Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chrupcia']Cze Daria :p
jeeeej ale ten Filip ma zębiska :o ugryzł Was kiedyś ? :razz:
z Kajtusia mały model :loveu:[/QUOTE]
Nie nigdy nas nie ugryzl:)

[quote name='dysia-u'][url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/sesja025.jpg[/url]
ale sie uchachałam z tej fotki
cudna jest
cześc Daria, jak tam samopocucie dziś?
u nas dzis festyn, ma byc kabaret pod wyrwigroszem i inne atrakcje
co roku taki festyn bo dochód idzie na budowe nowego kościoła[/QUOTE]

Ula chyba wyczulas moje zle samopoczucie..w ten dzien dowiedzialam sie ze stan mojej cioci dosyc mlodej pogorszyl sie i mozemy oczekiwac najgorszego..
na drugi dzien zmarla.. wczoraj byl pogrzeb..:(

Cze dziewczyny..
wpadlam na moment..wyslalam moje dziecko na oboz konny..dziecko zadowolone tak mysle bo jak dzwonie to nawet nie ma czasu pogadac taka zajeta..;)
a ja delektuje sie ciszą..czystym mieszkaniem w koncu nie trzeba po kims sprzątac..;)
a tak to wsio po staremu..fotki beda w przyszlym tygodniu;)

Link to comment
Share on other sites

Cze Daria ! :loveu:
Ojej jak mnie tu dawno nie było :oops: Nowy prosiak jest rewelacyjny :loveu: Jak mu się zowie bo nie odnotowałam?
Wszystkie fotki rewelacyjne, działkę masz piękną, a Livka jaka zaczepialska na filmiku :loveu:
Postaram się zaglądać częściej..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Cze Daria ! :loveu:
Ojej jak mnie tu dawno nie było :oops: Nowy prosiak jest rewelacyjny :loveu: Jak mu się zowie bo nie odnotowałam?
Wszystkie fotki rewelacyjne, działkę masz piękną, a Livka jaka zaczepialska na filmiku :loveu:
Postaram się zaglądać częściej..[/QUOTE]
No niemozliwe ide to odnotowac w kalendarzu kto mnie odwiedzil...:crazyeye:
dzieki ze sie wsio podoba..:) a Kajtek sie nazywa tak chciala młoda..;)
ja Ci dam sie postaram... Ty masz tu bywac dziennie i juz!!!

Paula zara wpadne zobaczyc..;)

Ania dzieki:)

Link to comment
Share on other sites

Odwyk mały miałam, może już mi przeszło :hmmmm:
Kajtek :turn-l:
Daria na wczasy gdzieś dalej się wybierasz w tym roku czy działeczkę zaliczasz tylko ? Zawsze jakieś fajne miejsce wynalazłaś a coś o Borach Tucholskich wspominałaś chyba na ten rok jak mnie pamięć nie zawodzi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Odwyk mały miałam, może już mi przeszło :hmmmm:
Kajtek :turn-l:
Daria na wczasy gdzieś dalej się wybierasz w tym roku czy działeczkę zaliczasz tylko ? Zawsze jakieś fajne miejsce wynalazłaś a coś o Borach Tucholskich wspominałaś chyba na ten rok jak mnie pamięć nie zawodzi..[/QUOTE]

Odwyk to bylo az tak zle hihi
no Kajtek heh wolamy Kajtus..
ani mi nie mow bo w tym roku mam takie nerwy na M..
urlop juz mialam a moj nie mogl miec w tym samym czasie..:/
mialam 2 miejsca na wypad jedno nad morze drugie na kaszuby..:)
w tym roku sie nie udalo ale na drugi rok nie popuszcze..
no i przyszlo mi korzystac z dzialki a to tez sporadycznie..bo albo ja nie mam wolnego weekendu albo M..
juz mnie te lato nawet nie cieszy..:( bo co to za lato bez urlopu..

jak mi brakowalo tego rozu na banerku:loveu:
hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Odwyk to bylo az tak zle hihi
no Kajtek heh wolamy Kajtus..
ani mi nie mow bo w tym roku mam takie nerwy na M..
urlop juz mialam a moj nie mogl miec w tym samym czasie..:/
mialam 2 miejsca na wypad jedno nad morze drugie na kaszuby..:)
w tym roku sie nie udalo ale na drugi rok nie popuszcze..
no i przyszlo mi korzystac z dzialki a to tez sporadycznie..bo albo ja nie mam wolnego weekendu albo M..
juz mnie te lato nawet nie cieszy..:( bo co to za lato bez urlopu..

jak mi brakowalo tego rozu na banerku:loveu:
hihi[/QUOTE]

No trochę musiałam się odseparować :eviltong:
No widzisz.. ja też byłam na urlopie sama a z Ł byliśmy tylko na weekend dłuższy bo już w czwartek wieczorem dojechałam do Stegny i do niedzieli. Tak to jest i do tego ta pogoda.. mogłabym wziąć jeszcze tydzień urlopu bo tylko 1 brałam ale po co jak za oknem ciągle pochmurno albo deszczowo :mad:

Mi też :loveu: Uwielbiam ten banerek :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Licze ze w sierpniu grafik bedzie lepszy np wpadnie pod rzad 5 dni wolnego wtedy moze bym M namowila na krotki odpoczynek nad morze..napewno wiem ze ze wrzesniu bede miala tydzien wolnego..ale na jaką trafisz pogode w tym akurat terminie..ktoz to wie..
ja licze ze od jutra bedzie juz cieplej..bardzo na to licze..;) bo bede u siebie..i tak mi sie marzy slonko widziec na tarasie;)

Link to comment
Share on other sites

Ile masz km nad morze? 5 dni to trochę mało na taki wypad, co ? Mi się chce do Zakopanego znów .. odpuściliśmy w tym roku przez Sylwka w Szklarskiej a w przyszłym pewnie też nie pojedziemy bo na wrzesień planuję Sudety i już na Styczeń kasy nie będzie a jeśli jakimś cudem się znajdzie to być może Sylwka spędzimy w tropikach jak sobie z Anką obiecałyśmy po tegorocznym wymarznięciu na wyciągu na Śnieżkę.. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Ile masz km nad morze? 5 dni to trochę mało na taki wypad, co ? Mi się chce do Zakopanego znów .. odpuściliśmy w tym roku przez Sylwka w Szklarskiej a w przyszłym pewnie też nie pojedziemy bo na wrzesień planuję Sudety i już na Styczeń kasy nie będzie a jeśli jakimś cudem się znajdzie to być może Sylwka spędzimy w tropikach jak sobie z Anką obiecałyśmy po tegorocznym wymarznięciu na wyciągu na Śnieżkę.. :mad:[/QUOTE]
Sporo mam nad morze ze 600 km..ale wiesz chocby pare dni by zobaczyc i posluchac szum morza..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']No my jeździmy w dzień, staramy się tak do 6 wyjechać i wtedy na miejscu do 16 jesteśmy..[/QUOTE]

A my znow za kazdym razem wyjezdzamy wieczorem lub w nocy..wtedy nad ranem jestemy na miejscu heh
no widzisz Be Ty mieszkasz blisko morza a ja gor.. jaka niesprawiedliwosc hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Ja jadę 28 sierpnia nad morze, doczekać się już nie mogę i odliczam już ![/QUOTE]

[quote name='tigrunia']O nieee.. ja góry wolę zimą ! hihi[/QUOTE]

Nienawidze Was..:evil_lol:
Ania nie doluj mnie..:placz:
Be zrob wyjatek latem gory sa lepsze bo nie wymarzniesz na kolejce::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja wyjeżdżam we wtorek za Tarnów w rodzinne strony mojej babci-spanie pod namiotem,woda ze studni,wychodek na dworze,wodę do kąpieli trzeba zagrzać-mycie się w misce...takie spartańskie warunki....ale jest cudownie....pełno fajnych wspomnień z dzieciństwa no i rodzinka blisko....już odliczam godz.
pozatym w nd po pracy pozbywam się blondu-zrobię się na rudo-albo ostry rudy albo jasny miedziany blond...jak bede wyć z rozpaczy to najwyżej zrobię sobie sos i będę znowu blond ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Nienawidze Was..:evil_lol:
Ania nie doluj mnie..:placz:
Be zrob wyjatek latem gory sa lepsze bo nie wymarzniesz na kolejce::diabloti:[/QUOTE]
Staram się omijać takie kolejki na których można wymarznąć. Zakopane jest najlepsze :loveu: I na Kasprowy i na Gubałówkę wjeżdża się z klasą :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Megi taa takie warunki to ja pamietam tez z dziecinstwa kiedy sie wyjezdzalo na wakacje pod namiot..
no to szalejesz z tym rudym heh mnie tez cos korcilo na rudy ale znow mam pasemka..

w Zakopanem bylam jak bylam mala ale kolejką nigdzie nie wjezdzalam wiec nie wiem jak jest..;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...