Jump to content
Dogomania

Joker i Toffi + cała reszta....


Cola

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maga100']ty nie mdlej, Tadzik waży 9,5kg, a ma jakiś rok :evil_lol:[/QUOTE]

Tera se zemdlalam z ulgi :evil_lol:

[quote name='Vectra']10 kilo ? :hmmmm: to będziesz miała spokój , temuż iż ponieważ , bagaż podręczny można mieć koło siebie , ale taki który waży do 5 kg ..
co więcej , leci w luku bagażowym :diabloti:[/QUOTE]

Buhahahahhahahaa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']ty nie mdlej, Tadzik waży 9,5kg, a ma jakiś rok :evil_lol:[/QUOTE]

to ja zemdleję :mdleje:

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]To podeślij potem namiary na Farmę ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

oczywiście :p
:modla: dziękować Ala dziękować :Rose: napisałabym, że Cię normalnie kocham, ale to chyba nie wypada :evil_lol:

[quote name='Vectra']10 kilo ? :hmmmm: to będziesz miała spokój , temuż iż ponieważ , bagaż podręczny można mieć koło siebie , ale taki który waży do 5 kg ..
co więcej , leci w luku bagażowym :diabloti:[/QUOTE]

:shake: sprawdziłam, bagaż podręczny jest do 10kg i skubany się mieści :evil_lol:

[quote name='Maga100']oo, a gdzie babcia czeka? jakiś fajny hotel z lazurowym basenem czy moze willa D`Azzur? :cool3::cool3:[/QUOTE]

Cała rodzinka TZta czeka w Spiaggia e Mare w Porto Garibaldi nad samiuśkim morzem :p W weekend będzie aż 9 osób :mdleje: Teściu jest wniebowzięty (jest bardzo rodzinny i marzył o tym, żeby taka cała rodzinka się znalazła na wakacjach :p)

Część rozrywkowa, a raczej kawałek :evil_lol:
[IMG]http://www.entrainhotel.com/html/img/dati_hotel/foto_grande/camping-spiaggia-e-mare-grande-6-lidi-ferraresi.jpg[/IMG]

[quote name='Patka']Pola całe 14.5 kg a bedzie miała we wrześniu 3 lata :) a wakacje z dzieckiem mhyy na 100% nie są wypoczynkiem ;)[/QUOTE]

aaaaaa...mam nadzieję, że jak Gerard zacznie chodzić to przestanie tak przybierać i tłuszczyk zamieni się w mięśnie :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']
nie ma czego zazdraszczać, bo ja mam DZIECKO :diabloti: a na wyjazdach z dzieckiem się nie odpoczywa :placz: Po Sopocie to byłam tak padnięta na twarz z tego urlopowania, że hoho - tydzień odsypiałam :evil_lol:
[/QUOTE]

co racja to racja :diabloti: a ja moje wyrosniete juz nieco dziecie wygonilam za ocean i mam cisze i spokoj i dwa futra i cisze i spokoj jak dwa futra spia i zbyt glosno nie chrapia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Walizy popakowane, chłopy śpią...ja zaraz też :grins:

Jutro (a raczej dzisiaj) nie będę miała czasu, więc macham wam i piszę PAPAPAPAPAPAPAPA :)

Do przeczytania niebawem

P.S. Tylko nie szaleć mi zbytnio, bo nie będę w stanie nadrobić zaległości ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Melduje, że wróciliśmy :multi: i strasznie tęskniliśmy :p

....ale my tylko na chwilkę, bo :roll: po powrocie do domu mieliśmy niespodziankę :angryy: brak prądu w gniazdkach :evil_lol: usterka jest w trakcie napraw a laptop na rezerwie :diabloti:

Mam nadzieję, że niebawem się pojawię na dłużej aby streścić przygody :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']Melduje, że wróciliśmy :multi: i strasznie tęskniliśmy :p

....ale my tylko na chwilkę, bo :roll: po powrocie do domu mieliśmy niespodziankę :angryy: brak prądu w gniazdkach :evil_lol: usterka jest w trakcie napraw a laptop na rezerwie :diabloti:

Mam nadzieję, że niebawem się pojawię na dłużej aby streścić przygody :cool3:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
jak dobrze że jesteś ...bo nie mam od czwartku czasu na farmy i była by zarosła [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
jak dobrze że jesteś ...bo nie mam od czwartku czasu na farmy i była by zarosła [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[quote name='Mudik']Oj dużo sie u Ciebie na farmie zmieniło, w ogóle kilka zmian było, ale to sama zobaczysz;-)[/QUOTE]

:modla: :modla: ogromne dziękowania za opiekę nad farmami :Rose: :Rose: wygladają na zadbane :p

:multi: Mam już prąd w gniazdkach :roll: oprócz jednego pokoju...może kiedyś będzie hahaha jak rozkują ścianę i wymienią kabelki :angryy: Pech chciał, że podczas naszej nieobecności wyszedł prądzik z gniazdek i lodówka zaczęła żyć własnym życiem :evil_lol: zielonym własnym życiem:diabloti: cud, że nie wyszła z chaty...

Gerard dzisiaj dał się we znaki :roll: Przyzwyczaił się do plaży i kąpieli w morzu....i strasznie się tego domagał :mdleje: pomijam fakt, że pan G. był przez 3 tygodnie w ciągłym spacerze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

takie "niespodziankowe" powroty z wakacji są najlepsze..:razz:
My kiedyś posadziliśmy pnącą fasolę(zdaje się na balkonie) to tak się zadomowiła,że miałam tam Amazonię...bez karczowania nie było światła słonecznego,dzicz,normalnie,dzicz.:placz::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B]no to się G. rozbestwił ;)

ja po powrocie z wczasów przez 2 sezony miałam niespodzianki tego typu , że 1. musiałam kupić nową lodówkę ...2. telewizor :diabloti: teraz już jadąc gdzieś staram się żyć oszczędnie bo licho nie śpi i nie wiem co następne będzie do kupienia :diabloti:


Na farmie masz mleczarnie u kóz ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']takie "niespodziankowe" powroty z wakacji są najlepsze..:razz:
My kiedyś posadziliśmy pnącą fasolę(zdaje się na balkonie) to tak się zadomowiła,że miałam tam Amazonię...bez karczowania nie było światła słonecznego,dzicz,normalnie,dzicz.:placz::diabloti:[/QUOTE]

haha to ja jednak wolałabym niespodziankę typu fasola niż moje niespodzianki :shake:
1 - brak prądu w gniazdkach...
2 - szukamy nowego lokum :roll: ehhhhh a z dzieckiem i psem nie jest łatwo :diabloti:

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no to się G. rozbestwił ;)

ja po powrocie z wczasów przez 2 sezony miałam niespodzianki tego typu , że 1. musiałam kupić nową lodówkę ...2. telewizor :diabloti: teraz już jadąc gdzieś staram się żyć oszczędnie bo licho nie śpi i nie wiem co następne będzie do kupienia :diabloti:


Na farmie masz mleczarnie u kóz ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

rozbestwił się jak jak jak....brak mi słów....ale ja jako ta zUa :diabloti: musiałam przytemperować syna :evil_lol: jest już lepiej

ja też żyję oszczędnie, bo lodówka, pralka i telewizor ledwo dychają :roll: tylko patrzeć jak na dniach się popsują :evil_lol:

widziałam mleczarnię :p

[quote name='Mudik']Na "mojej"awansowałaś do 33 poziomu, dziś jeszcze nie kręciłam kołem, zostawiłam dla Ciebie.[/QUOTE]

kołem zakreciłam kilka razy :multi:

[quote name='Alicja']Domagam się fot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

buhahahah wiedziałam, że to kiedyś nastąpi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ok :grins: tylko przeniosę zdjęcia z drugiego kompa na mój, położę dziecko spać i będę mogła coś wybrać ;)

Stwierdziłam, że wózek TAKO jest wytrzymały i wytrzyma chyba już wszystko hahaha Ma tylko kilka zarysowań.

Na lotnisku w PL spoko - wózek pastwo oddadzą do luku przy samolocie - poszło sprawnie, szybko i bez niespodzianek
Lotnisko w słonecznej Italyi...hahaha...śmiechu mieliśmy co niemiara...Najpierw pani nie mogła się zdecydować czy wózek nadać z bagażem czy my oddamy go przy samolocie, czy trzeba za niego płacić czy nie...wózek miał pojechać z naszą walizką :grins: no go siup na taśmę i w nogi na kawkę haha...wózek zablokował walizki na taśmie, bo się nie mieścił w ścianie, kotłował się a walizki na niego haha kobita biegiem do wózka, próbowała go przepchnąć, obrócić, próbowała też butem, aż w końcu skapitulowała i zatrzymała taśmę...Drugi etap TAKO :] Siedzimy na gejcie, Gerard podrywa laski, samolot przykołował, jadą wagoniki z bagażami...
Ja do TZ - Patrz, nasz wózek jedzie na górze wagonika.
TZ - Ciekawe czy ma wszystkie kółka i czy wogóle jest cały?
Ja - Zsuwa się. Ciekawe czy spadnie?
...wózek w tym momencie spada...Ludzie ohają z przerażenia, my w śmiech...Nagle pan w pomarańczowej kamizelce biegnie po nasz wózek, łapie go z myślą, że jest leciutki jak piórko hahaha pomylił się...W PL wózeczek odebrałam prosto z samolotu, aby nie zablokował taśmy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...