Jump to content
Dogomania

RZESZÓW 07-08.02.2009 r.


M&S

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='J.G'];)Rozumiem,jak się spotkamy osobiście to wam powiem,bo nie chcę się nikomu narazić:oops: i nie dostać :mad: po głowie:evil_lol:.[/quote]


już się naraziłeś :evil_lol:..ale napewno nie mi ;)...hmmm to kiedy wpadniesz na ploteczki :cool3::evil_lol:

m.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']już się naraziłeś :evil_lol:..ale napewno nie mi ;)...hmmm to kiedy wpadniesz na ploteczki :cool3::evil_lol:

m.[/quote]
Jutro wpadnę na ploteczki po godz.18-ej.:multi:
Żartowałem z tym narażeniem:evil_lol: większość osób była zaskoczona werdyktem sędziego nawet same właścicielki zwycięskiego i przegranego psa,w walce o zwycięstwo.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Jutro wpadnę na ploteczki po godz.18-ej.:multi:
Żartowałem z tym narażeniem:evil_lol: większość osób była zaskoczona werdyktem sędziego nawet same właścicielki zwycięskiego i przegranego psa,w walce o zwycięstwo.;)[/quote]


Eeee jako "naoczny-obserwator" tj. jedna z "trzech gracji" przyznać muszę , że zdziwienie malowało się jedynie na twarzy jednej z hodowczyń ( wręcz niedowierzanie). A czy werdykt był zaskakujący ? Hmm dla niektórych pewnie nie a dla których pewnie tak. Wszystko zależy od punktu siedzienia (czyli od faworyta)
Widać było że sędzia miał ciężki orzech do zgryzienia - słychać było jak zachwala i jednego i drugiego. Tokie np był chwalony za nienaganny grooming dopracowany do perfekcji (fryzurka a 'la Bravos z MWPR w Łodzi), wzruszył trochę sędziego gdy nasiusiał na właścicielkę i gdy "męczyła go kupa" na ringu. Ale zrobił to z taką gracją, że wszystko mu można wybaczyć. Powerpomik natomiast w ruchu był nienaganny ..... płynął ..długi wykrok, głowa noszona wysoko , bystra minka, uszka czujne dobrze osadzone.....
Sędzia wahał się długo ale parafrazująć słowa "niech wygra lepszy" .... wygrał lepszy.....


J.G.
Ja wstawię więcej fotek Twojego faworyta ale w wątku o pomeranianach więc za jakiś czas wpadnij rzucić oczkiem.

Link to comment
Share on other sites

Co innego Jacku faworyt osobisty , a co innego wygrany pies .
Sedzia Jakubowski to wielki i doswiadczony znawca jesli chodzi o jakość i urodę szpiców - pomeranianów . Jak na swiezego hodowcę pomów to za wcześnie krytykujesz werdykty tak doswiadczonego i dobrego sedziego .
A jeszli chozi o zaskoczenie właściciela to nie mów za nikogo .Na wystawy jezdzi się wygrać i po to tam naogół każdy zgłasza psy . To przegrana jest wielkim zaskoczeniem .Każdy zna wartośc swojego psa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']



J.G.
Ja wstawię więcej fotek Twojego faworyta ale w wątku o pomeranianach więc za jakiś czas wpadnij rzucić oczkiem.[/quote]

Super:multi: wielkie dzięki.
Zaglądam do pomeranianów non stop,aby nic nie przeoczyć.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karma']Co innego Jacku faworyt osobisty , a co innego wygrany pies .
Sedzia Jakubowski to wielki i doswiadczony znawca jesli chodzi o jakość i urodę szpiców - pomeranianów . Jak na swiezego hodowcę pomów to za wcześnie krytykujesz werdykty tak doswiadczonego i dobrego sedziego .
A jeszli chozi o zaskoczenie właściciela to nie mów za nikogo .Na wystawy jezdzi się wygrać i po to tam naogół każdy zgłasza psy . To przegrana jest wielkim zaskoczeniem .Każdy zna wartośc swojego psa .[/quote]
Wiem że sędzia p.Jakubowski jest sędzią z wieloletnim stażem i nigdzie go nie skrytykowałem nawet bym nie śmiał.

Własnego faworyta może mieć każdy innego i to indywidualna sprawa każdej osoby.

Link to comment
Share on other sites

WILCZEMU Maksiowi i Sparkowi gratuluję !!

Wygrana należała się jak 2 x 2 tym bardziej , że kolega ze Słowacji coś dziwny kolor miał jak na szpica - był beżowo ( kremowo) jasnoszary w widocznym typie keesa. Gdyby nie ten kolor byłby na prawdę pięknym psem - ale kolor ( jak dla mnie ) go całkowicie dyskwalifikował.

J.G. - zdjęcia czekają ( w tym specjalnei dla ciebie zdjęcia Twojego faworyta)


Jeśli chodzi o sędziego Jakubowskiego - oo tak to wielki znawca rasy, na egzaminie asystenckim miło było z nim porozmawiać o bliskiej mi rasie, a rozmowa z Sędzią Jakubowskiem to jak przeczytanie wszystkim najmądrzejszych książek.
Ale nikt nie jest nieomlny - ja uważam, że to mój GUtko jest najładniejszy i powinien nie tylko dostać BOB JUNIOR ale także BOB- sędzia się nie poznał na urodzie mojego "pięknego Gutka - Srutka":diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: .:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']

J.G. - zdjęcia czekają ( w tym specjalnei dla ciebie zdjęcia Twojego faworyta)
Widziałem-rewelacja.:multi:
Na fotkach widać że mój faworyt coś nie w formie wystawowej jest.:-(

ja uważam, że to mój GUtko jest najładniejszy i powinien nie tylko dostać BOB JUNIOR ale także BOB- sędzia się nie poznał na urodzie mojego "pięknego Gutka - Srutka":diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: .:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
hehehe.... :multi: dobre,ja nawet w najszczerszych marzeniach bym tak nie pomyślał o moich psach w takiej doborowej stawce.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']hehehe.... :multi: dobre,ja nawet w najszczerszych marzeniach bym tak nie pomyślał o moich psach w takiej doborowej stawce.:evil_lol:[/quote]

no co się śmiejesz ....
widzę, że ty też nie umiesz docenić urody mojego Gutka Srutka ....
Doborowa stawka jest wtedy gdy pojawia się mój o.m.c. champion wszystkich championów hie hie hie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']no co się śmiejesz ....
widzę, że ty też nie umiesz docenić urody mojego Gutka Srutka ....
Doborowa stawka jest wtedy gdy pojawia się mój o.m.c. champion wszystkich championów hie hie hie[/quote]
Ja jak najbardziej doceniam urodę waszego "GUTKA",doceniam urodę wszystkich pomków.:multi:
A więc była doborowa stawka bo był twój pies :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']WILCZEMU Maksiowi i Sparkowi gratuluję !!

Wygrana należała się jak 2 x 2 tym bardziej , że kolega ze Słowacji coś dziwny kolor miał jak na szpica - był beżowo ( kremowo) jasnoszary w widocznym typie keesa. Gdyby nie ten kolor byłby na prawdę pięknym psem - ale kolor ( jak dla mnie ) go całkowicie dyskwalifikował.

[/quote]

Marta bardzo dziękujemy:lol:;),
kolega ze Słowacji....taaa w typie keesa tylko choc różne keesy widzialam to w takim umaszczeniu jeszcze nie:-o, a dla mnie jak wiesz kees to nie wolf:shake:. Niestety nie mogę się z Tobą zgozić jeżeli chodzi o tego keesa, bo to nie tylko kwestia koloru, ale też wzrostu, maski, gatunku sierści itd. itp., ale mój pogląd na te sprawy znasz dobrze.:razz:

A.

ps. fajnie, że mogłyśmy się spotkać :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...