Jump to content
Dogomania

III MWPR Białystok 29-30.08.2009


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Canaveral-staff']proszę podpowiedzcie mi na jakim przystanku wysiąść PKP aby mieć najblizej do wystawy ,w zeszłym roku byłam ale zapomniałam:oops:[/quote]

zajrzyj na staffikowe - w zeszłym roku pisałam Ci tam instrukcje ;)
tak mi się wydaje :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']A będzie ktoś jutro z aparatem przy ringu 16 w godzinach mniej więcej 11:50 do 12:20? Bo ja muszę zostać w domu i nie ma kto zdjęć zrobić moim dwóm seterkom... :-( numerek 1291 (seter irlandzki czer-biał) i 1296 (gordon). Znajdzie się jakaś dobra duszyczka co by pstryknęła po jednym zdjęciu? :modla:[/quote]
O te psy chodzi? :razz:
[IMG]http://i339.photobucket.com/albums/n453/plinka111/wystawy/DSC06656.jpg[/IMG]

[IMG]http://i339.photobucket.com/albums/n453/plinka111/wystawy/DSC06669.jpg[/IMG]

[quote name='Flaire']Mnie przydałaby się pomoc kogoś z aparatem, talentem, czasem i cierpliwościa... bo chciałabym Guinnessowi sesję zdjęciową uskutecznić... Szczególnie, że akurat udało mi się go przygotować lepiej niz przeciętnie.[/quote]
Jeśli reflektujesz to nie ma problemu.
Aczkolwiek zbyt dobrego sprzętu nie mam :cool1:


A co do pogody - to tak, leje prawie cały dzień :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Canaveral-staff, Asiaczku - [/B]dzięki za gratki ;)[B]

plinka[/B] - pierwsze zdjęcie to sunia w pośredniej - Achti Montana, córka naszego Tytusa.
Okazało się że potwierdzenie przyszło nam na nr 1291 a na wystawie nasza sunia dostała nr 1292. Więc na zdjęciu jest Montanka, ale to i tak dobrze, chociaż najbardziej to zależało mi na zdjęciu naszej suni Aaliyah z klasy otwartej. I gordonka oczywiście ta która miała być, ogromne dzięki za te zdjęcia!!! :multi: czy mogę dodać je na naszą stronę? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Mnie przydałaby się pomoc kogoś z aparatem, talentem, czasem i cierpliwościa... bo chciałabym Guinnessowi sesję zdjęciową uskutecznić... Szczególnie, że akurat udało mi się go przygotować lepiej niz przeciętnie.[/QUOTE]

Oj, Guinessikowi to i ja chętnie machnę, szczególnie, że jestem jego fanką po obozie ;).
O ile to jutro ;) bo ja nie w temacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Ciekawe jak jutro z pogodą, bo się wybieram...[/quote]

moja pogoda mówi: "ok.20*C" lekkie zachmurzenie, możliwe małe opady deszczu. Ale i tak ma być lepiej niż dzisiaj. :roll:
My z wystawy zadowoleni. Następna to już z Tisiem tylko. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']No i my się chwalimy:razz:

Gassira Flavago: V1, CWC, CACIB, BOB, Champion POLSKI:multi:[/quote]

[quote name='alyffa']My tez zadowoleni. Ukonczylismy mlodziezowy championat ;)
-pochwale sie, a co tam :razz:[/quote]
No to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować wyników!!!
Brawo!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Także gratuluję wyników! :multi: Mam nadzieję, że dziś pogoda będzie piękna, bo także będzie można zobaczyć mnie na wystawie :) Ktoś ogłaszał się, że będzie robił filmiki z ringu, to możecie dać na youtube i wstawić tu linki, chętnie dodatkowo obejrzę :multi: Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez sie pochwale.
gryfonik brukselski
ALI-BE v.d.Platte Belskes -CWC, CACIB, BOB
jego corcia
PEARL OF HAPPINESS Bargest Zw.Ml. Best Junior
SILLJA Bargest - CWC , CACIB wl.Anna Fonkowicz
REGI GOLD Bargest - Zw. Mlodziezy zakonczony MLODZIEZOWY :multi:CHAMPIONAT wl. Justyna Kozlowska
gratuluje wlascicielom
gryfonik belgijski
TEQUILA Bargest - CWC, CACIB, BOB

wystawa mimo fatalnej pogody bardzo udana.My bylismy w hali:multi: wspolczuje wystawcom co mieli ringi na plycie stadionu.

Link to comment
Share on other sites

Wyniki - czarny Terrier
Pogoda zniechęcała do chodzenia między ringami jeśli nie było to konieczne .... ;/ No przynajmniej mnie.

[URL="http://img56.imageshack.us/img56/191/bialystok09007.jpg"][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/191/bialystok09007.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...