Jump to content
Dogomania

MASA SZCZENIĄT - 9-osobowa kolorowa rodzinka + 4 - DZIECI W DOMACH - jeszcze MAMA!!!


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='kuba123']jak dla mnie to nie ta sama
inny układ plamek na nosie

i mam pytanie:
czy ta druga biała sunia (z łatką) ma jedno oczko większe czy tylko mi się tak wydaje
wygląda jakby było większe

mam nadzieję, że "taki jej urok" a nie jest to wynik jakiejś choroby tego oczka[/quote]


[B]zdecydowanie to nie ta sama sunia!!!! monikawaw[/B] ale mi podniosłaś ciśnienie bo już myślałam, że ktoś moje zdjęcia ukradł :mad:

[B]kuba123[/B] sunia z łatką ma jedno oczko z czarną obramówką i dlatego ono wygląda na większe - to złudzenie optyczne - przyglądałam się jej bo też zwróciłam na to uwagę

a tu dowód żeby nie było :grins:
[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8827/dsc0455.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do góry maleństwa, szukajcie kochających domów

[url=http://krakow.szerlok.pl/sprzedam/zwierzeta/oferta/546b56774e773d3d/malenstwa-suczki-szukaja-domow/]Maleństwa -suczki - SZUKAJĄ DOMÓW na Szerlok Kraków[/url]

[url=http://krakow.szerlok.pl/sprzedam/zwierzeta/oferta/546b56334e773d3d/8-malenskich-kruszynek-i-ich-mama-szuka-domow/]8 maleńskich kruszynek i ich mama - SZUKA DOMÓW na Szerlok Kraków[/url]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny.. dostałam maila.. dość mnie zdziwił....
[QUOTE]Witam serdecznie, mam na imię Magda, mieszkam w Olkuszu (tak w tym nieszczęsnym Olkuszu),jest mi wstyd za tych nieodpowiedzialnych ludzi,
jest mi przykro ,że mieszkam wśród osób dla których liczą się tylko pieniądze,a nie dobro zwierząt. Od najmłodszych lat wychowywałam się na
wsi,kocham zwierzęta,to żywe istoty i należy się im szacunek i miłość (o czym niestety niektórzy zapominają). 3 tygodnie temu byłam wraz z moim
narzeczonym w Bukownie obejrzeć te prześliczne szczeniaczki, marzy nam
się piesek. Zakochałam się w tych stworzonkach,gdybym mogła wzięłabym je
wszystkie:) Ta Pani która się nimi chyba opiekuje,powiedziała,że zadzwoni w ciągu 2 tygodni, niestety nie zadzwoniła. Moj narzeczony Michał,dzwonił tam nie tak dawno i ta Pani poinformowała go ,że pieski będą drugi raz odrobaczane, wciąż czekamy,ale ja mam obawy , że przegramy nie wiem czemu ale tak czuje. Wiem,że Państwo szukacie im jak najlepszego domu, że pieska oddacie ludziom, którzy zapewnia mu godne warunki i miłośc,na która zasługuje. Mój narzeczony i ja mieszkamy osobno, mamy do siebie dosłownie 5 min.drogi,mieszkamy na osiedlu,mam 25 lat obecnie nie pracuje,Michał ma 28 lat,stara sie o prace. Mieszka z rodzicami,którzy również czekaja na pieska,bo kochają zwierzęta. Michał miał kiedys psa,ale niestety zdechł, bardzo to przeżył,tak jak jego rodzina, zapewniam Panią,że piesek bedzie otoczony miłością,na jaką zasługuje. Gdyby nam się udało, spełni sie po części i moje marzenie o posiadaniu psa,niestety ja nie mogę mieć zwierzaka - rodzice nie chcą się zgodzić,powiedzieli,że jak bede miała swój dom to wtedy bede mogła miec tyle psów ile dusza zapragnie, a moja dusza pragnie mieć nie jednego psa,wiec mój przyszły dom bedzie pełen zwierząt:). Nasza
sytuacja finansowa jest dobra,więc postaramy się żeby pieskowi nic nie zabrakło, mam trochę uskładanych pieniazków także część na pewno przeznaczę na "moje marzenie";) Wiem,że Państwo boicie się,że ludzie ktorzy biorą szczeniaczki za niedługo je oddają do schroniska,bo nie mają czasu sie nimi opiekować itd, itp. rozumiem doskonale, ale zapewniamy, że piesek bedzie u nas szczęśliwy do końca swego życia.
Zapraszaliśmy tą Panią z Bukowna do obejrzenia warunków jakie miałby szczeniaczek,ale niestety do tej pory nie dostaliśmy żadnej konkretnej
odpowiedzi, martwimy się że nic z tego nie wyjdzie, co mamy zrobić Jeździlismy po róznych sklepach zoologicznych, oglądaliśmy rózne akcesoria,żeby piesek miał gdzie spać itd. Stwierdziliśmy że narazie nie
bedziemy nic kupować,bo nie wiemy czy w ogóle pieska uda nam się
zaadoptować. Na własną rękę znalazłam w Dąbrowie Grn. 24/h klinikę dla zwierząt,wiec gdyby była potrzeba piesek bedzie miał zapewnioną najlepszą opiekę weterynaryjną. Bardzo proszę dać nam szansę,niczym szczególnym sie nie wyróżniamy,jesteśmy zwykłymi ludźmi,którzy bardzo kochają zwierzęta i nie jest nam obojętne ich cierpienie, piesek bedzie szczęśliwy, a my jeszcze bardziej. Gdyby chciała Pani o coś zapytać podam Pani nr.tel mojego narzeczonego 505 *****, mój adres mailowy juz Pani zna. Dziękuje z góry za przeczytanie mojego listu, jeszcze raz proszę dać nam szanse.[/QUOTE]

nie wiecie czemu Angela nie odezwała się do dziewczyny??? bardzo sensowna mi się wydaje :roll:

Link to comment
Share on other sites

łomatko przecież napisałam, że jeden szczeniak jedzie do Olkusza i to właśnie do nich - Angela powiedziała, że po drugim odrobaczeniu, więc ma dzwonić codziennie i potwierdzać? wczoraj dostały drugą dawkę pasty na robale i jak będzie w porządku to mały pojedzie do nich, przecież Angela nie ma czasu dzwonić i utwierdzać ludzi, że dostaną psa jak już raz im to powiedziała :cool1:

a co do tej kliniki 24h w Dąbrowie to wcale nie taka dobra :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

dokladnie tak jak napisala malawaszka!

Asior prosba do Ciebie
napisz im ze wiesz od tej nieszczesnej Pani z Bukowna :evil_lol: ze jeden ze szczeniakow jest dla nich zarezerwowany i na 100% do nich trafi
mialam dzwonic owszem ale zadzwonil zainteresowany Pani i poinformowalam ze po odrobaczeniu dowioze

dzis dostaly 3 dawke Flubenolu, czuja sie ok na szczescie
dlugo czekalismy z odrobaczaniem aby byly w dobrej formie dlatego sie przedluzalo

jeszcze do nich nie dzwonilam bo nie wiem czy dowioze go jutro czy w niedziele - zalezne to jest od tego czy bede miala czym jechac jutro z sukami na kastracje, bo jesli pojade to czasu jutro miec nie bede

mozesz im tez dac link do tego watku
sami sie przekonaja ze nie tak latwo znalezc dobry dom dla szczeniaka i ze nie sa rozchwytywane

i chyba nikt mi nie ma za zle ze chce oddac nowym wlascicielom szczeniaki odkarmione w dobrej formie, odrobaczone
te ktore sie u mnie zasiedza beda tez szczepione

Link to comment
Share on other sites

[B]ZAPRASZAM NA BAZARKI na missieekowe tymczasy

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarze-przystani-ocalenie-na-tymczasy-u-missieek-do-25-iii-129915/[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/talerzyki-dzbanki-filmy-ksiazki-slowniki-na-tymczasy-u-missieek-do-25-marca-133027/[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Poszewkowy bazarek sie przypomina!
[SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen]To ostatnia chwila, zeby wnieść do sypialni trochę "malinowego mussu" albo "chłodu oazy".
[IMG]http://images44.fotosik.pl/68/131becc9274748c3med.jpg[/IMG]
[/COLOR][/B][COLOR=SeaGreen]
[SIZE=2][COLOR=Black]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-na-rzecz-zwierzakow-z-olkusza-licytacja-do-28-02-kupno-do-21-marca-131815/[/COLOR][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=SeaGreen]
[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...