Jump to content
Dogomania

"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.


Chandler

Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']obawiam się, ze nie stać nas na to....[/QUOTE]

Może by się udało "poskładać" choć na czas szukania bezpłatnego?
Bo jak jeszcze trochę tam posiedzą to potem będzie trzeba zbierać na leczenie, jeśli już nie trzeba.
Na to że ktoś z nimi będzie szedł do weta a już zwłaszcza smarował siusiaka, przy takim podejściu to bym nie liczyła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Dzwoniła do mnie Ala i ta suka rota się znalazła. Okoliczni mieszkańcy chcą ja zabić bo kury im wyjada, czy jest ktoś kto mógłby ją gdzieś ulokować choćby na "chwile" bo to się dla psa źle skończy.[/quote]

Powiadom szybko fundacje rottka! Daj mi jakis kontak do tej Ali, gdzie ta sunia jest???

Link to comment
Share on other sites

Psiaki były u weta wczoraj:multi: , więc jeden plus. Nic więcej nie mogę powiedzieć , bo nie wiem , ale..... mam numer do niego i zadzwonię za około 2 godziny , bo nie ma teraz tego co miał dyżur wczoraj ma być za 2 godziny to się dowiem wszystkiego co jest zrobione a co nie . Napewno dzis napiszę co z maluchami. Jak tylko się dowiem to dam znać :p

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z wetem i jestem zaskoczona tym co on mi powiedział :-o.
Piesek ma małe wycieki , ale w sumie to nie wiadomo z czego to wynika czy to jest ropa czy "mocznik" nie ma obrzęku , narazie mają obserwować małego i jakby coś się działo to w sobotę jechać . Obydwa maluchy są zaszczepione na "choroby wychowawcze" i wsciekliznę , za 3 tygodnie następne szczepienia. Podaobno są w bardzo dobrej kondycji. Pytałam jak sie maluszki zachowywały w stosunku do tej pani która je przywiozła to usłyszałam że bardzo przyjaźnie, że były na początku wizyty troszkę zestresowane wizytą u weta ale później bardzo fajnie. Naprawdę to mnie zaskoczyło co usłyszałam . Ze się nie bały radosne w bardzo dobrej kondycji . dziewczyny z fundacji jeśli chcecie pogadać z tym wetem to mam do niego telefon.

Link to comment
Share on other sites

A mogłabyś zobaczyć w wolnej chwili, jak psiaki się tam miewają, czy się zmnieniły warunki w jakich są trzymane i pogadać, tak oko w oko, o tym, co zobaczyły i dowiedziały się dziewczyny z fundacji, jak były tam z wizytą? Uczciwie trzeba powiedzieć, co się nie podobało i dlaczego... Nie chodzi tylko o warunki w kojcu... Jakoś trzeba wyjaśnić sytuację i pogadać z Twoją znajomą i myślę, że nie przez telefon. Zadzwonię wieczorem do osoby z fundacji, bo przyznam się, że nie wiem, co robić. W ogłoszeniu jest mój nr telefonu, nie wiem gdzie są psiaki i czy zainteresowana osoba po sprawdzeniu domu mogłaby je odebrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']A mogłabyś zobaczyć w wolnej chwili, jak psiaki się tam miewają, czy się zmnieniły warunki w jakich są trzymane i pogadać, tak oko w oko, o tym, co zobaczyły i dowiedziały się dziewczyny z fundacji, jak były tam z wizytą? Uczciwie trzeba powiedzieć, co się nie podobało i dlaczego... Nie chodzi tylko o warunki w kojcu... Jakoś trzeba wyjaśnić sytuację i pogadać z Twoją znajomą i myślę, że nie przez telefon. Zadzwonię wieczorem do osoby z fundacji, bo przyznam się, że nie wiem, co robić. W ogłoszeniu jest mój nr telefonu, nie wiem gdzie są psiaki i czy zainteresowana osoba po sprawdzeniu domu mogłaby je odebrać.[/quote]

[B]Nie wiem czy to coś da, czy znaczy, ale mają dwóch obserwatorów.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...