Jump to content
Dogomania

przeszkody


napciaa

Recommended Posts

[quote name='PUENTA imszar']
1. gdzie można kupić jakaś szeroką oponę, lub co może być zamiast popony?
[/quote]

Kopnij sie do najblizszego wulkanizatora , z pewnoscia odpali Ci jakas niepotrzebna oponke od motoroweru.

Ale jesli masz przeszkody z rurek PCV to opona gumowa moze byc za ciezka.
W sklepach buduwlanych sa takie szerokie rury , karbowane, w ktore chowa sie przewody , takie cos tez sprawdzi sie zamiast oponki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']A to: [URL="http://psiakraina.hg.pl/"]http://psiakraina.hg.pl/[/URL]

chyba taka odleglosc Cie nie przeraza?[/QUOTE]
Szzcerze mówiąc to nie wiadomo kiedy rozpoczna się tam treningi agility. Miały być od września, ale... :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Szzcerze mówiąc to nie wiadomo kiedy rozpoczna się tam treningi agility. Miały być od września, ale... :roll:.[/quote]

Ale [b]dziobek[/b] napisal, ze

[quote][B]nie koniecznie musi to być AGILITY[/B] jaa generalnie chciałbym coś robić z psem jeśli to będzie [B]flyball[/B] czy [B]frisbee[/B] też bedzie OK.
[COLOR=black]Poza tym, [B]chciałbym pogadać z kimś na ten temat[/B] i chciałbym, żeby mi ktoś to pokazał i TYLE !!![/quote][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Szzcerze mówiąc to nie wiadomo kiedy rozpoczna się tam treningi agility. Miały być od września, ale... :roll:.[/quote]

[COLOR=black]@ Alll[/COLOR]
[COLOR=black]Tak dzwoniłem tam !!![/COLOR]
[COLOR=black]Pani mówiła mii że w ciągu 2-uch tygodni rozłożą tor i ogrodzą.[/COLOR]
[COLOR=black]Umówiłem się z nią, że wtedy podjadę pogadać sobię z nią i popróbować też można !![/COLOR]
[COLOR=black]Ale treningi faktycznie mają być od września jak znajdą szkoleniowca.[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]W Katowicach ogłasza się jeszcze Gostar, ale jak zadzwoniłem powiedzieli, że "TERAZ NIE" czyli jeśli chodzi o Śląsk ogólnie "KUPA" !!:-( [/COLOR]
[COLOR=black]Tu wszystko jest KUPA poza ludźmi !!! , rzecz jasna !!!:evil_lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Kopnij sie do najblizszego wulkanizatora , z pewnoscia odpali Ci jakas niepotrzebna oponke od motoroweru.

Ale jesli masz przeszkody z rurek PCV to opona gumowa moze byc za ciezka.
W sklepach buduwlanych sa takie szerokie rury , karbowane, w ktore chowa sie przewody , takie cos tez sprawdzi sie zamiast oponki.[/quote]
Ale nie, z PCV mam hopki a opona wisiała by przywiązana do bramki tak jak ma, lub miał to PASKUDA_BANDZIOR :cool1:
No dobra może wybiorę sie wrzeszcie do wulkanizatora na spacer z psem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']1. gdzie można kupić jakaś szeroką oponę, lub co może być zamiast popony?[/quote]
generalnie wszystko, co przypomina opone chodzi o zasadę (dla psa) jak znajdę mój ostatni wymysł to tu wkleję... upss wpisałam linka z pamięci i udało się!!!:diabloti: normalnie mój maluszek takich rzeczy nie skacze, ale byłam ciekawa czy "załapał" koło


[IMG]http://meritum.republika.pl/images/blondyn_kolo.jpg[/IMG]

pozdrawiam i życze sukcesów
CHi & BBB

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osoria']Siema!!Mam pytanko: Mam szczeniaka mieszańca i chciałam się zapytać w jakim wieku psa można zacząć treningi agility??Moja ma 5 mies.[/quote]To chyba jeszcze za wcześnie... chyba raczej takie sporawe przeszkody jak skończy proces dorastania... niewiem ile to może być 12 miesięcy?:lol: Niech wypowiedzą sie specjaliści:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']A ludziska moje drogie, powiedzcie mi jakiej wysokosci, powinny być przeszkody dla boksera?? :cool3: :roll: :p :p[/quote]

bokserki są w kalsie large a więc 55-65 (dobrze mówię) ? my z reguły skaczemy(z bokserem - Bandziorem) na 60, 62 bo takimi stacjonatkami dysponujemy :) ale wiadomo że jak zaczynasz to od niższych wysokości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osoria']Siema!!Mam pytanko: Mam szczeniaka mieszańca i chciałam się zapytać w jakim wieku psa można zacząć treningi agility??Moja ma 5 mies.[/quote]
A jaki duży się zapowiada?
Popytaj w klubach swojej okolicy, może mają szczeniaczkowo. U nas młode psy dużych ras ćwiczą po prostu z małymi psami, przez co nie muszą wysoko skakać.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 7tyg szczeniaka i ucze go kładki i hustawki. Oczywiscie niskiej!!! O hopkach nie mam owy, opona tez odpada. Po prostu chce go oswoic ze strefówkami i idzie nam swietnie. Przeszkody są naprawde prowizoryczne, ale małemu nic sie nie dzieje, prosze sie ie martwic :)

Gofcio na kładce

[IMG]http://djguciek.boo.pl/fotki/gofer/kladka.jpg[/IMG]

Psiak będzie wielkością jak sunia ON.

Link to comment
Share on other sites

Super!
U nas też 7-tygodniowy szetland ostatnio zapoznawał się z kładką.
Moim zdaniem ze szczeniakami można spokojnie ćwiczyć, tylko nieintensywnie. W końcu dla niego przejście po kładce, czy przebiegnięcie tunelu jest dużo bardziej bezpieczne niż przewalanie się z innymi psami na spacerach.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ludziska kochane.[/B]

To jest topik o [B]budowie przeszkod[/B], a nie o tym co stoi na przeszkodzie zeby szczeniak cwiczyl agility. :modla:

Co do wielkosci poszczegolnych przeszkod zapraszam do poczytania przeroznych stron o tej tematyce, a zwlaszcza [URL="http://www.agility.strefa.pl/agility/regulaminfci.htm"]regulaminu agility[/URL]

Co do wielkosci hopek, ktore zrobila Ala:
postaram sie wkleic adres strony, z ktorej zostaly sciagniete wymiary.
A z tego co pamietam to bylo tak:
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3909/hopkawymiary6fp.jpg[/IMG]

Hmmm ta najdluzsza listewka ma oczywiscie 1100mm, a nie 110mm (ale juz mi sie nie chce poprawiac)

Link to comment
Share on other sites

Mozesz cwiczcy niska kladke i palisade, tunele, slalom, opone zawieszona tak, ze dotyka ziemi oraz hopki: tyczki kladziesz na ziemi i uczysz psa przebiegania pomiedzy stacjonatami. Pies nie skacze, a uczy sie komunikowania z toba na torze. Mozesz te przeszkody ustawiac w proste kombinacje. Hustwke na razie darowalaby sobie, ale nie z powodu wieku: ja ucze tej przeszkody dopiero, gdy pies dobrze i szybko pokonuje kladke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Przepraszam, ale napisalam posta, z nim ty zwrocilas uwage, ze odbiegamy od tematu :roll:[/quote]

Przeprosiny przyjmuje TYLO w plynie.[SIZE=1]np. w b.stoku:cool3: [/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[CENTER][SIZE=3][B]A teraz wracamy do tematu :[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]Budowa Hopek.[/B][/SIZE][/CENTER]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ok, postaram sie :D

A teraz wracamy do budowy przeszkod: ma ktos jakies "plany" zeby zrobic palisade? Bo wlasnie jestem na etapie robienia tej przeszkody, gdyz poprzednia nie ma regulowanej wysokosci w stopniu zadowalajacym mnie. Podobne pytanie mam w kwesti kladki, bo to tez mnie czeka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...