Jump to content
Dogomania

CWC Nowy Targ 16.08.2009


Różyczka

Recommended Posts

[LEFT][COLOR=black]Na[/COLOR] terenie Stadionu Miejskiego im.J.Piłsudzkiego ul. Kolejowa w Nowym Targu.
[B]Termin przyjmowania zgłoszeń i opłat[/B] [B]02 sierpnia 2009.[/B][/LEFT]

[LEFT][B]I GRUPA[/B]
[B]Aleksandra Lubaszka[/B] (PON,Cane da Pastore Bergamasco,Owczarek Staroangielski-Bobtail,Owczarek Szetlandzi,Owczarek Szkocki-Colli)
[B]Anna Kochan [/B](Polski Owczarek Podhalański,Ceskoslovensky Vlcak,Owczarek Francuzki Briard i Beuecoron,Border Colli,Bearded Colli,Biały Owczarek Szwajcarski)
[B]Jan Gajewski [/B](Owczarek Belgijski Tervueren,Groenendalr,Malinois,Owczarek Południowo Rosyjski-Jużak)
[B]Bogusław Chmiel[/B] (Owczarek Niemiecki)
[B]II GRUPA[/B]
[B]Ewa Bukład[/B] (Berneński Pies Pasterski,Bernardyn,Duży Szwajcarski Pies Pasterski,Hovowart,Landseer,Leonberger,Rotweiler.)
[B]Małgorzata Hałas[/B] (Buldog angielski,Mastif Neapolitański,Mastif Angielski,Mastif Tybetański,Dog Argentyński,Dog Kanaryjski,Dog de Bordeaux,Owczarek Środkowo-Azjatycki.)
[B]Bogusława Szydłowicz-Polańczyk[/B] (Sznaucery i Pinczery)
[B]Jerzy Mrugasiewicz[/B] (Czarny Terier,Bokser,Nowofundland,Bulmastiff,Dog Niemiecki,Cane Corso,Shar-pei,Tosa-Inu,Fila Brasileiro.)
[B]III GRUPA[/B]
[B]Jan Gajewski[/B] (West Highland White Terrier,American Staffordshire Terrier,Staffordshire Bull Terrier)
[B]Piotr Król [/B](Yorkshire Terrier,Australian Silky Terrier,Kerry Blue Terrier,Jack Russel Terrier,Foksterier,Cairn Terrier,Terrier Szkocki)
[B]IV GRUPA[/B]
[B]Grażyna Olender [/B](cała grupa)
[B]V GRUPA[/B]
[B]Mariola Semik [/B](cała grupa)
[B]VI GRUPA[/B]
[B]Andrzej Mania[/B] (cała grupa)
[B]VII GRUPA[/B]
[B]Bogusława Szydłowicz-Polańczyk[/B] (cała grupa)
[B]VIII GRUPA[/B]
[B]Elżbieta Sobieszczańska [/B](Golden Retriever,Nova Scotia Duck Tolling Retriever,Springer Spaniel Angielski,Lagotto Romagnolo,Amerykański Cocker Spaniel,Angielski Cocker Spaniel)
[B]Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska [/B](Labrador Retriever)
[B]IX GRUPA[/B]
[B]Jerzy Olszewski[/B] (cała grupa)
[B]X Grupa[/B]
[B]Kazimierz Rychlik[/B] (cała grupa)
Obsada potwierdzona
Organizator zastrzega możliwość zmiany Sędziego. [/LEFT]

[LEFT][U][B]Zgłoszenia można przesyłać :[/B][/U]
1. Prosimy o zgłaszanie psów za pomocą [COLOR=#999999][COLOR=#ff0000][B]formularza zgłoszeniowego[/B][/COLOR] [/COLOR]([I]już wkrótce zostanie uruchomiony[/I])
Prosimy o podanie prawidłowego adresu e-mail.
Jest to niezbędne do otrzymania potwierdzenia rejestracji psa.
W przypadku nie posiadania nr. rod.(PKR) prosimy napisać „w przygotowaniu”, obowiązkowo należy podać numer rejestracji Oddziałowej.
2. [U]faxem[/U] pod numer [COLOR=#339966][B]018-264-0166 [/B][/COLOR]
3. [U]e-mailem[/U]: [COLOR=#339966][B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#7ba566][email protected][/COLOR][/EMAIL] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. [/B][/COLOR]
Za zgłoszenia wysłane faxem lub e-mailem, organizator nie bierze odpowiedzialności. Należy potwierdzić ich otrzymanie telefonicznie ( we wtorek lub czwartek w godz.16:00-18:00) pod numerem telefonu[COLOR=#ff0000][B][COLOR=#339966]018-264-01664.[/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000]
[/COLOR]4. [U]Pocztą[/U] na adres:
[B]Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Nowym Targu[/B]
[B]34-400 Nowy Targ, [/B]
[B]ul. Parkowa 14 skr.poczt.188[/B]
biuro czynne: wtorek i czwartek od godz.16:00 do 18:00 ,potwierdzenie otrzymania zgłoszeń[COLOR=#339966][B](0-18 )2640166 [/B][/COLOR][/LEFT]

[LEFT][B]Opłaty:[/B]
Opłaty za udział w wystawie prosimy kierować na konto:
[B]PKO SA 63124051361111000052215427[/B]
z dopiskiem w tytule wpłaty: rasa psa, nazwa psa, właściciel.
[B]Opłaty dla członków ZKwP (i ich psów zarejestrowanych w Polsce) wnoszone do dnia 02 sierpnia 2009 (w terminie przyjmowania zgłoszeń).[/B]
za pierwszego psa (z katalogiem) [B]70 zł [/B]
za każdego następnego (bez katalogu) [B]60 zł [/B]
za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B]30 zł[/B]
Psy zgłoszone do klasy weteranów, interchampiony w rękach polskich wystawców oraz psy wszystkich ras polskich zwolnione są z opłat (bez katalogu),pod warunkiem doprowadzenia ich do oceny.
[COLOR=#339966][B]Za w/w psy zgłoszone na wystawę, a nie doprowadzone do oceny egzekwowana będzie opłata 100 zł.[/B][/COLOR][/LEFT]

[LEFT]Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.Wystawcy zagraniczni płacą w dniu Wystawy.Na Wystawę należy zabrać ze sobą [B]dowód wpłaty [/B]oraz aktualne szczepienie psa przeciw [B]wściekliźnie.[/B][/LEFT]

[LEFT][COLOR=#339966][B]!!!WAŻNE !!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][COLOR=#339966]Opłaty wnoszone po dniu 02 sierpnia 2009 bez względu na klasę, ilość zgłoszonych psów oraz termin zgłoszenia psów pomimo ewentualnego przedłużenia terminu zgłoszeń, wynoszą 100 zł za każdego psa[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=#339966].[/COLOR]
[COLOR=#339966][B]Cena katalogu w dniu Wystawy dla właścicieli weteranów,ras polskich oraz Int.Ch. - 15 zł[/B][/COLOR]

[url=http://www.zatta.home.pl/psy/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=5&Itemid=70]Wystawa 2009[/url][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Lista wystawców:
[URL="http://www.zatta.pl/psy/index.php/lista-wystawcow-na-xiii-wystaw-psow-rasowych-w-nowym-targu/100-lista-wystawcow-na-xiii-krajow-wystawe-psow-rasowych"]Lista Wystawców na XIII Krajową Wystawę Psów Rasowych[/URL]-

[B][COLOR=#800000]!!!!!UWAGA!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800000]W ciągu ostatnich dwóch dni 01-03.08.2009 zgłosiliście Państwo ponad 230 psów.[/COLOR][/B]
[B]Nie jesteśmy w stanie potwierdzać meilem zgłoszeń,dlatego prosimy o sprawdzenie swojego nazwiska na liście Wystawców w dniu 04.08.2009 roku.[/B]
[B][COLOR=#800000]Formularz zgłoszenia został zamknięty !!!![/COLOR][/B]
[B]P[COLOR=#800000]sy można zgłaszać mailem do 06.08.2009 tylko drogą mailową[/COLOR] na [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#7ba566][email protected][/COLOR][/EMAIL] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. [/B]

-------

[CENTER][B]VIII GRUPA[/B]
[B]Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska [/B](Golden Retriever,Nova Scotia Duck Tolling Retriever,Springer Spaniel Angielski,Lagotto Romagnolo,Amerykański Cocker Spaniel,Angielski Cocker Spaniel,Flat Coated Retriever i pozostałe rasy)
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']Czy komuś się udało potwierdzić przyjęcie psów telefoniczne bądź mailowo ??
Ja się nie mogłam dodzwonić a na maile nie odpisują. Potwierdzeń o odebranych mailach też nie wysyłają :shake:[/quote]
Ja potwierdzenie na maila otrzymałam dzień po zgłoszeniu.
A patrzyłaś czy Twoje nazwisko znajduje się na liście?

Link to comment
Share on other sites

Jak zgłaszałam to na ich stronie pisało, że każde zgłoszenie mailowe będzie potwierdzone także mailowo, potem sie okazało, że w ciągu kilku dni przyjęli ok 300 psów i nie są w stanie potwierdzić tego mailowo :roll: więc trzeba dzwonić lub sprawdzać listę wystawców. Nie udało mi się dodzwonić. Zgłaszałm 2 psy, jeden na współwłasność - taka kombinacja nazwisk była na liście, a drugi na własność i mojego nazwiska osobno nie było. Pies idzie w championach więc dostałam championaty osobno tak jak chcieli, ale też potwierdzenia nie mam, że odebrali :shake: Wczoraj jak sprawdzałam listę jest nazwisko hodowczyni ze współwłasności osobno a moje osobno...i bądź tu mądry :mad:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.
Nie mam doświadczenia w wystawach (to dopiero nasza druga). Mam pytanka.... Dostałam pocztą potwierdzenie przyjęcia psa... Czy i gdzie mozna sprawdzić - ile jest spów w stawce ??, o której rozpocznie się sędziowanie danej grupy ??? Który ring ?? Gdzie mam odebrać numer??, który się przyczepia do ubrania, ponieważ pocztą dostałam samą informacje o przyjęciu psa ....

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Czy i gdzie mozna sprawdzić - ile jest spów w stawce ??, o której rozpocznie się sędziowanie danej grupy ??? Który ring ??
[/quote]
Takie informacje są zawarte w Planie sędziowania i z reguły pojawiają się na stronie internetowej na kilka dni przed wystawą. Musisz więc tam zaglądać. Gdyby się jednak nie pojawił sprawdzisz na miejscu wystawy w katalogu.

[quote]
Gdzie mam odebrać numer??, który się przyczepia do ubrania, ponieważ pocztą dostałam samą informacje o przyjęciu psa ....
[/quote]
Jeśli nie dostałaś numerka może to oznaczać, że nie opłaciłaś wcześniej zgłoszenia. Wtedy lepiej zjawić się na wystawie ciutkę wcześniej niż godz. 10 bo kolejki do sekretariatu są spore. Muszisz znaleźć sekretariat i tam odebrać numerek. Jeśli jednak zapłaciłaś wcześniej za psa weź ze sobą potwierdzenie zapłaty ( przelewu ). Jeśli nie zapłaciłaś wcześniej a będziesz płacić na wystawie, musisz sie liczyć z większą kwotą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MOORA']Dzieki za info... no właśnie, wszystko mam opłacone, dzwoniłam tam do Związku powiedziała mi Pani, że wszystko jest ok. i dokumenty dostane pocztą...... a numerka nie ma.......[/quote]
Mam ta samą sytuację co Ty ale... NT chyba nie wysyłał numerków nikomu.Tak mi się wydaje bo pewnie by się juz ktoś odezwał w tym temacie tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...