Jump to content
Dogomania

Galeria Mai - złoty potwór zaprasza :)


Kaya93

Recommended Posts

[quote name='Yana']dziwna ta lekarka, ale ja już słyszałam o wetach, którzy są uprzedzeni do spanieli i opowiadają, jakie to agresywne psy
Majeczce życzę dużo zdrówka :-) a może to jej zachwanie świadczy o jakims stresie ? może cos się ważnego zmnieniło w jej życiu ?

a może mi ktoś powiedzieć jak się teraz wstawia emotikonki ?[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]opcje zaawansowane odpowiedzi po prawej stronie na dole :)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej!
Niech Maja zdrowieje szybciutko! :loveu:

To może trzeba jeździć do tego weta co wcześniej, jak ta nie ma podejścia do psów :cool3:

Moja ciocia też ma spanielkę, i kiedyś pojechała z nią do weta, po krople p. pchelne/p. kleszczowe, no i wet zakropił spanielce te krople. Potem ciocia się pyta [I]'Co to są za krople?'[/I] (o nazwe jej chodziło, żeby potem w razie co wiedzieć), a wet na to [I]'A, takie dla psów'.[/I]
Normalnie... ręce opadają. Tyle to i ona wiedziała, że dla psów, przecież nie dla rybek :cool1: :eviltong:

Ale teraz zmieniła weta, ja też jeżdżę z Lucky'm do niego, i widać, że on zna się na rzeczy, bo wszystko wytłumaczy, podpowie itd. Już nie raz nam pomógł. :loveu: Właśnie jutro się do niego wybieramy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']A ja widziałam filmik, jak Majka symuluje. Ta to ma jazde:bigcool:

A co do subskrypcji to 'szybkie menu' -> 'subskrypcja tematów';)[/QUOTE]
A widziałaś, widziałaś :diabloti:

Uff już myślałam, że po moich subskrycach:cool1:
Dziękować :*
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]to trzymam kciuki za Majki łapkę, mam nadzieję że to niegroźne otarcie tylko :)[/B][/FONT][/COLOR]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a mistrzem w symulowaniu także jest Salsa :)[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ogólnie ma chore stawy i na jedną z tylnych łap kuleje ale podczas wolnego chodu nie zdarza jej się to często a jak tylko założę jej kaganiec to noga jest cały czas w górze :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
[/QUOTE]
Już nie wiem kurcze co myśleć :roll:
Jej sie to teraz takie dziwne zrobiło, jest całe czerwone, twarde i gorące :roll: ...

Hahaa:evil_lol:
To by sie oby dwie dogadały :diabloti:
[quote name='Yana']dziwna ta lekarka, ale ja już słyszałam o wetach, którzy są uprzedzeni do spanieli i opowiadają, jakie to agresywne psy
Majeczce życzę dużo zdrówka :-) a może to jej zachwanie świadczy o jakims stresie ? może cos się ważnego zmnieniło w jej życiu ?

a może mi ktoś powiedzieć jak się teraz wstawia emotikonki ?[/QUOTE]

No i miałam wrażenie że ta lekarka taka jest, chociaż Majka nie objawiała ani kszty agresji.
[SIZE=1]A poza tym, na recepcie, którą wypisała w danych "rasa" wpisała [B]cocer[/B] spaniel :cool1:[/SIZE]
[SIZE=2]Wątpie, w domu jest wychowywana bezstresowo :evil_lol: a z wcześniejszych wizyt u weterynarza nie sądze, żeby coś ją do takiego stopnia zestresowało :lol:[/SIZE]

[SIZE=2]Ja emotki mam wszystkie, normalnie po prawej stronie okna tekstowego (czy jak to tam sie nazywa :oops:)[/SIZE]
[quote name='Pestka'][URL]http://i36.tinypic.com/sc5lr5.jpg[/URL]
Ale cudne oczka :loveu:[/QUOTE]
Hej!
Dzięki :oops:
[quote name='Karolina&Lucky']Hej!
Niech Maja zdrowieje szybciutko!

To może trzeba jeździć do tego weta co wcześniej, jak ta nie ma podejścia do psów :cool3:

Moja ciocia też ma spanielkę, i kiedyś pojechała z nią do weta, po krople p. pchelne/p. kleszczowe, no i wet zakropił spanielce te krople. Potem ciocia się pyta [I]'Co to są za krople?'[/I] (o nazwe jej chodziło, żeby potem w razie co wiedzieć), a wet na to [I]'A, takie dla psów'.[/I]
Normalnie... ręce opadają. Tyle to i ona wiedziała, że dla psów, przecież nie dla rybek :eviltong:

Ale teraz zmieniła weta, ja też jeżdżę z Lucky'm do niego, i widać, że on zna się na rzeczy, bo wszystko wytłumaczy, podpowie itd. Już nie raz nam pomógł. :loveu: Właśnie jutro się do niego wybieramy :roll:[/QUOTE]
Hey, hey :multi:

Ale o to chodzi, że ta lecznica cieszy sie dobrym zdaniem, jest jednym z lepszych lecznic w Rzeszowie, a jednocześnie nie jest bardzo droga. (Moniek193 leczy tam swoją Sare i sobie chwali :roll:)
Ale jak widać nie wszystkich tak przyjmują :lol:
Teraz będziemy jeździć do naszego weta, już wole zapłacić troche więcej i mieć pewność :cool1: (nawet jak przyjedziemy jedynie odrobaczyć ją czy odpchlić to zawsze mi obejrzy ją całą (uszka, oczy, ząbki:loveu:)

No, no :evil_lol: ale co to za różnica piesek czy rybka xd przecież to i to zwierzątko :diabloti:

A co sie Lacky'emu dzieje? :razz:

Link to comment
Share on other sites

A może ta lekarka nie zna się zbyt dobrze na rzeczach, których jej nikt nie nauczył. Pewnie nie posiada zbyt obszernej wiedzy poza podstawowymi chorobami. A Maja to ją mogła tam capnąć za ręke, ja bym rak zrobiła!:diabloti:
[SIZE="1"][SIZE="1"]Swoją drogą u nas też super wetów nie ma, wet do którego jeździłam ze świnką bo wlekła za sobą tyle łapy, swierdził, że musiała je połamać, napierw mówił, że jedną złamała, a później, że to miednica. Oczywiście na forum poczytałam i się okazało, że to może być spowodowane brakiem wit. C. Podałam jej taką dla niemowląt i świnia żyje i ma się dobrze. :cool1:[/SIZE][/SIZE]

Zdrówka dla Maii!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']A wczoraj nie wiedziałam co jej sie dzieje, może to dlatego, że byliśmy w innej lecznicy... a poza tym przyjmowała nas pani doktor, która nie ma dobrego podejścia do zwierząt ... przynajmniej takie odniosłam wrażenie... (Chyba, że to tylko tak w stosunki do mojej Mai :diabloti::cool1:)

Ciężko mi ją upilnować przed tym lizaniem :shake: Założyłam jej skarpete, owinełam bandażem, ale ściągneła to, na noc postanowiłam że założe jej kaganiec, ale moja dziewczynka jest zdolna i i tak kaganiec ściągneła a skarpete pogryzła wiec pozostaje mi kupić jej kołnież, bo nie mam już pomysłów.
[/QUOTE]

Wybierz się, jeśli masz możliwość do Jamnika albo do Agamatu.

Na lizanie kup kołnierz i to możliwie jak najszybciej, żeby sobie tego całkiem nie rozdrapała, nie będzie miała jak się lizać, jeśli wybierzesz dobry rozmiar. Zakładanie na noc kagańca to nie jest dobry pomysł, jeśli Maja by go nie zdjęła, mogłoby się zdarzyć coś niemiłego, w nocy nie masz nad nią kontroli, bo śpisz.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']
Ale o to chodzi, że ta lecznica cieszy sie dobrym zdaniem, jest jednym z lepszych lecznic w Rzeszowie, a jednocześnie nie jest bardzo droga. (Moniek193 leczy tam swoją Sare i sobie chwali :roll:)
Ale jak widać nie wszystkich tak przyjmują :lol:
Teraz będziemy jeździć do naszego weta, już wole zapłacić troche więcej i mieć pewność :cool1: (nawet jak przyjedziemy jedynie odrobaczyć ją czy odpchlić to zawsze mi obejrzy ją całą (uszka, oczy, ząbki:loveu:)

No, no :evil_lol: ale co to za różnica piesek czy rybka xd przecież to i to zwierzątko :diabloti:

A co sie Lacky'emu dzieje? :razz:[/QUOTE]

No to już nie wiem... może tak jak Iza pisała, że ta lekarka mogła nie wiedzieć co jest Mai, no ale skoro to jedna z lepszych lecznic... :roll:
Ja się na tym nie znam, no ale co z tego że dała zastrzyk? Co Majce to pomoże, skoro ona ma ranę (bo mi to na ranę wygląda; a tak w ogóle to sączy się ona? Czy nie?) ?! Jakby miała krostki, czy cuś, to po zastrzyku mogłyby zniknąć (alergiczne), ale skoro ma ranę, no to co zastrzyk pomoże? (Przecież rana nie zniknie po zastrzyku. Chyba :razz:) To chyba trzeba na to zewnętrznie coś podać, czymś posmarować czy coś... :roll:
No bo na zdrowy rozum: jak np. wywalisz się na rowerze, zedrzesz sobie skórę na kolanie (ach, wspomnienie dzieciństwa :evil_lol:), no to nikt ci nie daje zastrzyku, tylko przemywa ci to wodą utlenioną, nie? Nie wiem jak 'to coś' wygląda na żywo, ale piszę na podstawie tego co widzę na zdjęciu.
Najlepiej idźcie jeszcze do tego waszego weta, niech on to dokładnie zobaczy, bo jednak przez internet to tylko takie gdybanie. ;)

No pewnie :evil_lol: Nie ma żadnej różnicy pomiędzy psem a rybką :evil_lol:

A nic poważnego, na szczepienie jedziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ta rana wygląda coraz gorzej :shake:. Ona cały czas sobie to rozlizuje, a kołnież będę miała dopiero w niedziele, ja do tego czasu zwariuje, chodze za nią krok w krok i patrze czy nie majstruje w tej łapie. Chciałam z nią pojechać do innego weta, ale moj ojciec sie wydarł, że nie mam nic innego do roboty tylko wymyślanie chorób psu :angryy:. [SIZE=1]On jak zwykle wie wszystko najlepiej... .[/SIZE]
[SIZE=2]Mam wypisana recepte, wybiore ten lek jak będe mieć już kołnież, bo bez tego, Majka zlizała by tą maść :roll:. Poczekam te pare dni, zobacze czy lek będzie działał...[/SIZE]


[B]Izuuuś - [/B]może... już nie wnikam, wiem tylko tyle, że więcej sie tam nie pojawie.
powiedzmy, że mój Majkel jest dobrze wychowany i jak pani powiedziała "spokój" to spokój :diabloti:

[B]Psiulka - [/B]Jeśli ta maść nie będzie skuteczna, to wybierzemy sie do Jamnika ;)
Już wszystkiego próbowałam, nic jej nie powstrzymywało więc założyłam jej ten kaganiec, bo tak radziła ta weterynarz :roll:

[B]Karolina -[/B] Nie wiem po co zaszczyk, wet stwierdził, że zaszczyk na alergie pomoże xP

Link to comment
Share on other sites

Niestety zdjęcia nieco rozmazane gdyż Maja ewidentnie pozować nie lubi :)

[URL=http://img265.imageshack.us/i/1070366.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3286/1070366.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img410.imageshack.us/i/1070411.jpg/][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6654/1070411.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img109.imageshack.us/i/1070418.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8698/1070418.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda&Bloom']pozdrawiam i trzymam kciuki za łapkę Mai :)[/QUOTE]
Łapka już się goi, dziękujemy :)
[quote name='gosiulaa']Niestety zdjęcia nieco rozmazane gdyż Maja ewidentnie pozować nie lubi :)
[/QUOTE]
Dziękuje za zdjęcia :buzi:

PS Szybka jesteś :evil_lol:
[quote name='Bartiśkowa_']Te jej oczka oblędne [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] i nawet wombatka w tle widze xd[/QUOTE]
Heh dziękujemy :loveu:
Bombek tez był, ale Majka bawić sie z nim nie lubi xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Magda&Bloom']nooo wiedziałam, że szybko się zagoi :)

czy te oczy mogą kłamać?
[URL]http://img265.imageshack.us/img265/3286/1070366.jpg[/URL][/QUOTE]

Niby goi sie cały czas, już nie ma tej rany i nie gryzie tego, ale do tej pory nie zarosło to sierścią ...

Ależ skąd :diabloti: te oczy nigdy nie kłamią :loveu:
[quote name='Izuuus']Ale tu sie cicho zrobiło. Paulina obijasz się..! Co u Was? Jak tam zdrówka? :)[/QUOTE]
A dobry wieczór :calus:
Ja? Przecież wiesz, że ja sie nigdy nie obijam :placz: nierozumiem na jakiej podstawie tak sądzisz :diabloti:
U nas leci jakoś do szkoły mi sie nie chce chodzić :siara: i stwierdziłam, że ze mnie nie ma żadnego pożytku xd.
A Majkel ma chyba jakiś okres przed cieczkowy, taka bidula mi zbita chodzi, marze tylko żeby ta cieczka szybko minęła i ciachamy ją :loveu:
No i musze jej podciąć kapke ucha bo jej sie zarosło :lol:
[quote name='Shirai - Koki']Ale psinka ma cudne oczeta :loveu:
[URL]http://img109.imageshack.us/i/1070418.jpg/[/URL][/QUOTE]
Witamy :calus:
Dziękujemy :)
[quote name='Bartiśkowa_']Ale tu Cichoo kolejny przykład osoby która nie może trafić do swojej galerii [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]Czekamy na fotki xd[/QUOTE]
Haaha xd ciiii! :evil_lol:
Przecież masz fotki wyżej :diabloti:
Muszą wystarczyć bo nie posiadam innych :lol: wkurza mnie mój aparat i nawet mi sie go wyiągać nie chce, ale może jutro coś wykombinuje ;)

Chce wakajceee! :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

No dziś to już raczej nie zobaczysz :evil_lol:
Maja smacznie śpi, aparat odmówił po raz kolejny posłuszeństwa no i moje oczy (i doopka :diabloti:) też odmawiają współpracy xd

Do sierpnia jeszcze 232 dni -.-" .... to tak dla pocieszenia :diabloti:
:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']No dziś to już raczej nie zobaczysz :evil_lol:
Maja smacznie śpi, aparat odmówił po raz kolejny posłuszeństwa no i moje oczy (i doopka :diabloti:) też odmawiają współpracy xd

Do sierpnia jeszcze [B]232 dni -.-"[/B] .... to tak dla pocieszenia :diabloti:
:buzi:[/QUOTE]
Dziś już tylko 231 :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Dziś już tylko 231 :D[/QUOTE]
To chyba sobie jeszcze poczekamy :diabloti:

[quote name='Lucky.']Hah - ale pocieszenie, ja się na razie cieszę że niedługo ferie : P[/QUOTE]
Do ferii też jeszcze szmat czasu :placz:
Na podkarpaciu 15 lutego dopiero -.-"
[quote name='Bartiśkowa_']Hah odliczamy ? xd
Nie nmo za wczas jeszcze by doliczać ;)
Maję bym zobaczyć chciała a tu echo [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE]
Odliczamy! :diabloti:
Nawet sie nie obejrzysz, a już wakacje będą :loveu:
[SIZE=2]A gdzie tam :eviltong:. [/SIZE]
[SIZE=2]Jakie echo ...echo... [SIZE=1]echo?[/SIZE] :diabloti:[/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...