Jump to content
Dogomania

CWC Nowy Targ 16.08.2009


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

jestem zupełnie świeży jeśli chodzi o wystawy i nie za bardzo rozumiem plan sędziowania :/...dokładnie chciałbym się zapytać o co chodzi z numerkami, na przykład:

SUKI
Klasa młodzieży 1 380 - 380

czy to oznacza, że w klasie młodzieży jest tylko jedna suka z numerem startowym 380?

Skąd mogę się dowiedzieć o której godzinie na danym ringu wystawiam psa? Czy dopiero będzie to napisane w katalogu, który otrzymam na wystawie?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc,
Adam

Link to comment
Share on other sites

Tak, to oznacza, że jest tylko jedna suczka w klasie młodzieży, jakby było 380-384 to by były cztery, te numery to numery poszczególnych zgłoszonych psów.

Nigdy nie ma dokładnej rozpiski sędziowania. Teoretycznie zaczyna się o 10 a potem leci wg stawki. Przyjmnij na posędziowanie 1 psa ok.2-3 minuty i wtedy mniej więcej możesz wycyrklować godzinę oceniania swojego psa. Ale może się zdarzyć że sporo psów nie dojedzie i wtedy sędziowanie pójdzie szybciej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']Tak, to oznacza, że jest tylko jedna suczka w klasie młodzieży, jakby było [B]380-384[/B] to by były [B]cztery[/B], te numery to numery poszczególnych zgłoszonych psów[/quote]

A wcale, że nie cztery tylko pięć :lol: 380, 381, 382, 383, 384

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9'][SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]Jutro postaram się porobić trochę zdjęć ;). Jakieś specjalne życzenia :eviltong:?[/SIZE][/FONT] [/FONT][/SIZE][/quote]

Jeśli można prosić to grzywacze chińskie :multi::multi: nas tam nie będzie ale chętnie bym pooglądała :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROOFI']Wystawa zakończona ,emocje opadły,ale jakoś nikt się nie chwali wynikami.[/QUOTE]

No to może my :oops:
Mój chłopczyk sreberko :loveu:
Moja dziewczynka oc.WO,lok.1,NSZwR,[SIZE="4"][B][COLOR="Red"]BIS PUPPY III[/COLOR][/B][/SIZE] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar'][B]AKITA - sędzia Mariola Semik[/B]

[B]Psy[/B]

[B]Klasa młodzieży[/B]
[B]SHINJU Zarzycki Folwark[/B]

[B]Klasa championów[/B]
[B]HIKARI Tamura[/B]

[B]Suki[/B]

[B]Klasa pośrednia[/B]
[B]Dolina Wiązów HADASHI[/B][/QUOTE]

dziękuję ślicznie.. moge jeszcze prosić o rodziców, date urodzenia, kolor i hodowce psiaka z klasy młodzieży??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...