Jump to content
Dogomania

York i Owczarek moga zyc w zgodzie?


Shanizzy

Recommended Posts

[quote name='WŁADCZYNI']ke? Jak zapewniasz psu ruch i zajęcie to miejsce gdzie śpi - na dworzu czy w domu nie gra roli. :roll:[/quote]

No tak, ale porownalam sytuacje do sytuacji jaka jest niedaleko mnie. Ale pozniej o tym dokladniej napisze, bo teraz trza glosowac na Karine :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Nie rozumiem po co ta zbędna dyskusja :crazyeye:
Psy są na dworze, bo nie lubią przebywać w domu, dobrze się czują na dworze, nie cierpią, więc W CZYM PROBLEM?
Maja kontakt z człowiekiem + spacery + nie nudzą się, bo są dwa.. :roll:

Wracając do tematu:
Tak, pieski mogą życ w zgodzie :) Skoro owczarki sa przyjazne, to nie widzę przeszkód, musisz tylko uważać żeby podczas zabawy te większe nie zrobiły coś yorkowi.
Na forum jest kilka osób, które mają większe psy i yorka i nie mają problemów :) (między innymi: rotweiler x york, rotweiler x york, amstaff x york, amstafy dwa x york, nowofundland x york) ;);)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ke? Jak zapewniasz psu ruch i zajęcie to miejsce gdzie śpi - na dworzu czy w domu nie gra roli. :roll:[/QUOTE]

Powiedz to mojemu tybetanowi... :eviltong: Niektóre psy jeżeli mają wybór wolą przebywać na polu (dworze) obojętnie ile ruchu mają zapewnione ;]


Ja nie mam małego psa, ale w lecie często jeździliśmy do naszego domu letniskowego ze znajomymi którzy mają jamnika. Suczka ok 10kg, mój pies 50kg. Dogadują się bardzo fajnie, mój pies jest delikatny w stosunku do mniejszej koleżanki, broni jej ale jak trzeba , to ja potrafi nieźle opieprzyć - ale to też robi delikatnie ;) Mojego psa od małego uczyłam delikatności w zabawach z mniejszymi psami. Jeżeli Twoje psy nie miały styczności z takimi maluchami to po prostu trzeba będzie uważać podczas zabaw, nadzorować je i nauczyć owczarki, jak mają się obchodzić z maluchem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A moje pieski są w domku i nigdy bym nie dała ich na dwór:-(
Hekate (niby wilczurka)była bezdomna...a teraz ma dom i ciplutkie łóżko.Nie ma znaczenia czy to duży pies czu york.Chociaż wiadomo,że york na podwórku by nie wytrzymał bo zabardzo chorowite sa te psiaki:/

Znajoma ma jamnika mieszka na dworze i dostaje szału jak na chwile jest w domu..skacze na drzwi i tak długo drapie aż go wypuszczą:crazyeye:
A pies ze schroniska wzięty.Więc nie koniecznie te pieski nie muszą być nieszczęśliwe!Najważniejsze to to ,że nie są na łańcuchu bo za takie coś:mad: Mogą sobie biegać i robić co chcą.

A teraz odpowiedz:
Ja mam tą Hekate i 5 yorków nie ma problemu.A Hekate też była pierwsza a później one.Same suczki i się nigdy jeszcze nie pogryzły:]]]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...