Jump to content
Dogomania

Joker i Toffi + cała reszta....


Cola

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dbsst']fantastycznie GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

dziękuję :p

[quote name='Mudik']Brawo WOW! Co za kondycja 4 miesiace po porodzie:crazyeye:, Najszczersze Gratulacje!:multi::multi::multi:[/QUOTE]

hahaha żeby 4 miechy...ja już 3 miechy po porodzie wróciłam do ścigania, a gotowa do sezonu to byłam w kwietniu :evil_lol:

dziękuję :p

[quote name='Kama & Diana']Jakie ma śliczne uszka. [URL]http://img707.imageshack.us/i/p1100175j.jpg/[/URL][/QUOTE]

:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']:sweetCyb::sweetCyb: WYGRAŁAM :sweetCyb::sweetCyb: WYGRAŁAM GONITWĘ Hipodromu Vincennes :sweetCyb::sweetCyb:

Jedną z dwóch głównych gonitw kłusaczych w Polsce...Jestem przeszczęśliwa :p chyba dzisiaj nie zasnę :evil_lol:

[/QUOTE]

gratulacje nieco spoznione ale co mi tam :klacz::klacz::klacz::klacz: widze ze norma wyrobiona i pan psiak znowu byl :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']............ :cool2:[/QUOTE]

też tak myślę :p

[quote name='Tengusia']gratulacje nieco spoznione ale co mi tam :klacz::klacz::klacz::klacz: widze ze norma wyrobiona i pan psiak znowu byl :diabloti:[/QUOTE]

dziękuję, dziękuję :B-fly: niedługo jedziemy na podbój Sopotu :p
norma musi być....:diabloti:

obiecany wzrok młodego :evil_lol:
[URL=http://img51.imageshack.us/i/dsc0273o.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6532/dsc0273o.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']Film dla ludzi o mocnych nerwach...pies MORDERCA :diabloti: i dziecko (stare, ale jare choć nudnawe :D )

[url]http://yfrog.com/izp1100127z[/url][/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
powąchał i stwierdził , że na zakąskę za mały ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]
powąchał i stwierdził , że na zakąskę za mały ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

to temu tak co jakiś czas tylko podchodzi, wącha i zabiera ogon :evil_lol: tuczy go hahaha
Jestem ciekawa jak długo go będzie tuczył, bo młody ma już 8,7....

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze gratulacje :p
po drugie jak możesz mieć jakieś inne sprawy niż DZIECKO :diabloti:
to tak jak u mnie część osób zdziwiona i zniesmaczona, że ja JESZCZE motoru nie sprzedałam, bo po co mi, skoro MAM DZIECKO :diabloti:
po trzecie dlaczego nie pozbyłaś się psa i to TAKIEGO psa, skoro masz dziecko :diabloti:

[quote name='Cola'] bo młody ma już 8,7....[/QUOTE]

dobre, dobre, roczny Tadzio waży podobnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']po pierwsze gratulacje :p
po drugie jak możesz mieć jakieś inne sprawy niż DZIECKO :diabloti:
to tak jak u mnie część osób zdziwiona i zniesmaczona, że ja JESZCZE motoru nie sprzedałam, bo po co mi, skoro MAM DZIECKO :diabloti:
po trzecie dlaczego nie pozbyłaś się psa i to TAKIEGO psa, skoro masz dziecko :diabloti:



dobre, dobre, roczny Tadzio waży podobnie :evil_lol:[/QUOTE]

po pierwsze - dziękuję :p
po drugie - :oops: :roll: sama nie wiem....zgubiłam właściwą drogę do bycia WZOROWĄ MATKĄ POLKĄ i ŻONĄ :diabloti: mój łańcuch sięga daaaaaleeeeeko poza kuchnię :evil_lol:
po trzecie - Ty też mi to zarzucasz?? :placz: wszyscy mi to zarzucają (oprócz mojej mamy, TZ)


ja mam cichą nadzieję, że szanowny pan G. niedługo trochę zwolni z tą wagą, bo mi kręgosłup siądzie :evil_lol:


W końcu się doczekałam filmiku z ostatniego wyścigu :multi: Oglądając go poczułam nutkę adrenalinki :cool3: aaaachhhh......
dla zainteresowanych :p nr 11 Lucky Star to "ja" :cool3:
[url]http://www.shiuk.com.pl/295,dane,shiuk[/url]

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wygranej :multi:

Fajny sport ;) szkoda że zawody nie są tak popularne i praktycznie w ogóle nie są pokazywane w tv, w ogóle jakiekolwiek sporty związane z końmi są rzadkością jeśli chodzi o emisje w telewizorze, ostatnio mistrzostwa oglądałam w skokach przez przeszkody

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']

ja mam cichą nadzieję, że szanowny pan G. niedługo trochę zwolni z tą wagą, bo mi kręgosłup siądzie :evil_lol:


[/QUOTE]

tak, tak, z pewnością :diabloti:
ja muszę podjechać z Tadziem na ważenie, bo albo ja opadłam z sił, albo jemu się utyło... Ale i tak watpię, aby było więcej niż 9 kg :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Gratuluje wygranej :multi:

Fajny sport ;) szkoda że zawody nie są tak popularne i praktycznie w ogóle nie są pokazywane w tv, w ogóle jakiekolwiek sporty związane z końmi są rzadkością jeśli chodzi o emisje w telewizorze, ostatnio mistrzostwa oglądałam w skokach przez przeszkody[/QUOTE]

dziękuję :p

Fajny?? Zajedwabisty :evil_lol: Wyobraź sobie, że siedzisz tak za konikiem, który biegnie 50-70 km/h :cool3: ....hahha a potem TZ mi mówi, że piratuję samochodem :roll::evil_lol: i wciska pedały na miejscu pasażera ... a mi tylko czasami włącza sie tryb wyścig :diabloti:

To fakt, w tv mało jest tegoż sportu. Czasami coś pokażą na regionalnych, ale tylko kilka chwil i tyle. TVP Wrocław stara się pokazać relację z wyścigów po każdej niedzieli ALE...

[quote name='malawaszka']hhaaa BRAWO!!!!!! nie dałyście reszcie szans :klacz: fajowsko :laola:[/QUOTE]

taki był plan :grins:

[quote name='Maga100']tak, tak, z pewnością :diabloti:
ja muszę podjechać z Tadziem na ważenie, bo albo ja opadłam z sił, albo jemu się utyło... Ale i tak watpię, aby było więcej niż 9 kg :roll:[/QUOTE]

:mdleje: to mnie pocieszyłaś.....ale od poniedziałku mój kręgosłup i moja psychika odpoczywają na plaży :multi: Babcia zajmie się wnuczkiem :evil_lol:
nie, nie, nie to Tadzio przytył haha

[quote name='dbsst']no pięknie poprułyście!!![/QUOTE]

nie miałyśmy innej opcji :p

[quote name='Alicja']widziałam filmek :grins:[/QUOTE]

:happy1:


..............................................................................................................

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....muszę dzisiaj się spakować, a jestem jeszcze daleko w lesie za asfaltami :shock: siebie spakować to pół biedy, ale Gerarda??????? Cały bagażnik mi tego wyjdzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...