest to, że nie wiem czy mnie zaznaczył :icon_roc: Będę musiała się go jutro zapytać, buuu...[/COLOR][/FONT]

[/quote]

Hej:loveu:
ja też zdałam:cool3:
u mnie tak jakoś łatwo było :cool3: miałam super księdza, wszystko podpowiadał.
dopiero w czerwcu kolejny egzamin:crazyeye:, ja mam 14 kwietnia, a 19 mam juz bierzmowanie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...